Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów i forumowiczki....Przepraszam z góry za bez pośredność ale jak to w rodzinie- szczerość jest w cenie...Więc bez ściemy- mam zapytanko...Choć mało o spotkaniach forumowych za to mam sprawę...Interesuje Mnie zakup legacy w antyku- trafiłem na stronę handlową aut z Litwy...Zainteresował Mnie powiedzmy taki oto egzemplarz...

 

http://en.autogidas.lt/subaru-legacy-4wd-gx-sedanas-1995-0124556245.html

 

Czy ktoś z Forumowiczów z aglomeracji miał z czymś takim do czynienia- wie jak dokonać zakupu itp itd..Wszystko co byłoby pomocne- niestety miałbym do przejechania cała Polskę a i tak nie wiem jak bym miał tam cokolwiek załatwić..bardzo prosze o jakieś wskazówki/ pomoc..Chętnie na PW...Bardzo dziekuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja klasycznie z propozycją co by pokręcić troszkę kierownicą i docenić nasze naplę ok. 10:30 w choroszczy we firmie Techmot będzie pojeżdżawka. Plac równy jak stół-pewnie dlatego, że wyłożony kostką :D. Wjazd za free. Chętnych do pomachania e aby gogorąco zapraszam mnie osobiście nie będzie bo będę gościem na komunii ale organizator jest zorientowany w temacie aby gości w subru nie przeganiać :)

Próba jest zawsze fajna, pomiędzy budynkami ale trzeba do niej podjeść z szacunkiem bo potrafi zaskoczyć :)

 

Więcej szczegółów klasycznie na www.rajdowybialystok.fora.pl w dziale rajdy, zakładka Kryterium Techmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witajcie czy jest jakiś reguralny termin spotów grupy Białostockiej ?

 

O, Świeżynka z Białegostoku. Miło Cię tu widzieć. Tylko przywitać się musisz w odpowiednim topiku... ;)

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie czy jest jakiś reguralny termin spotów grupy Białostockiej ?

 

O, Świeżynka z Białegostoku. Miło Cię tu widzieć. Tylko przywitać się musisz w odpowiednim topiku... ;)

 

a no od niedawna mam subaru i chciałbym się spotakać w białymstoku pogadać i zobaczyć innych kolegów z Podlasia tylko nie wiem kiedy i gdzie :) Zaraz się przywitam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym sposobem ja już znalazłem się z powrotem w Wawie. Ale za to mieliśmy bardzo miły spot z Subarytą w GRAFIX-ie przy okazji przeglądu lakieru... Nareszcie salon wyposażono w zawodowy ekspres do kawy. Polecam. ;):D Może następnym razem zgramy się w większym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym sposobem ja już znalazłem się z powrotem w Wawie. Ale za to mieliśmy bardzo miły spot z Subarytą w GRAFIX-ie przy okazji przeglądu lakieru... Nareszcie salon wyposażono w zawodowy ekspres do kawy. Polecam. ;):D Może następnym razem zgramy się w większym gronie.

 

Jestem za, bo muszę się któregoś weekendu wybrać na sesję zdjęciową dla auta(już mam ustawionego fotografa). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, Panie i Panowie rozpaczliwie potrzebuję pomocy. W poniedziałek 01.07.2013r około 7.00 na ulicy Mickiewicza na wysokości lotniska jadąc do pracy zostałem przerysowany. Ktoś zakończył manewr wyprzedzania na wysokości drzwi kierowcy nie oszczędzając też błotnika, zderzaka, lampy. Część z Was wie, że poruszam się na wózku i pogoń nic by nie dała Sprawca to kierownik bądź kierowniczka czerwonego audi kombi 80 rocznikowo 91-96. Nr rejestracyjny to na 100 BIA z 8 7 i H na tablicach. Tyle pamiętam. Będę wdzięczny za pomoc. Audi jechało z kierunku Stanisławowa. Dziękuję pozdrawiam

Edytowane przez muppet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, sorry że trochę nie na temat, ale poszukuję informacji na temat warsztatów ogarniających serwisowanie Subaru, rozglądam się za Imprezą GT 98-99r i chcę troszkę dowiedzieć się w kosztach jego serwisu : rozrząd, sprzęgło itp. Grafix już znam, a co z nieautoryzowanymi w Białymstoku/na Podlasiu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muppet a wezwałeś policję? w takich sytuacjach mimo wszystko lepiej wezwać bo skoro uciekł z miejsca zdarzenia jest podejrzenie że był pod wpływem spóźniłbyś się co prawda do pracy ale sprawca dostałby za swoje.Popytam może któryś znajomy coś wie.

Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...