Jump to content

Oqrek

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Oqrek

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Czarna B.
 • Auto
  Outback'01

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy regulacji zaworów mechanik zasygnalizował, że przydało by się łożysko kompresora wymienić i że mam sam je kupić. Ponoć po zdjęciu paska były luzy i głośna praca. Łożysko wymieniał mechanik no i nowy pasek. Co do kosztów to dokładnie nie powiem, ponieważ były robione również inne rzeczy, ale wiem, że nie bolało.
 2. Zrobione. Są pod kierownicą obok skrzynki bezpiecznikowej trzy przekaźniki 82501GA240. Jeden z nich jest od wentylatora. W moim Outbacku właśnie ten jest najlepiej schowany, przy słupki drzwi, w gumowej obudowie. Wymieniłem i jest ok. PrzemoST dziękuję za pomoc.
 3. Dziękuję za szybkie info. Jutro przyjrzę się jak to wygląda w moim. Domyślam się, że jest tam tego trochę.
 4. Szukając rozwiązania swego problemu z nawiewem natrafiłem w szukajce forumowej na ten temat. Mam dokładnie taką samą sytuację w swoim Outbacku. PrzemoST może pamiętasz co było przyczyną tego problemu z nawiewem?
 5. Próbowałem odczytać nalepkę na sprężarce, ale tłoczone cyferki są w zasadzie nieczytelne, załączam zdjęcie. ZEXEL typ: DKV-14G - prawdopodobnie.
 6. Do wymiany mam podobno łożysko kompresora klimatyzacji. Nie mogę znaleźć nigdzie informacji jakie tam idzie łożysko, chodzi o wymiary lub symbol. Czy jest jakaś szansa na takie info bez rozbierania? Czy może mi ktoś pomóc? Outback 2001 2,5l.
 7. Ja właśnie w Outbacku 01 używam dywaniki przeznaczone do wersji o4 i jak dla mnie jest OK ( będzie czwarta zima). Przyciąłem tylko chodniczek kierowcy w miejscu spoczynku lewej stopy. Czarne
 8. Używam w OBK'01 i polecam, do nowszych też są : http://www.rezaw-plast.pl/index.php?disp_form=1&reset_form=&action=towar&order=11&dir=&gid=&ext=1&search=Subaru+Outback+2015&cena_od=&cena_do=&dost=1
 9. Dziś dotarł kalendarz. Dobra robota .Fajny . Dziękuję.
 10. andre82 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :grin:
×
×
 • Create New...