Skocz do zawartości

Subaru STI 08 wygrywa pierwszą edycje ligi Timeattack.pl


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest i ma być fun można jeździć czym się chce...

 

ja tam nie wiem czy sklepię czy nie to nie jest cel....raczej koncentruję się na dopracowaniu samochodu , trochę modyfikacji zawieszenia, silnika zostało zrobionych i inne opony , długa droga przedemną za półroku pewnie dojdziemy do ładu z paroma sprawami, brak testów uniemożliwa progres Black addera i jego jeźdzcy:)

może być tak że czas będzie gorszy od poprzedniego :) aby za jakiś czas zjeść do 1,45 np:)

 

[ Dodano: Sob Wrz 05, 2009 10:36 am ]

ktos jutro bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dodano: Sob Wrz 05, 2009 10:36 am ]

ktos jutro bedzie?

 

Ja bylem, ale nie widzialem Twojego kolka zadnego - najpierw przerwa, pozniej 'drifter' napiaszczyl no i musialem jechac...

 

Gratuluje wygranej, kolko zrobione przed poludniem ? Pozniej troche mokro bylo, chociaz chyba zaczynali zakladac slicki.

 

 

Pozdrowienia dla spotkanej ekipy i podziekowania dla Yoshii za pozyczenie dojazdowki :)

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, a ja wpadłem na półgodziny pomiędzy kościołem a obiadem z rodziną i żem nie widział. PKocial, gratulacje ale może następny start z ambitną myślą o zejściu do 100 sekund - przynajmniej będzie większa motywacja do walki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam Panie Andrzeju , nie omieszkam dać się przejechać :)

pracy dużo i mało czasu jak zawsze , jak wszystko zagra i będą nowe slicki chcemy barierę 1,45min złamać. Zawsze na używanych jeżdzę z chęcia spróbuję nowych

Pewnie sie uda te 1.45 :idea: dziekuję za zaproszenie Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziś 1,55 na mediach w deszczu i mokrej nawierzchni starczyło to aby zgarnąć 1 miejsce :mrgreen: naprawdę sie bardzo cieszę

 

550KM buhaha:) o kurcze gdybym taką moc miał nie umiał bym go prowadzić trzeba sporo ich odjąć odejmij około 120-130KM widzę że już mitami zaczyna obrastać moj sti08

 

Letkas zapraszam next year zmierz się z 1,46 s i pokaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...