Skocz do zawartości

szparka-sekretarka


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak to normalny stan upojonia subarowego na tym forum....

Jest 3:39 a ja czytam posty na forum.... musze byc chyba nienormalny.

 

Slicznie, poszedlem kiedy bylo 9 stron.... jest 14.... oczywscie zrobil sie OT, ale to oznacza tylko, ze wszystko jest w normie - Azie - ty tez :D

 

Ja zamiast sie pakowac ogladam forum.... "...wszyscy mamy zle w glowach..." :twisted: :wink:

 

@Ogs: dzisiaj juz nie zdaze. Bede we Wtorek to powiesze wam najwyzej calego ZIPa z duzych fotek, a z reszta.... piszcie co Charliego - on ma tez foteczki :twisted::P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ogs: dzisiaj juz nie zdaze. Bede we Wtorek to powiesze wam najwyzej calego ZIPa z duzych fotek, a z reszta.... piszcie co Charliego - on ma tez foteczki :twisted::P:D

 

Bardziej niz wskazane :wink:

Czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael: co dalej było z radjowozem :?: gonili Cię :?: :twisted:

 

A dlaczgo by mieli? Jechałem z przepisową prędkością...chyba....nie wiem, nie mam prędkosciomierza... POjechałęm sobie a oni dalej trzęśli portkami na śniegu i lodzie... z reztą im się nie dziwię w tym polaju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... zaraz zaraz, a dzwoniles do Dyrekcji zeby wstrzymała import wrx-a i w zamian przywiozła obecnego następcę Libero z avatara czyli Sambar-a :?: :!: :lol::lol: .......

 

Jeszcze WRXa nie odwolalem, ale drugie SUBARU w stajni to by bylo cos :D i ten kolor... ahhhhhh :twisted: krwisto - sportowo - czerwony... jak Alfa ze slonecznej Itaii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...