Skocz do zawartości

Subaru STI 08 wygrywa pierwszą edycje ligi Timeattack.pl


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak - pokazywali palcami i mówili:

- patrzcie, siwy i poważny gość, a do Lanosa sobie złote felgi założył! :roll:

A jak mówili, że nowe STi jest 20% szybsze w zakrętach to się wszyscy śmiali :mrgreen::lol:

Hehe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co mi sie wydaje Buni nie jechał na slickach

Kolega Buni umieszczał swoje onboardy, w opisie miał informację o użyciu slicków.

Co do jego umiejętności, to nie da się ukryć że są nie małe.

Swego czasu w którejś rundzie WSMP lub DSMP wystartowało BMW M3 e36 3.0, ale nie mogę odnaleźć jego czasów. Nie wiem nawet czy dojechało do mety, któregoś z wyścigów. Nie chodzi mi o auto pana Myszkiera. Może ktoś pamięta ?

EDIT: już znalazłem, to było w 2007 roku, wykręciło czas 1.52.805 w wyścigu I, 6 rundy w klasie H-3500. Tylko to była wersja 3.0 jak już pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi sie wydaje Buni nie jechał na slickach

Kolega Buni umieszczał swoje onboardy, w opisie miał informację o użyciu slicków.

Co do jego umiejętności, to nie da się ukryć że są nie małe.

Swego czasu w którejś rundzie WSMP lub DSMP wystartowało BMW M3 e36 3.0, ale nie mogę odnaleźć jego czasów. Nie wiem nawet czy dojechało do mety, któregoś z wyścigów. Nie chodzi mi o auto pana Myszkiera. Może ktoś pamięta ?

EDIT: już znalazłem, to było w 2007 roku, wykręciło czas 1.52.805 w wyścigu I, 6 rundy w klasie H-3500. Tylko to była wersja 3.0 jak już pisałem.

 

generalnie czas 1,47 jest kozacki i niewazne czy tam bylo 400km, czy wiecej, czy mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i wzbudzal zainteresowanie ludzi :idea: ..sam sie zdziwilem jak super wyglada w tym sztucznym oswietleniu....jak byłby z innej bajki.......tej nowszej niz pozostale auta

 

Wniosek z tego dla właścicieli "Lanosów": chcesz się podobać podróżuj tylko przy sztucznym świetle :wink: :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 9:09 am ]

Najgorsze jest to że lanos mi sie zaczyna podobac :idea: , naprawde :roll:

 

Co?! Wymyśliłeś jak zamontować parapet??? :shock: :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Buni umieszczał swoje onboardy, w opisie miał informację o użyciu slicków.

 

fakt

 

my bad

 

zreszta tu wypowiedz Buni'ego n/t samochodu

 

auto to praktycznie seria ( odelzone tylko : 1280kg ) drobne mody : gwint H&R , grube stabilizatory , korekta kątów z przodu + smietnik slick na kolach po 150pln sztuka

 

+ totalny brak hamulca. ( awaria pompy hamulcowej + brak klockow z tylu ... musialem o 12 jechac do Norauto kupic jakis shit za 60pln ... dobrze ze cokolwiek mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że lanos mi sie zaczyna podobac :idea: , naprawde :roll:

 

Współczujemy...

 

:mrgreen:

 

A na poważniej: gdybym nie miał STI i miał kupować nowe, nie miałbym problemu z kupieniem lanosa. Jednak mając '06 nadal nie czuję, że zamieniając go na lanosa zrobiłbym krok naprzód. I tyle.

 

Tak że nie twierdzę, że lanos jest "be", ale szaleństwa też nie ma :twisted:.

 

Tak, tak - pokazywali palcami i mówili:

- patrzcie, siwy i poważny gość, a do Lanosa sobie złote felgi założył! :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto to praktycznie seria ( odelzone tylko : 1280kg ) drobne mody : gwint H&R , grube stabilizatory , korekta kątów z przodu + smietnik slick na kolach po 150pln sztuka

 

+ totalny brak hamulca. ( awaria pompy hamulcowej + brak klockow z tylu ... musialem o 12 jechac do Norauto kupic jakis shit za 60pln ... dobrze ze cokolwiek mieli

I z takim setupem zrobiło 32 kółka i najlepszy czas na ostatnim okrazeniu... ?

 

niezaleznie od tego grats, mam nadzieje, ze w nastepnej edycji tez uda mi sie poscigac. Jazda po prawdziwym torze zapowiada sie bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
I z takim setupem zrobiło 32 kółka i najlepszy czas na ostatnim okrazeniu... ?

 

niezaleznie od tego grats, mam nadzieje, ze w nastepnej edycji tez uda mi sie poscigac. Jazda po prawdziwym torze zapowiada sie bardzo fajnie :)

 

hey. najlepszy czas byl na 21 kółku.. :wink: a na ostatnim kólku jechalem juz na nowym nie ulozonym drewnie z tylu , zmienilem felgi na lekkie na ktorych chcialem wykrecic cos konretnego - niestety nie zdazylem dogrzac opon - koledze urwało sie koło i byla przerwa w jezdzie.

 

hamulce juz naprawilem ( serwo + pompa ) , klocki + tarcze zmienione .. zobaczymy 24 maja o ile sie uda poprawic ten czas.. mysle ze Subaru bedzie w zasiegu, jesli duzo sie nie poprawi :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie do przodu potencjał jest czasowo jaki nie wiem sam , na razie to ustawianie testowanie , wprowadzanie niezbędnych nowych zmian w 08 aby zrobić jedno pełne dobre kółko :)

nie zapominać że waga sti08 w wersji top to 1525 kg , bez tylniej kanapy , koła zapasowego +ja nadal 1500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, możesz napisać jaką moc i moment obrotowy ma Twoje STI ?

Jakoś nie doczytałem. Byłem wtedy na TA w Poznaniu i słyszałem komentarze odnośnie mocy ale wolałbym wiedzieć od właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem projekt nie skończony nie mierzony , ma być trwały nie brać oleju ...nie bierze... po prostu jak najbardziej niezawodny target to jak razie 430-450KM i 570-600Nm przy 3500 do .. :wink: 98 -100oktanów , po wymianie jednej części rośnie do 480-500KM to wszystko na układzie wydajnym z sportowym katalizatorem, nie za głośnym wręcz cichym wydechem

 

dużo pracy zostaje z ustawieniem geometrii zawieszenia może jego wymianie na inne

dużo testów w perspektywie

w planach chcę potrenować JIMKANĘ i nakręcić materiał, jak i zejść na 1,45min Tor Poznań samochodem nadającym się do jazdy na codzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ma specyfikacji pewnie w swoim czasie będzie na razie w mojej głowie, sporo patentów, o których raczej nie będę mówił ani pisał publicznie jak MarcinC. kiedyś ładnie ujął , tajemnica szefa kuchni czy jakoś tak

z grubsza

przygotowany silnik ej25 sti 08 , turbo rotated GArret z kompresorem GT30 , wydech 3" z katem 200cpsi.,wtryski 800cc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...