Skocz do zawartości

Subaru STI 08 wygrywa pierwszą edycje ligi Timeattack.pl


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Gracowy napisał/a:

Grubo 1:46 to juz cholernie szybko jak na "cywilne" auto o wadze 1,5 tony !

Gratulacje Kociołek

 

 

1:46 to grubo na 550 konne "cywilne" auto?

przesadzasz

 

550 ... skąd Ty takie ciekawostki wyciągasz Letkas ?

Pokaż mi cywilne auto o masie 1,5 tony które zrobi tor Pozrań w 1,45 .... :?:

 

 

 

Kocioł graty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

550KM buhaha:) o kurcze gdybym taką moc miał nie umiał bym go prowadzić trzeba sporo ich odjąć odejmij około 120-130KM widzę że już mitami zaczyna obrastać moj sti08

 

oj tam, już nie bądźmy tacy skromni - słyszałem że nie było oszczędzane na niczym - nawet zawias ustawiony był tylko pod Posen :mrgreen::twisted: :cool:

Letkas zapraszam next year zmierz się z 1,46 s i pokaż

ja to jestem mistrzem prostych i gdzie ja tam z moimi marnymi 400 kucami :lol::lol: ale myślę że tym sprzętem zaczniesz robić 1:42 czego ogromnie Ci życzę - bo podobno sprzęt da radę :grin:

 

[ Dodano: Nie Paź 18, 2009 11:21 pm ]

550 ... skąd Ty takie ciekawostki wyciągasz Letkas ?

 

byłem u wróżki :razz:

 

Pokaż mi cywilne auto o masie 1,5 tony które zrobi tor Pozrań w 1,45 .... :?:

 

poważnie to piszesz????? :shock:

proszę, nie każ mi wyliczać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullshit na bullshitu :)

ciut real shit news nikomu nie zaszkodzi

 

1.42 nie możliwe seryjną budą STI)08 z dvd itd !! ( M.Czernik 1.41 WRC time attackowym!!!)

ja mam Teina monoflexa zwyczajnie ustawionego pod każdy tor ( zawias na 5000 pln rzeczywiście nie oszczędałem haha)

nie mam klatki , buda na slickach zaczyna pływać miejscami i z masą 1500kg nie zrobisz nic , samochód dobrze przygotowany 300KM z 1000kg zrobi 1.40 ... fizyki nie oszukasz i wyjścia za zakrętów zawsze będą wolniejsze jak i hamowania

 

1.45 było na racelogicu więc na nowych slickach na których jeszcze nigdy nie jechałem sadze 1,44 to target

 

jesli seryjne autka to evo Mr Drewniaka czy Corvetty Muzyka 600KM ( przygotowana pod tor w us) czy Porsche turbo na slickach z zawiasem to to rzeczywiście moje autko nie domaga ,

a kierowca to w ogóle idzie tylko w moc :)

 

[ Dodano: Pon Paź 19, 2009 8:16 am ]

bullshit na bullshitu :)

ciut real shit news nikomu nie zaszkodzi

 

1.42 nie możliwe seryjną budą STI)08 z dvd itd !! ( M.Czernik 1.41 WRC time attackowym!!!)

ja mam Teina monoflexa zwyczajnie ustawionego pod każdy tor ( zawias za 5000 pln rzeczywiście nie oszczędałem )

Nie mam klatki , buda na slickach zaczyna pływać miejscami i z masą 1500kg nie zrobisz nic jak nie chcesz pruć itd...

Samochód dobrze przygotowany 300KM z 1000kg zrobi 1.40 ... fizyki nie oszukasz i wyjścia za zakrętów zawsze będą wolniejsze jak i hamowania.

 

1.45 było na racelogicu więc na nowych slickach na których jeszcze nigdy nie jechałem sądzę 1,44 to target.

 

Jeśli seryjne autka to evo Mr Drewniaka czy Corvetty Muzyka 600KM ( przygotowana pod tor w us) czy Porsche turbo na slickach z zawiasem to to rzeczywiście moje autko nie domaga ,

a kierowca to w ogóle idzie tylko w moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500tys to Piotr placi za paliwo i czyszczenie tapicerki przed wyscigiem.

Pomijajac to, ze w chacie ma tunel aerodynamiczny i sztab inzynierow. A jak myslisz, dlaczego samochod nazywa sie Black Adder ? Bo wszystko z karbonu.

Nawet szyby, pasy, popielniczka i skorzana tapicerka ze skory Karbona.

A ustawienia zawiasu testuje dla niego The Stig.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...