Skocz do zawartości

Subaru STI 08 wygrywa pierwszą edycje ligi Timeattack.pl


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To możemy gratulować po raz drugi :cool: Dzisiaj STI MY08 1:47.090. Najlepszy czas II edycji TA.

Niestety trochę przygód było na torze i w kilku miejscach trochę kamieni i piachu.

 

GRATULACJE dla Piotra i jego czarnego KOCuARa :!:

 

Wyjazd na wakacje nie pozwolił mi pokibicować :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ... za rf.pl -->
czasy top 3 :

1. Kocar 1.47.060

2. Witek 1.48.6xx

3. Buni 1.48.97

Ostra przewaga i znowu brak EVO w czołówce ;)

Zawodnik z drugiego miejsca jeździ chyba Evo 5 czy 6 (nie rozróżniam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciąż pewne problemy ,ale już lepiej co pozwoliło zebrać info o oponach i zawiasie

nastał czas pracy nad zawieszeniem i oponami i całym tym pięknym jak i cholernym ustawianiem...

najbardziej sie cieszę nie z czasu ,ale że mogę jechać podobne czasy jak się skoncentruje , reszta czyli lepsze czasy przyjdą z doświadczeniem , zbierajmy ekipę na trening Burzum ja się pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas niezły jak na Poznań, zapewne fenomenalny jak na Subaru :twisted:

Szkoda tylko, że nie było dobrze jeżdżącej konkurencji, ale z czasu na pewno można się cieszyć.

 

Cywilne lancery w dobrych rękach (amatorów) i niższej mocy niż ten estiaj robią w Poznaniu jakieś 1:45 tak więc ok. pół sekundy szybciej na kilometrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczę się i sporo błędów z ustawieniem obiecuję lepsze czasy dla sti08

 

 

to nie jest najlepszy przejazd sporo błędów jeden z serii 1,47

 

cywilny evo , tzn dłubnięty wydech +remap 360 -370KM i na dobrym nowym slicku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

staram się jak mogę małymi kroczkami do przodu , nadal mam problemy z przegrzewaniem się i ustawieniem geometrii ... no i może kiedyś kupie Sobie nowe slicki ważne, że mam fun z jazdy a zawsze byłem antytorowy i ciężko mi się przestawic płynie odwijać nie szarpać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

staram się jak mogę małymi kroczkami do przodu , nadal mam problemy z przegrzewaniem się i ustawieniem geometrii ... no i może kiedyś kupie Sobie nowe slicki ważne, że mam fun z jazdy a zawsze byłem antytorowy i ciężko mi się przestawic płynie odwijać nie szarpać

 

W Poznaniu każdy szczegół się liczy. Od geometrii, przez rozłożenie masy w aucie, ciśnienie w oponach, nie mówiąc już o znajomości toru, dobrych oponach, czy odpowiednim zawieszeniu.

 

Ja zrobiłem w zeszłym roku 1:48,6 ale tor znam słabo i w zasadzie jeździłem bez pomysłu na dany zakręt, a tam trzeba wiedzieć dokładnie jaką obrać linię. No i do tego seryjny zawias w Evo i stare slicki (też niestety nie dorobiłem się nowych do zajechania w jeden dzień)... tak więc wiem dobrze o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....zawsze byłem antytorowy i ciężko mi się przestawic płynie odwijać nie szarpać

 

Nie ma problemu ja mogę za Ciebie jechać, jestem głownie torowy i mam powtarzalność czasów i jak wiesz moim seryjnym WRX-sem 2001 1:56.5 to zacny wynik :P No i póki co nie mam torowej przeszłości wypadkowej mimo wielu startów.

 

 

 

 

No wiem wiem ... .

:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buni zjadło mi 6 opon dobrze ze szrotów używek z przodu 1 komplet starczało na 2 ok. 3 okrążenia już outowo, za duży negat do yokoham , next time trzeba podejść z termometrem piro profi , masz ?

 

do hamulca ap wciąż nie mogę się przyzwyczaić , jak hamuje późno to za mocno

pod koniec przestałem i 1,47 jeździłem w dwie osoby , sądzę że 1-1,5 s urwę jeszcze stylem jazdy , dalej opony i zawias ...

 

jestem z Poznania , a jeźdzę tyle co wy z poza :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...