Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz ominąć ASO (a nie warto, bo GRAFIX jest bardzo dobry), to skontaktuj się z jaceksu79 - on zna kilku fachowców od Subaru w Białym. Pozdrawiam.

 

Nie napisałem, że chcę ominąć Grafix :) ale z doświadczenia po poprzednich autach wiem,że nie trzeba czasami fatygować poważnych fachowców do niezbyt poważnej sprawy. BTW najprawdopodobniej sonda, potrzebuje jedynie nr błędu, bo zakup nowej i tak mnie nie minie.

Dzięki za szybką reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, Panie i Panowie mam ogromną prośbę. Obecnie jestem w posiadaniu 2,5 legacy outback I w automacie. Ze względu na moją przypadłość - poruszam się na wózku - mam w planie przesiadkę na 2.0 160 2006 r. Czy jest ktoś w Białym lub okolicach mający podobny model? Potrzebuję informacji technicznych i wrażeń z jazdy. Nie szukam demona prędkości. Pozdrawiam

Edytowane przez muppet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Panie i Panowie mam ogromną prośbę. Obecnie jestem w posiadaniu 2,5 legacy outback I w automacie. Ze względu na moją przypadłość - poruszam się na wózku - mam w planie przesiadkę na 2.0 160 2006 r. Czy jest ktoś w Białym lub okolicach mający podobny model? Potrzebuję informacji technicznych i wrażeń z jazdy. Nie szukam demona prędkości. Pozdrawiam

muppet, skontaktuj się z Subarytą z Grafixu- na pewno Ci pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

odkopuje temat subarynek białostockich  to gdzie i kiedy najlepiej ustawić  stały powiedzmy raz na 2 tygodnie termin żeby każdy wiedział że coś tam się dzieje na początku przyjadą dwa auta potem 5 itd....aż  w grafixie miejsca zabraknie :biglol:  ale pomysł pod salonem subaru jest ok tylko tam troszkę klaustrofobia   najlepiej  zeby ktoś  z odpowiedzialnych za grafix się wypowiedział co by troszkę rozpropagować markę bo narazie to oprócz vaga niema fajnych spotów  w Białym a tym bardziej z subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...