Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Grafix już znam, a co z nieautoryzowanymi w Białymstoku/na Podlasiu?
Tutaj polecamy tylko ASO i GRAFIX jest jak najbardziej ok. Ceny są przystępne i dwóch świetnych mechaników. Innych speców od Subaru w Białym nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do Subaryty (moderator i jednocześnie właściciel Grafixu) i ponegocjuj, bo trochę dużo. A i na Forum się powolaj.... ;)

 

W najbliższą środę o 9tej rano jestem umówiony w GRAFIXie na przegląd auta. Może ktoś chętny na mały spocik kawkowo-gawędowy?

 

No i nikt się nie zgłosił, więc sami sobie z Subaryta spot zorganizowaliśmy. Żałujcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nic nie dzieje...nikt nie chce się spotykać, pogadać...przydałoby się takiego większego spocika zrobić póki sezon w pełni...choć nie jestem do końca przekonany czy lato to pełnia sezonu dla Subaru :PB) ...

Mam propozycję, co by każdy w miarę tu zaglądający posiadacz subaru (niezaglądający też mile widziani) napisał kiedy mu pasuje jakieś spotkanko. Może naprawdę udałoby się spotkać w gronie większym niż 2-3 osoby ;)

Ja od siebie mogę napisać, że się dopasuję w przeciągu najbliższych 2-3 tygodni praktycznie do każdego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja coś zaproponuję. 11 sierpnia(niedziela) w Ełku odbędzie się coroczny Moto Show. :) Ja się wybieram, więc jak ktoś również zamierza to możemy się tutaj ugadać i złapać się przy okazji. :) Będzie na co popatrzeć(i nie mam na myśli "grubo" zdłubanych aut). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne, różniaste. :) Ogólnie to ćwiartka połączona z piknikiem motoryzacyjnym. Można skoczył na bungee, wypić piwko słysząc w tle ryczące potwory, przelecieć się helikopterem itd. :)

 

Co do aut w zeszłym roku były:

- Nissan GTR 600+

- Lamborghini Gallardo

- Nissan 300ZX

- Mitsubishi 3000GT

- Subaru Impreza GT(kudłacza) 500+

- kilka Evo w różnych konfiguracjach i mocach

- kilka STI jak powyżej + WRX'y

- Hondy, BMW, itd

 

jeśli ktoś ma wolną niedzielę to naprawdę warto się wybrać. :) Ja jadę już 4'raz. Startować nie będę, bo konkurencja w klasie AWD Turbo straszna(pewnie miałbym najsłabsze auto). :D Ale popatrzeć miło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie nie będzie :( ...dostałem urlop i udało się pokój wyhaczyć nad morzem od 11 do 17. Akurat od 11 :angry: ...także miłego spotkania i miłej imprezy ;)

Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze w tym letnim okresie jakoś spotkać w większym gronie...

 

Swoją drogą mam takie wrażenie, że strasznie dużo subaraków przybyło w Białymstoku, ale niestety większość bez świni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A co tutaj taki smutek i pustka? :clapping: Wesołych Świąt dla białostockich subaromaniaków! :thumbup: W zeszłą niedzielę byłem w Białym i wieczorem około 20-tej śmignęła mi przed oczami koło Galerii M czarna impreza WRX z dużym skrzydłem i bulgotem. Ktoś stąd? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...