Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Oqrek gdzie żeś się ustawił?Twojej subaryny nie było widać na parkingu :( tylko czerwona w combi i niebieska w sedanie na żadnej świniaka nie stwierdziłem :roll: Ja byłem ubrany odpowiednio ( Koszulka ze swiniakiem ) i w większym gronie siostra szwagier i dwóch siostrzeńców. Jak zobaczyli niebieskie sti : o patrz wujek subaru. Wiedzą co dobre :D .Pozdro dla wszystkich startujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andre82, o masz ci los, szukałem Ciebie!

Outbacka schowałem w cieniu za jednym z budynków pod drzewami, a twojej Imprezy też nie zauważyłem :( . Szkoda. Rozmawiałem tylko z jednym kierowcą Imprezy i przekazałem pozdrowienia z forum. Jechała jeszcze srebrno-szara fajnie oklejona w świnki też, ale kierowcy nie mogłem spotkać na placu przed startem. Startowała jeszcze niebieska impreza z tablicami litewskimi ale z Białego. W czasie prawie całego pierwszego przejazdów staliśmy z córką i kolegą za ostatnią szykaną, cały czas machając, drugi przejazd łaziliśmy wzdłóż trasy z aparatami, potem trochę mnie nie było, gdy wpadłem na końcówkę trzeciego przejazdu z nadzieją na czwarty to się dowiedziałem, że czwartego nie będzie :( . Rajd bardzo fajny dużo, bo 42 zgłoszone auta, w tym jedna załoga żeńska :D . Nie brakło brawurowych i widowiskowych przejazdów. Srasznie szkod Poloneza, który ledwie dojechał do mety pierwszego przejazdu z rozbitym przodem. W drugi przejeździe odpadł świetnie jadący Ford. Wyników oficjalnych jeszcze nie ma, ale w generalce Imprezy górą :D .

Za 3 tyg. 31. Rajd Podlaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarynke przed Black Tower postawiłem coby widoczna była :D .ekipa moja niezbyt przygotowana na takie imprezy a i dzieciaki w tym upale szybko zaczęły piszczeć do domu :evil:. na podlaskim się spikniemy a może wcześniej uda się jakiś spocik? Ostatnio nie miałem możliwości zjawić się :oops: na spotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ruch i zainteresowanie w wątku jakieś mizerne :(

no pomyślcie tylko jak można by było fajnie się spocić np. nad zalewem u nas (Czarna Białostocka) a kto wie może troszeczke polatać po trasie wczorajszego sprintu https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jutro koło południa to w pracy siedzę.

 

Co do rundy to organizator zmienił jej pierwotny termin a ja już nie byłem w stanie zmienić grafiku w pracy i musiałem do niej pojechać.

 

Mam nadzieję, że na podlaskim sobie odbiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jako był aby wystartować albo jako pilot w Renówce lub jako pilot u Wieśka i jako kierowca we własnym aucie ale niestety nie trzeba o cóz moglem już przesunąć dyżuru i musialem pojechać do pracy.

Niestety trzeba jakoś zarabiać na zycie a później się bawić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andre82,

Codziennie mu to mówię :)

ale impreza to jest to!

 

 

W sobotę pod Grafixem oglądałem Subaru XV. Mają testowy, nawet padła propozucja kajtnięcia sie, ale nie miałem czasu. Kto wie czy się nie skuszę, polecam. W reklamowanym pomarańczowym kolorze. Z zewnątrz wyglada fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W sobotę pod Grafixem oglądałem Subaru XV. Mają testowy, nawet padła propozucja kajtnięcia sie, ale nie miałem czasu. Kto wie czy się nie skuszę, polecam. W reklamowanym pomarańczowym kolorze. Z zewnątrz wyglada fajnie :)

 

Też go oglądałem we środę, ale jakoś nie ciągnie mnie do testów. :wink: Czekam na BRZ.

 

-- 21 maja 2012, o 21:26 --

 

Halo, co tak zamarło?... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...