Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

No tośmy się zobaczyli. Jeżeli macie czas w piątek po 20 na Krywlanach możemy się zjechać tak czy nie? Pozdrawiam - Koziolek nie miałem czasu wdepnąć, ale nr tel posiadam. Obrona pracy i takie tam inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tośmy się zobaczyli. Jeżeli macie czas w piątek po 20 na Krywlanach możemy się zjechać tak czy nie? Pozdrawiam - Koziolek nie miałem czasu wdepnąć, ale nr tel posiadam. Obrona pracy i takie tam inne.

Ja proponowałbym następny wtorek tak koło 19stej, w piątek zaczynamy weekend i mamy http://www.pozytywnewibracjefestival.pl

Może przez ten czas więcej ludzi będzie miało czas się zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry za zamieszanie z poprzednim wypadem ale dość nagle mi się pozmieniały plany i nawet nie bardzo miałem dostęp do netu, żeby Was o tym powiadomić.

 

Chcąc się zrehabilitować to ponawiam propozycje na tą niedzielę, ponownie na okolice 20-ej na gokarty we Fastach. Tor jest na terenie giełdy rolno-spożywczej. Wjeżdża się przez szlaban. i po 50 m w lewo.

 

Ktoś chętny??

 

-- N lip 29, 2012 4:56 pm --

 

Temat aktualny jakby ktoś chciał dołączyć. Oprócz mnie będą jacyś znajomi ale gokartów starczy dla wszystkich więc zapraszam do rywalizacji.

 

Godz. spotkania: 20:15 plus +/- 15 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak późno.

 

Oprócz mnie i znajomych był jeszcze Larry ale tym razem zabawa była bardziej wyrównana a obecność w kliku miejscach wilgotnej nawierzchni dodatkowo uatrakcyjniała zabawę.

 

Mam nadzieję, że następny razem spotkamy się w szerszym forumowym gronie ;)

 

Wstępnie rozważamy spotkać się w kolejną niedzielę wieczorkiem i znów powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluzował jak poluzował ale i gaz jakoś fajniej chodzi.

 

Havok w pierwszej turze poznawał toe ale w drugiej już bardzo dobrze sobie radził.

 

Mam nadzieję, że uda się jeszcze spotkać przed październikiem to wtedy już całkiem Nas pogoni.

 

Może kolejne spotkanie będzie już bardziej obfite w forumowiczów bo uważam, że fajne miejsce na spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja to napisałem w odniesieniu do Twojego ogłoszenia o sprzedaży auta, chyba, że chcesz wyjąć przedtem wydech i go sobie zachować do kolejnego. Gdyby jednak nie, to pamiętaj, że chętnie się zamienię. Ustawiam się pierwszy w kolejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to napisałem w odniesieniu do Twojego ogłoszenia o sprzedaży auta, chyba, że chcesz wyjąć przedtem wydech i go sobie zachować do kolejnego. Gdyby jednak nie, to pamiętaj, że chętnie się zamienię. Ustawiam się pierwszy w kolejce :)

 

havok, masz ori tłumik STI? Bo może ja bym go wziął od Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon, jak się maciejpawel zgodzi na ori WRX (dwururkę) zamienić ;) Chyba, że Ty masz Prodrive i chcesz STI...

 

No właśnie mam oryginalny, ale za to prawie nowy, standardowy WRX-a i chciałbym nieco zmienić barwę. Zachowując jednak mniej więcej poziom hałasu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...