Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie wiem, gdzie ta kawa miała być... Szlag, musiałem przejeżdżać, ale nikogo nie zauważyłem, a autom się dokładnie nie przyglądałem. Zaszedłem do Tchibo, tam wziąłem na wynos i do domu... A szkoda, pojechałbym na Krywlany pojeździć z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możemy koło 6:30, żeby na spokojnie rozejżeć się na miejscu i przywitać. Chyba, że kolega chce wcześniej :superhero:. Tylko nie wiem czy na Grajewo, czy na Łomżę?

 

Nie wiem jak droga na Łomżę ale do Grajewa jest ładnie utrzymana.

6:20 kawa w McDonald's przy Makro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, miło było poznać i polatać "razem".

Abstrahując od jeżdżenia po zamarzniętym jeziorze :yahoo: , to czy ktoś zna jakieś miejsce lub miejsca w okolicach powiedzmy 100km od Białegostoku, gdzie można się wybrać i trochę polatać bokami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, miło było poznać i polatać "razem".

Abstrahując od jeżdżenia po zamarzniętym jeziorze :yahoo: , to czy ktoś zna jakieś miejsce lub miejsca w okolicach powiedzmy 100km od Białegostoku, gdzie można się wybrać i trochę polatać bokami?

 

Również było miło poznać. Szkoda, że było aż tak zimno by socjalnie zupełnie nie skorzystałem.

Jednakże myślę, że sporo można było się nauczyć jeżdżąc po lodzie na zimówkach między czającymi się beczkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia ze Śniardw ??

Wrażenia super, bezcenne doświadczenie i nauka własnego samochodu i jego zachowania na lodzie pomiędzy cyt."czyhającymi beczkami"...Polecam z czystym sumieniem. jeśli będzie powtórka jeszcze w tym roku, to na pewno skorzystam :drool: ...A jest informacja, że ma być - jeśli tylko pogoda pozwoli :yahoo:

 

Co do spocika :drinks: , to ja i owszem w niedzielę jak najbardziej. Godzina do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę - 16.

 

No i po spocie. Było bardzo kameralnie - tylko zaj0nc i ja. Chyba wjeżdżając widziałem sinera na skrzyżowaniu Mickiewicza/Świętojańskiej (masz rejestrację kończącą się na K i z ósemką/ósemkami?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś mial ochotę to zapraszam na mały meeting do Techmotu w Choroszczy. Będzie okazja pogadać w szerszym rajdowym gronie i pojeździć. Zaczynam o 10-ej i bawimy się do ostatniego chętnego. Jakby co to dzwonić to powiem jak dojechać ew. czy jeszcze jesteśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...