Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Co prawda nie dzisiaj ale wczoraj odebrałem Potforka z serwisu, a co za tym idzie dostał wiele nowego:

- nowe uszczelki silnika łącznie z UPG,

- szpilki ARP

- termostat

- przegląd na 90 tkm

- kompletny rozrząd z nową pompą wody

- zregenerowane głowice.

Teraz faza docierania i za niedługo kolejna wymiana oleju. Ech tylko w portfelu jakoś pusto :unsure:

 

Zrobiłeś w N/A 90 tyś km i musiałeś regenerować głowice? Głowice zdejmowałeś bo padły uszczelki czy musiałeś oddać głowice do naprawy? Co robiłeś w głowicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety UPG padły w trakcie ostatniej podróży na przegląd (więcej o tej przygodzie w temacie http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/64534-uszczelka-pod-glowica-forester-my09-20/). Głowice poszły do planowania i ponoć zostały w trakcie naprawione dwa gniazda zaworowe w jednej z głowic. Dzisiaj przejechane do Lipska i z powrotem 650 km i przy jeździe po autostradzie maks do 4000 obr/min spalił 9,6 l/100km. W niedziele trasa do Holandii i dalsze testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu jak największa gapa zarysowałem przednią prawą felgę - OZ. Zadzior miał może ze 2 cm ale że ja yebnięty jestem to nie mogłem na to patrzeć. W międzyczasie było otwarte zlecenie na malowanie zimowego zestawu oryginalnych felg i jak bardzo się ucieszyłem wczoraj z smsa że są gotowe :)

Zdecydowałem zrzucić do końca sezonu OZ i niech się ta felga naprawia a letnie kapcie wylądowały na "zimowych" felgach...

Felga wygląda mniej więcej tak:

ot1dw2.jpg

 

W weekend pewnie zrobię foto jak całość wygląda na aucie.

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1150220_648111265213237_2117782013_n.jpg

 

Kubełki do Maleńkiej wpadły, o :) Z WRX'a GD... kupa zabawy (z przewagą kupy) żeby to do GC wsadzić, łącznie z 6'ciu foteli dwa ulepiłem...

 

No i po roku z Tatą lakier po malowaniu spolerowaliśmy na nadkolach... wyszło "mocno średnio" (choć i tak lepiej niż było) ale nie ma się co pieścić, bo w przyszłym sezonie i tak trzeba całość wyciąć i zrobić na "zicher" ;/

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem forka z "sanatorium". Zrobiony kompletny rozrząd + rolki klimy. Sprawdzone i wyregulowane zawory. Wymienione wszystkie płyny: silnik, skrzynia at, napędy, chłodniczy, hamulcowy + filtry. Nabita klima. Portfel od razu taki lżejszy w noszeniu ale psychika spokojniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...