Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, R4RE napisał:

Pełen serwis (olej silnik, skrzynia, dyfry z filtrami). Nowa rolka napinacza, dzięki SCOOBYCLINIC!! Pełna profeska jak zawsze!

 

Następnie: OEM szpilki przód i...

..pakiet stylistyczny na lato: 18tki ala S402 (dzięki SCOOBYCLINIC again!!!) oraz faceliftowe lampy z adapterami :wub:

IMAG1053.jpg

Ależ to jest piękne. Sprzedaj mi <3

 

 

U mnie blacha wyleciała za szybę, od razu ładniejszy pyszczek Świni. Docelowo ładniej umieszczę, żeby żadna bagieta za mocno nie przeżywała.

A na miejsce dziur po ramce leci do mnie Perrin plate delete :)

 

PSX_20190328_093443.jpg

Perrin License Plate Delete - 2018+ WRX, 2018+ STI-6.jpg

Edytowane przez Infra
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Infra napisał:

Ależ to jest piękne. Sprzedaj mi <3

Dzięki. Niestety (dla Ciebie) ma u mnie dożywocie ;)

 

PS: ten pomysł Perrina bardzo mi się podoba B)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, R4RE napisał:

Dzięki. Niestety (dla Ciebie) ma u mnie dożywocie ;)

 

PS: ten pomysł Perrina bardzo mi się podoba B)

Dzięki :)

 

Co do Subi, nie dziwię się, też bym taką perłę hodował przez całe życie. I dokładnie to zamierzam z moją Świnką, to mój project car i moja miłość <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turbo napisał:

Bez jaj, z tą rejestracją za szybą jak jakiś upośledzony dostawczak wygląda.
Zmiana na siłę

Więcej luzu chłopaki ;), każde auto powinno podobać się przede wszystkim właścicielowi B). To taki US style :rolleyes:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Turbo napisał:

To samo mówią ludzie pakujący małe tablice rejestracyjne do aut które mają zaprojektowane miejsca na duże :) 

Tego jestem zdecydowanym przeciwnikiem tym bardziej, że ilość numerów jest ograniczona i przeznaczona dla osób które nie mają innego wyjścia. 

 

Wracając jednak do tematu..umyłem, pomimo pogody B) za mało się błyszczał :biglol:

IMAG6647.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Turbo napisał:

Bez jaj, z tą rejestracją za szybą jak jakiś upośledzony dostawczak wygląda.
Zmiana na siłę

Błysnąłeś w internetach? lajki się zgadzają? :)

Jedyne co tu jest na siłę, to Twój komentarz.

Edytowane przez Infra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Turbo napisał:

Och najmocniej przepraszam, nie wiedziałem, że punktem regulaminu forum jest tylko poklepywanie po pleckach, każdych modyfikacji, bez względu na ich poziom.

 

Tymczasem wygląda na to że to ty spodziałeś się samych zachwytów, a tu klops.

Klops to ty popelniles ponownie. Nie oczekuje pochwal przy kazdej wstawce, krytyka jest zawsze mile widziana. Ale na pewnym poziomie kultury, której Ci wyraznie brakuje. Szkoda Subaru na taką osobę jak Ty, internetowy mistrzu ciętych ripost.

  • Zmieszany 1
  • Do kitu 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, R4RE napisał:

Tego jestem zdecydowanym przeciwnikiem tym bardziej, że ilość numerów jest ograniczona i przeznaczona dla osób które nie mają innego wyjścia. 

 

Wracając jednak do tematu..umyłem, pomimo pogody B) za mało się błyszczał :biglol:

IMAG6647.jpg

 

Co tu za wydech uprzyjemnia jazdę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jestem zdecydowanym przeciwnikiem tym bardziej, że ilość numerów jest ograniczona i przeznaczona dla osób które nie mają innego wyjścia. 
 
