Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, HannaXV napisał:

Moja "piętnastka" zrzuciła dziś kozaki i założyła letnie obuwie :thumbup: - nówki niemal nie śmiganie, bo z salonu wyjeżdżałam od razu na zimówkach. Niestety mam jeden komplet felg, więc operacja trwała dość długo. Czy warto zainwestować w drugi zestaw? Jeśli tak, to jakie? Aluminium czy stal?

Pół roku na stalowych brr.... Temu autu jak żadnemu pasują oryginalne obręcze od xv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Chciałbym zobaczyć te reflektory za 3-4 tygodnie. ;) 

Ok wrzucę fotki za 4 tyg.Tak na marginesie 2 razy robione u fachowców po100pln i co z tego jak to nie jest wieczne i trzeba powtarzać,5-10 minut i mam ten sam efekt,ostatnio robiłem na jesień ubiegłego roku tak że starcza to na kilka miesięcy no i co ważne to Ja się zajmuje świnką a nie obcy☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiaj, ale w weekend pozbyłem się zaawansowanego systemu rysowania szyb bocznych (bo zaczął wydawać piszczące odgłosy przy opuszczaniu szyby). Główni winowajcy:

1.thumb.jpg.66e8c996dd0b8135db793a7f2182ab7b.jpg

 

Miał pójść nowy filc, ale okazało się, że po wyczyszczeniu wyglądają jak nowe:

2.thumb.jpg.7fe534812ea96c26bd3ed27f693cfda8.jpg

 

I zamontowane:

3.thumb.jpg.50dd8782f8e42c887b8f9c40120b4298.jpg

Przy okazji pokleiłem moduł sterowania otwieraniem szyb i przeczyściłem, a później przesmarowałem, przełącznik od szyby kierowcy, coby działał we wszystkich pozycjach, a nie tylko na AUTO.

4.thumb.jpg.dce9a6edf459ca1faea6b0cf1fdfe96a.jpg

Edytowane przez raci
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dstawiłem wczoraj Świnkę na montaż foteli i dokończenie wydechu. Przy okazji poczułem się jak w niebie <3 Ten Legaś... a srebrny Bug z silnikiem Prodrive... uh... Blob z kolei z nalepką zlotu Plejad 2014 rok :)

Edytowane przez Infra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Infra said:

dstawiłem wczoraj Świnkę na montaż foteli i dokończenie wydechu. Przy okazji poczułem się jak w niebie <3 Ten Legaś... a srebrny Bug z silnikiem Prodrive... uh... Blob z kolei z nalepką zlotu Plejad 2014 rok :)

 

piękna miejsca:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...