Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

"sebachonDzisiaj około 17tej widziałem na Poleskiej na skrzyżowaniu z Czystą granatowego Forka turbo 2.0 XT na białostockich blachach, ze świnką na lusterku i ładną brunetką za kółkiem..."

 

Jak ładna .... to pewnie stąd :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon, ja mam dywaniki z ASO, używane może miesiąc. Wersja z napisem WRX. Cenowo się dogadamy ;)

Tak się powoli rozprzedaję, bo moje autko na sprzedaż pójdzie. Żal, ale skoro ja nie wykorzystuję potencjału, to niech się kto inny cieszy...

Ale na spocie powinienem się jeszcze pojawić. Nie podejrzewam, że Subaru szybko pójdzie w ludzi w obecnych czasach, nawet pomimo stanu, w jakim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon, ja mam dywaniki z ASO, używane może miesiąc. Wersja z napisem WRX. Cenowo się dogadamy ;)

Tak się powoli rozprzedaję, bo moje autko na sprzedaż pójdzie. Żal, ale skoro ja nie wykorzystuję potencjału, to niech się kto inny cieszy...

Ale na spocie powinienem się jeszcze pojawić. Nie podejrzewam, że Subaru szybko pójdzie w ludzi w obecnych czasach, nawet pomimo stanu, w jakim jest.

 

Wyprzedajesz Subaru? :shock: :cry: Może jeszcze to przemyśl dokładnie, pójdź do psychoanalityka, nie wiem, może do wróżki... :wink: A o dywanikach chętnie pogadam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z psychiatrą rozmawiam codziennie (taka praca), więc tu też niewiele pomocy, może wróżka... ;) W sumie z długo się zastanawiałem, ale jednak tak - póki są jeszcze ludzie z pasją, jak my, i przejmą po mnie opiekę nad autem, to mogę zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, po rozmowach ze znajomymi, spiknęliśmy się, że jedziemy na ab cup :) Ale jak będą jeszcze chęci i siły na jeżdże po dziurach wokół słupów to Czarną też zaliczymy :D

 

A może ktoś chce się wybrać do Nowego Miasta ? My jedziemy tam na 4 auta (na lawecie, by w jakimś komforcie jechać i hektolitrów wahy nie spalić). Ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usul chyba niezbyt dobrze znasz nasze białostockie tereny nazywając najbliższą rundę mistrzostw okręgu w Czarnej białostockiej jazda po dziurach wokół słupków.

Oczywiście ni jak ma się ona do porównywania z runda AB Cup na otwartym lotnisku. Uważam, że jedna i druga jest warta uwagi z czego jazda w Czarnej moim zdaniem wymaga większych jaj od kierowcy :D

 

Fakt jest tam trochę wybitego miejscami betonu ale słupków to tam za dużo nie zobaczysz chyba, że betonowe przy trasie.

 

Zrób tam dobry wynik a masz u mnie piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...