Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

siner, widziałem dzisiaj Twoją imprezę w GRAFIX-ie - piękne autko.

A ja widziałem ją wczoraj, cała zaśnieżona :???: stała ale w czwartek mam nadzieje odbieram.

 

 

WYbieram się w charakterze ... kibilca,obserwatora,fotografa Może ktoś jeszcze chętny ??

Ja postaram się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siner - czemu ?? pogoda była, jeden ford przyjechał bez zderzaka po spotkaniu z barierką, ludzie ścigali się z czasem jak mogli , bigos też całkiem całkiem ... a że nie było Kuzaja , Kajetanowicza i Hołka ... no cóż , nie można mieć wszystkiego :)

mi tam się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss1971 - ja przesunąłbym start jeszcze trochę w głąb lotniska i ustawił kawałek toru jeszcze na płycie tak żeby nie oglądać tylko startu i mety. Nie mowie też, że było beznadziejnie bo fajnie, że cokolwiek się dzieje. Nawet zastanawiam się czy nie wziąć udziału w jakimś następnym evencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to jesteś w dobrych rękach. Jest tam dwóch świetnych mechaników: Piotr i Michał.

Krzysiek również zna się na rzeczy bardzo dobrze - gorąco go polecam, bo jest bardzo szczegółowy...

...a Adaś ma (podobnie jak Piotr) wiele lat doświadczenia z tą marką

 

siner, widziałem dzisiaj Twoją imprezę w GRAFIX-ie - piękne autko. icon_cool.gif

ale coś mi się wydawało, że nie widziałem prosiaka? prawda? :)

 

...no i z tego co pamiętam to chyba Ty wycinałeś piękne boki kilka miesięcy temu na "rądzie" pod uniwerkiem Domu Partii :) na mokrej kostce - aż moja 5letnia córa zapytała:

- tato, co to za samochód?

- Subaru!

- to nasz też tak potrafi?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek również zna się na rzeczy bardzo dobrze - gorąco go polecam, bo jest bardzo szczegółowy... ...a Adaś ma (podobnie jak Piotr) wiele lat doświadczenia z tą marką

 

No proszę. Z nimi nie miałem jeszcze do czynienia, ale fajnie, że serwis ma szeroką kadrę fachowców. Oby tak dalej. Piotr po prostu od dawna zna moje auto, więc zgłaszam się zawsze do niego. W awaryjnych sytuacjach w Warszawie jeżdżę do Piotrka Ducha.

 

ale coś mi się wydawało, że nie widziałem prosiaka? prawda?

 

Tyż prawda. Przydałoby się nakleić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale coś mi się wydawało, że nie widziałem prosiaka? prawda?

 

Tyż prawda. Przydałoby się nakleić. ;)

Nie ma jeszcze, ale może na święta zrobię sobie prezent.

 

bolz masz kombi? bo nei wiem czy to Ciebie dziś rano widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedy teraz będzie się coś działo w Białymstoku? Nawaliło tyle śniegu, że szkoda żeby się zmarnował ;)

Jestem z Bielska Podlaskiego,a tutaj nie ma za bardzo gdzie pojeździć. Czekam na jakieś info :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedy teraz będzie się coś działo w Białymstoku? Nawaliło tyle śniegu, że szkoda żeby się zmarnował ;)

Jestem z Bielska Podlaskiego,a tutaj nie ma za bardzo gdzie pojeździć. Czekam na jakieś info :thumbup:

 

Przed Świętami będzie raczej ciężko, ale może uda się po... Tak czy inaczej witamy nowego Forumowicza Spotowicza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji zajefajnych opadów śniegu wczoraj na krywlanach spotkałem kilka subaraków :D

Warunki extra wszystkie beemy kopały się w śniegu a subaraki latały ;)

Pozdrawiam wannę STI(chyba),Godlika,i kolegę z srebrnego sedana którego skierowałem na forum B)

Opozdrawiam, miło było poznać. Opłaciło się pojechać GTkiem do Białego :D

Dzisiaj też nie mogłem się powstrzymać i pojechałem polatać.

Za to powrót do Warszawy to była masakra i zajęło mi to ponad 3,5 godziny. Najpierw biało, potem kilka razy stop, bo droga w drugą stronę była kompletnie zablokowana (jakiś TIR nie mógł podjechać pod górę, nawiewało śniegu z pól na drogę, ogólnie dramat), obwodnica Zambrowa to z kolei 'szklaneczka', od Ostrowii śnieg z deszczem. Deszcz od Wyszkowa to już pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jak, nowy rok mamy, to może teraz coś się uda? Co prawda pogoda pod psem, ale jak zaczniemy teraz się organizowac, to akurat na oziębienie i śnieg nam wypali :D

 

Ja niestety przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie nie wybieram się do Białego... :(:blush::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...