Skocz do zawartości

subarynkowcy jakie macie przebiegi ?


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

190.000 km

jeszcze się jakoś kula...

choć kolega straszy, że najwyżej do 300.000 dojedzie :(

prawda li to?

 

pozdrawiam!

BB

W dużej mierze to od Ciebie będzie zależało 8) ale - jeśli stare mercedesy "beczki" potrafiły 700 tys. wykręcić - to czemu Subarak ma być gorszy ???

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Outback 3.0 - 22.000 (ma juz jak by nie było 3 miesiące)

pec B - 21.000 (tez juz mu 3 miesiące stuknęły)

:arrow: więc dziś się przesiadam na Forestera 2.5.

Usterki: niejednokrotnie nawet kilka razy dziennie muszę pociągać za taki hebelek po lewej stronie fotela otwierający klapkę po lewej stronie nadwozia i dokonać szybkiego serwisu na stacji BP.

Ponadto:

Spec B : brzydki lakier na przednim zderzaku z prawej strony (jakiś Włoch nie wysiadając z samochodu postanowił z bliska obejrzeć "moją" czarną limuzynę. Ponadto biegi nie chcą się same zmieniać. I szybkościomierz tylko do 260 !

Outback: opony zimowe ze specyfikacją tylko do 210 :|

Zabrudzona tapicerka tylnego siedzenia z lewej strony (kogo to ja woziłem :?: :!: )

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX - 2700 :)

Własnie dziś zmieniłem olej i panowie w serwisie poprzyczepiali mi te wszystkie kawałki samochodu, które odpadły w pierwszym miesiącu użytkowania :) Konkretnie to kilka spinek, jakieś zaślepki (plate cover było na jednej napisane co wypadła spod komory silnika :shock: ), podpieli wiązkę elektryczną pod kierownicą która mi na nogi spadała, wsadzili na miejsce powyginane blaszki przy zaciskach hamulcowych itp. Nie uporali się tylko ze świergotaniem w okolicach strefy, która oddziela przedział pasażerski od bagażowego :evil:

 

:shock: A ze sie tak spytam, to jest nowy samochod kupiony w salonie?

 

U mnie 70kkm i wymienione laczniki stabilizatora z tylu i gumy stabilizatora z przodu, akumulator i sprzeglo. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legendarne? to czemu ja nie wiem o co chodzi można coś więcej

Wiśniowe stare Legacy ciężko pracujące w SIP-e :wink:

 

Od czasów tak niepamiętnych że tylko Dyrekcja i nieliczni starzy Subarofile pamietają ;-)

 

 

W sumie to byłoby ciekawe przeczytać cos o obecnej awaryjności i kosztowności utrzymania tego zabytka. O ile by sie dało coś takiego w miarę obiektywnie napisać.

 

 

 

Druga rzecz jaka mnie ciekawi to jaki jest rekord przebiegu bez remontu motoru w zaturbionym EJ 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX - 2700 :)

Własnie dziś zmieniłem olej i panowie w serwisie poprzyczepiali mi te wszystkie kawałki samochodu, które odpadły w pierwszym miesiącu użytkowania :) Konkretnie to kilka spinek, jakieś zaślepki (plate cover było na jednej napisane co wypadła spod komory silnika :shock: ), podpieli wiązkę elektryczną pod kierownicą która mi na nogi spadała, wsadzili na miejsce powyginane blaszki przy zaciskach hamulcowych itp. Nie uporali się tylko ze świergotaniem w okolicach strefy, która oddziela przedział pasażerski od bagażowego :evil:

 

:shock: A ze sie tak spytam, to jest nowy samochod kupiony w salonie?

Tak. Fabrycznie nowy, kupiony w salonie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A moze wiele polskich subaru, zwlaszcza tych starszych ma wykazane nieco inne przebiegi niz rzeczywiste. :?:

Bardzo mnie ciekawi, czy mozna zweryfikowac stan licznika porownujac go z danymi z komputera, zwlaszcza w starszych modelach z analogowymi licznikami. Wedlug ASO nie. Albo czy mozna jednoznacznie stwierdzic, ze taki licznik nie byl przestawiony. Sprawdzanie wytarcia, zuzycia roznych elementow pozostawia niedosyt. Nie wierze, ze w podobny sposob wycieramy kierownice, gumy pedalow, pasy bezp. itp.

 

Pozdr,

Slawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...