Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana tarcz przód na gladkie brembo i klocki, wymiana oleju, plynu hamulcowego, lozysko i piasta lewy przód, podniesienie gwintu do normalnego stanu bo ocieral o nadkola ( zostawiony tak przez poprzedniego wlasciciela), zmiana opon i felg. jeszcze pare rzeczy jest do roboty ale nareszcie jedzie i hamuje :D Dzis moze jeszcze pojedziemy umyc bryczke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana płynu wspomagania...

 

powersteringfluid.jpg

 

 

                                                                                                                                                             .....teraz kierownica kręci się lekko jak w S klasie  :D

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę teraz gdyż przed Świętami trudno było usiąść spokojnie do komputera - w ramach przygotowań zimowo-przedświątecznych starannie i zachowaniem odpowiedniego momentu dokręcania (klucz dynamometryczny to dla mnie bardzo ważne narzędzie) wymieniłem koła na zestaw zimowy.

 

Wyposażony w zimowe koła OBK prezentuje się jak poniżej:

post-2104-0-14470400-1451205758_thumb.jpg

Teraz już tylko pozostało czekać na śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@SANER, Na co czekać ? Ja mam założone zimówki i już rozmyślam czy nie wrócić na letnie bo temperatura od ponad tygodnia powyżej 10 stopni :P

Od środy w nocy minus :-o

Czyli jest nadzieja, że uda się w tym sezonie (choć być może dopiero w przyszłym roku) pojeździć po białym.

 

Bardzo długo wstrzymywałem się z wymianą w tym sezonie, ale niedługo przyjdzie mi pojechać w góry więc jest większa szansa że opony zimowe mogą się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed świetami zamontowałem chlapacze do GTka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodałem wreszcie dokładki. Ciężko było dostać, musiałem ciągnąć to z USA, ale naprawdę teraz inny samochód. Na żywo zdecydowanie lepsze wrażenie niż na fotce

 

Koszta?

Jak mnie pamięć nie myli to ok. 1250 zł w tym masz koszt dokładek (przednia plus boki), prowizja dla firmy, która mi to ściągała (jarusnet.pl - osobiście polecam), kurier w Polsce.

 

KamilP, Ayu - dzięki :)

Edytowane przez pencilpaul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...