Wracając jednak do tematu..umyłem, pomimo pogody B) za mało się błyszczał :biglol:
IMAG6647.thumb.jpg.157d4c998b0e1665161fd2d1d9d0b941.jpg

Damn man! Nie ładnie się gapić ale za szklanym ekranem bez oporów podziwiam ten wóz jak świnia niebo!:)
Co prawda przód budzi u mnie mieszane uczucia to już całokształt zdecydowanie jest na TAK!
Podoba mi sie ten dyfuzor, ciekawe czy dla kombi takie coś by sie znalazło

Żeby nie bylo OT to ja byłem na wymianie tylnej tulei w przednim wachaczu bo poprzednia zrobiła fikusa...
Niestety ta nowa zachowała się dokładnie tak samo:/ także znów powrót do mechanika za ponad tydzien

2b6e5f5449b90d0feda40b79aec33aee.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAMD robi coś takiego do kombiaka 
 
photo04Big.thumb.jpg.2964ef6458bea87f57728778e51c96a2.jpg

Widziałem widziałem. Tylko cena strasznie nieładna
Ostatnio gdzieś na ebay albo aliexpress była tak uniwersalna dokładka za 30€ chyba do kupienia i tak się zastanawiam nad tym:) auto idzie do malowania za miesiąc to akurat by się i to psiknelo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 16:21, Waldek Woźny napisał:

Podoba mi sie ten dyfuzor, ciekawe czy dla kombi takie coś by sie znalazło emoji848.png

 

Przypłynie do mnie coś podobnego w maju (lekko szerszy niż ten na aucie).

Jeśli nie podejdzie do Blitzena to będzie na sprzedaż. Daj znać jak byś był zainteresowany.  

 

Zdjęcia mojego obecnego podczas przymiarki do "wagona" poniżej  ;) (to bardzo elastyczne ustrojstwo, pasuje do wszystkiego :D)

 

IMAG7555.jpg

 

 

IMAG7556.jpg

 

 

...przy okazji, do Blitzena wleciało kilka "wyglądających na lżejsze" elementów wnętrza B)

 

IMAG6547.jpg

 

 

IMAG1027.jpg

 

 

IMAG6648.jpg

Edytowane przez R4RE
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Oczkoo15 napisał:

Obklejałeś folią czy kupiłeś aftermarketowe z Japonii ? ;)

 

kupiłem folię, tzw. 4D carbon, na próbę i efekt mnie zaskoczył na plus. Dotychczasowe folie carbon wyglądały po prostu jak folia. Ta jest mega. Zdjęcia nie oddają efektu. Do tego rewelacyjnie da się naciągać nie gubiąc struktury a roboty było dużo, szczególnie przy klamkach...

 

 

IMAG6544.jpg

IMAG6546.jpg

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Przypłynie do mnie coś podobnego w maju (lekko szerszy niż ten na aucie).
Jeśli nie podejdzie do Blitzena to będzie na sprzedaż. Daj znać jak byś był zainteresowany.  
 
Zdjęcia mojego obecnego podczas przymiarki do "wagona" poniżej   (to bardzo elastyczne ustrojstwo, pasuje do wszystkiego )

O to ja po proszę w takim razie już teraz mnie uwzględnić jako potencjalne nowego właściciela;)
Szkoda że w maju bo chętne bym go oddał do malowania razem z autem na koniec kwietnia. Tym niemniej jestem zainteresowany.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 17:21, Waldek Woźny napisał:


Damn man! Nie ładnie się gapić ale za szklanym ekranem bez oporów podziwiam ten wóz jak świnia niebo!:)
Co prawda przód budzi u mnie mieszane uczucia to już całokształt zdecydowanie jest na TAK!
Podoba mi sie ten dyfuzor, ciekawe czy dla kombi takie coś by sie znalazło emoji848.png

Żeby nie bylo OT to ja byłem na wymianie tylnej tulei w przednim wachaczu bo poprzednia zrobiła fikusa...
Niestety ta nowa zachowała się dokładnie tak samo:/ także znów powrót do mechanika za ponad tydzien emoji2959.png

2b6e5f5449b90d0feda40b79aec33aee.jpg

a czy mechanik wprasowal tuleje prawidlowo??? te tulejki z jednej strony sa wyzsze ;) noi wiadomo proponuje zakladac OEM 

55912425_997207357152513_1233141379048144896_n.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...