Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I tak jeszcze w sprawie Bogusia. Ostatnio trafil film na ktorym upala Mustanga. Ale dziwi mnie jedno. Dlaczego stal on ostatnio pod JS9 ?(ul.Skladowa) i czemu wlasciciel tego warsztatu ma takie same BMW :) Moze nie jestem jakims detektywem ale cos tu jest nie tak. Niedowiarkom moge wyslac zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże mi przy oględzinach w Białymstoku? Chodzi o dokładne sprawdzenie historii, silnika, napedu.

Pzdr

Jestem akurat w Białym... Co to za auto? Polecam GRAFIX...... :)

 

Trochę się zgadzam :)

Jedź do Grafixu i proś o mechanika Piotra i Michała.

 

P.S. Mój właśnie tam stoi ze smutno zwieszonym zawiasem z tyły i rozbebeszonym tylnym mostem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć,

 

Czy ktoś w naszym mieście (Białystok) lub okolicach posiada Subaru Imprezę w kolorze blue mica na złotych felunkach?
Jest fucha do zrobienia, bo jest para, która poszukuje takiego auta do ślubu. Podobno dobre pieniądze są do zrobienia :)

Dajcie znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ave! Pozdrowienia ze Śląska ;)

 

Chłopaki, jest taka sprawa... ważna dla pegi'ego i dla mnie... a może ktoś z Was tam bywa, bo Mapy mi 80km pokazują ;)

 

Otóż w Łomży w krzakach uprawia łomżing taka bestia:

http://olx.pl/oferta/sprzedam-subaru-svx-w-calosci-lub-na-czesci-auto-na-chodzie-lomza-CID5-ID7inB3.html#fcd410af77

Ja jestem napalony na SVX'a już od jakiegoś czasu... pegi ma monopol na posiadanie takich aut, i uznaliśmy go wspólnymi siły zanabyć... ale jemu z Nowego Sącza, a mnie z Istebnej wychodzi kawał drogi, żeby tak w ciemno z lawetą pojechać po coś, co może okazać się totalnym wrakiem...

 

... i tutaj moje pytanie/prośba - czy mamy jakiegoś Forumowicza z okolic Łomży, lub może ktoś z Was tam bywa, i mógł by na to auto rzucić okiem? Tak ogółem - czy faktycznie odpala, czy nie odpada przy tym podłoga, a rdza nie sypie się na głowę... słowem, czy warto po nie jechać.

 

Będziemy bardzo dźwięczni, i oczywiście w "Łomży" tudzież bardziej swojsko - w "Tychach" lub "Żywcu" dźwięczność tą wyrazimy :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (wtorek) będę tamtędy przejeżdżał :). Rzucę okiem, tyle o ile potrafię. Dam znać.

Super! Wiesz, ogólnie o stan auta chodzi - zwłaszcza blacharka (podwozie), i czy faktycznie w ogóle odpala ;)

 

Posyłam Ci mój numer na PW jak coś, puść "strzałkę" to od razu oddzwonię :)

 

Wielkie dzięki chłopaki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...