Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Chwaliłem się już tu: viewtopic.php?f=1&t=101522&start=10000#p1664804 ;)

auto przywiozłem z Łodzi

 

No piękny. Gratulacje. Jaki ma przebieg? Silnik ciągle fabryczny? Pamiętaj o dobrym oleju oraz częstszej zmianie i rura. :wink:

 

Co do sprzęgła, to bez przesady. Hamowanie silnikiem a płynna redukcja to dwie różne rzeczy. Byle nie jeździć na połsprzęgle (mniej więcej nie dłużej niż 2-3 sek.). W razie czego i tak poczujesz ostrzegawczy zapach... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok powiększył się o jedną niebieską Imprezę ;) gdyby był planowany jakoś spocik to chętnie zbiorę opinie doświadczonych użytkowników Subaru.

Szacunek słit, mniam. Co do spotkania jestem na tak potrzebuje tylko znak sygnał. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma przebieg? Silnik ciągle fabryczny? Pamiętaj o dobrym oleju oraz częstszej zmianie i rura. :wink:

 

Silnik 2.0 fabryczny, przebieg to 119 tys. auto posiada jasną historię serwisową i na 99.9% jest bezwypadkowe ;)

Olej był wymieniany ostatnio we wrześniu 2011 przy 116 tys. tak więc jeszcze mogę pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej był wymieniany ostatnio we wrześniu 2011 przy 116 tys. tak więc jeszcze mogę pośmigać.

 

Pamiętaj o częstej kontroli poziomu oleju... Dopóki nie poznasz dobrze auta - nawet codziennej. No i dobry mechanik do obsługi serwisowej. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazje przetestować gokarty u Larrego w Fastach.

 

Zdecydowanie polecam to miejsce na spota bo oprócz miejsca do pogadania to i jest okazja porównać się na porównywalnych wózkach. Ceny moim zdaniem są sensownie przystępne :) a kozaków właściciel jest w stanie troszkę utemperować dając im łupnia na torze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...