Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jutro wpada kibicować ziomali w Subarach. Ja wprawdzie jadę jako pilot ale z chęcią pomacham znajomym.

Próby będą pod PB, na lotnisku i w Techmocie (wyjazd kierunek Choroszcz).

 

Więcej info na rajdowy.bialystok.pl lub ap.bialystok.pl tudzież forum rajdowego biaegostoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem, Politechnika była całkiem fajnie ustawiona.

Leszek, to w końcu które miejsce zdobyliście?

Paweł, miło było poznać. Na rozpisce widziałem u was punkty karne, to za jakiś trening wczorajszego dnia lub coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hi, trochę mnie nie było - proza życia. Koziolek nabyłem "nowy" zacisk ten od klekotania. W przyszłym tygodniu pojawię się w końcu na oględziny. Pozdrawiam. W Spale bywam często może uda mi się, choć na chwilę zerknąć na zlot.

 

Pytanie - na schodach przychodni na Bema spotkałem kierownika oświniaczonej kombi imprezy było cześć ale do dziś nie wiem z kim? Cy użytkownik forum. Pozdrawiam raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam raz jeszcze. Przyznam, że już potrafię zaczepić "oswiniaczonego”, ale widziałem pośpiech - siła wyższa. Mam nadzieję do następnego. P.S gdzieś wspomniałem, że inny jestem hehe.

 

-- Cz paź 18, 2012 10:46 am --

 

Panie i Panowie przepraszam, że w tym miejscu zadam pytanie. Chciałbym wykleić budę pod tylną kanapą, bagażnik wraz z miejscem na koło zapasowe matami app. Mimo wymiany łożysk i opon szumi. Niestety nie mogę posiłkować się zasuwaniem rolety. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z matami? Czy rozwiązanie cokolwiek wyciszy bagażnik? Czy warto? Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się jeździć identycznymi samochodami z wygłuszanym bagażnikiem i różnica jest zauważalna. Podobno nawet samo wygłuszenie nadkoli "robi robotę".

 

Jednak z tego co wiem - wygłuszane były nie APP a jakimiś lepszymi - nie pamiętam dokładnie ale nazwa kojarzy mi się z STP czy jakoś tak ;)

 

Rzuć pytanie na ogólnym a pewnie otrzymasz więcej odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...