Skocz do zawartości

szparka-sekretarka


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

69 :?: ta liczba też się wczoraj chyba przewinęła, kto nie był to niech żałuje bo nie wie przy czym (i się nie dowie :twisted: ) - m.in. Ty Alex :P

ok Flipperku już nic nie mówię - jeszcze bym przed Tobą dostał jakiegoś bana, a tak w ogóle to mi się coś klawiatura poblokowała i sama napisała przez pomyłkę ten nr 48, w ogóle nie wiem o co jej chodziło, muszę z nią pogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... charlie: akurat ALEX doskonale wie o które 69 chodzi, nota bene chodzi Wam o to samo 69 8) .......

 

... ja protestuję, mamusia coś do góry nogami moje japońskie karty magnetyczne z subaru prezentuje ....... ale po minie widać czemu 8) :lol: .....

 

DSCF0752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si Ty nie kombinuj - prawidłowo jest - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę i tej wersji się trzymajmy :!: 8)

nie musiałeś wyjaśniać 69 bo przynajmniej myśleliby że ich coś jeszcze więcej ominęło i następnym razem choćby się cała Wieliczka paliła to Alex by przyjechał, a tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... ja bym tylko chciał się dowiedzieć czy taksówkarz mamusi i Moniqi przeżył kurs bo chłop tak jechał że ja ..... eghm no..., nie w stylu preferowanym przez wyżej wymienioną dwójkę, o tak powiem 8) .....

 

dojechal..tylko na koniec sie tak dziwnie trzasl..i nie chcial za kurs :D

 

jeszcze jak OGS wyprzedził nas swoją taksą - poldkiem to zauważyłem w oczach Moniqi te, no ...... kurwiki 8) ........, o takie: :evil::evil: .....

Mateusz..gdzie Ty sie patrzysz :?: :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... zdaje się, że nowa kultowa liczba po 555 i 69 to teraz 48 8)

 

Moniqa: no gdzie ja się patrze :?: :!: ...... no w .... oczy, a gdzie mam sie paatrzyć 8)

 

charlie: jak wieliczka będzie się palić to ALEX tym badziej przyjedzie, jeszcze będzie przed 20.00 bo będzie miał pretekst żeby subaraka wyciągnąć z garażu i to szybko :D .....

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...