Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Roadbooki BF Goodrich, trasa nr 7 "Nad Wkrą": 

Zakroczym - Kroczewo - Borkowo - Adamowo - Popielżyn-Zawady - Popielżyn Górny - Joniec -Sobieski - Popielżyn Dolny - Cieksyn - Goławice - Pomiechówek.

Edytowane przez ZAJAX
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki @ZAJAX za info.

Ma ktoś możliwość podzielić się tym raodbookiem BFG?

 

My w ten weekend pierwszy raz wybraliśmy się na Mazowiecką Włóczęgę z polskiebezdroza.pl

Świetny dzień. Trasa fajna. Obiekty do zwiedzania ciekawe, mili ludzie. Polecam. Na pewno, jak czas pozwoli wybierzemy się ponownie.

post-13094-0-55786200-1460966748_thumb.jpg

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich 

 

Jestem nowy i posiadam Sportage I tak do śmigania rekreacyjnego w terenie.

Autko na ramie z na sztywno dopinanym napędem + reduktor 

Auto od serii różni się lekko podniesionym zawieszeniem, stalowymi osłonami, oponami AT, oraz manualnymi sprzęgami piast. 

Pytanko do szacownego grona : Czy mielibyście coś przeciwko jak bym z Wami po śmigał?

Auto do typowego off roadu nie jest przygotowane ale do takiej turystyki jak znalazł 

 

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dość nieuporządkowany grafik w pracy, więc ciężko mi zaplanować coś z wyprzedzeniem i zazwyczaj (tak jak wczoraj) kieruję się spontanicznymi decyzjami :P Ale jak będę się wybierał następnym razem postaram się dać tu znać.

Zwłaszcza że wczoraj nie było pełnego rekonesansu, bo nie miałem nikogo do wyciągania w razie "W" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ktoś gdzieś śmiga w weekend ?

Jak coś mam przewodnik rajdu nieustającego "okoliceTłuszcza" można śmignąć 

kontakt na priv rodo79@go2.pl

 

Ta trasa?

Niektóre trasy rajdu nieustającego są grube.

Ale jak by mi termin pasował.... Choć prędzej ssangyongiem niż foresterem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie przez dwa weekendy nie będzie ale możemy się łapać 29 maja to jest niedziela. Mnie tam wszystko jedno chyba że znasz jakieś inne trasy.

Okolice Warki są z tego co czytałem ciekawe. 

Ja dopiero zaczynam więc mogę się dostosować. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Subarowicze. Widzę ze u Was offroadowo sie dzieje. Podrzucę link ze spotami Off w naszym regionie gdzie pokonujemy granice grawitacji i możliwości naszych Foresterow.

 

Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam bo tu kilka fajnych kopalni, podmokłych łąk, leśnych duktów... :)

(Kobiałka, Stanisławów, Marki itd..)

Pod koniec tygodnia odbieram OBK od lakiernika (po przednia właścicielka obtarła zderzaki)... no i .. będzie co od nowa obcierać :)

BTW - ktoś ma może w pdf albo podpowie czy gdzieś można wykopać w sieci roodbooki dla takich lekkich tras na Mazowszu?

Pozdr

S.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roadbooki BF Goodrich, trasa nr 7 "Nad Wkrą": 

Zakroczym - Kroczewo - Borkowo - Adamowo - Popielżyn-Zawady - Popielżyn Górny - Joniec -Sobieski - Popielżyn Dolny - Cieksyn - Goławice - Pomiechówek.

 

ZAJAX czy trasa jest bardzo wymagająca? Mam roadbook'a i w najbliższy weekend chciałem się wybrać na małe szwendanie po okolicy. Będę raczej sam (jeden samochód) i wolałbym nie uskuteczniać poszukiwania ciężkiego sprzętu do wyciągania SUV'a  :P

Można liczyć na jakieś piękne okoliczności przyrody czy raczej typową przejażdżkę po drogach kategorii IV  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto szukał roodbooków na północ od W-wy... + okolice Soliny...

Jeśli ktoś ma okolice Słowińskiego Parku Narodowego to będę dźwięczny za rewanż :)

 

rdb_bfg_trasa7.pdf

rdb_bfg_trasa8.pdf

rdb_bfg_trasa9.pdf

rdb_bfg_trasa20.pdf

 

:)

Edytowane przez Slavecky
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

UP!

Wakacje za nami, wyprawki kupione, pozostało już tylko zainaugurować sezon.  :wrrum: 

Ktoś chętny na sobotę? Myślę o leniwym machnięciu trasy 8, ewentualnie 9 (linki trzy posty wyżej). Podejrzewam, że są równie lajtowe co 7, czyli zapewniają emocje wyłącznie widokowo-towarzyskie ;p
Inne propozycje mile widziane, choć jeśli piaskownica, to pewnie nie zdążę znaleźć pary, bo moja Pilotka nie gustuje...  :coffee:

 

Btw. w Roadbooku są też 4 trasy w Górach Świętokrzyskich. W wakacje zaliczyliśmy większość trasy 13 - zupełnie inna bajka. Forek się nie nudził i delikatnie dostał w kość (a raczej w lakier i w płytę). Pozostałe trzy są jeszcze trudniejsze :) i przejezdne raczej tylko do jesiennych deszczy, później wszędzie będzie masło. Może następny weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...