Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Zepsute auto, w którym pasażer trzyma kierownicę... Do tego masz złą gałkę - z LHD zamiast z RHD :biglol:

Hehe, czułem że coś jest nie tak jak go kupowałem :huh:

A tak serio to mój cały forek jest 'odwrócony' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do pytania
Moim zdaniem różnica jest znacznie odczówalna. Auto nie zachowuję się jak ponton nie nurkuje w zakrętach jest sztywniejsze. Uważam że jak najbardziej warto zakładać. Co do montażu plug&play-przód, tył trzeba maskownice poprzycinać. Co do samych rozpórek bardzo starrannie wykonane. Polecam!

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rześki napisał:

Moim zdaniem różnica jest znacznie odczówalna. Auto nie zachowuję się jak ponton nie nurkuje w zakrętach jest sztywniejsze. Uważam że jak najbardziej warto zakładać. Co do montażu plug&play-przód, tył trzeba maskownice poprzycinać. Co do samych rozpórek bardzo starrannie wykonane. Polecam!

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Ja u Siebie w Gacku zainstalowałem ze dwa tygodnie temu rozpórkę na przód (patrząc na wykrój na kielichy to chyba z tej samej firmy co ty ;) ). Odczuć wielkich nie ma, ale kiera trochę szybciej łapie. Wychodzę z założenia, że w każdym samochodzie który ma "naście lat" taka rozpórka być powinna. Karoseria wtedy ma już trochę przejechane i jej sztywność ma za sobą najlepsze czasy. W sumie w każdym samochodzie ową zakładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, siedemczwartych napisał:

Po miesiącu czekania na ramkę i kompletowania adapterów wreszczcie mogę cieszyć się nowoczesnością w swoim legasiu. 

Wszystko pięknie działa: sterowanie z kierownicy, kamera cofania, wifi, bluetooth.imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

7CF8B3C3-112F-41A9-A7F0-6C765E82FC52.jpeg

 

Można prosić o link do ramki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, filipk93 napisał:

są tolerancyjni :) A tez musisz w GTku zrobic?;) 

Robiłem w styczniu na Gołaszyńskiej, tam jest młody koleś i tez nie ma problemu ;) a pytałe z ciekawości bo w BGW kiedyś robiłem inna furę i miałem wrażenie ze bardzo skrupulatnie podchodzą i GTkiem nawet nie ryzykowałem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wężyk paliwowy pod spodem bo ciekło paliwo.

Poprawa montażu podkładek liftujących bo tarła sztyca amora o podstawę tejże podkładki.

Nowe/używane półosie na przód.

Łożyska na przód.

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...