Skocz do zawartości

szparka-sekretarka


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak odwiedzisz nas dzisiaj to zrozumiesz skad biora sie takie okreslenia.... 8)

 

Oczywiscie ja napewno zapraszac cie nie bede bo staram sie robic to za kazdym razem od jakis 2 lat i nic :P wiec teraz nie zapraszam tylko oficjalnie informuje o KONIECZNOSCI wizyty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy..ten tego...Moooniaaaa jakis pan do Ciebie :wink: :D

 

Milo mi :D Bartosz 8)

 

p.s. - chyba jestem nie w temacie? moze ktos rozwinac? :oops:

Miło mi..Monika

więc..Bartoszu..mam nadzieje że zasilisz swoją osobą nasze forumowe spotkanie dziś , w Rally ok. 20.00...c.d. rozwinięć..na w/w. spotkaniu

:wink:

 

P.S.Pumexsiu...wypijemy zdrowie Twoje i pięty.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ja napewno zapraszac cie nie bede bo staram sie robic to za kazdym razem od jakis 2 lat i nic :P wiec teraz nie zapraszam tylko oficjalnie informuje o KONIECZNOSCI wizyty :twisted:

 

Wiem - Jestem Ci to winny he he :D

Ciesze sie, ze wreszcie to nastapi - klepnij do mnie na gg bo chcialem sie wczesniej z Toba umowic to pojdziemy razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc..Bartoszu..mam nadzieje że zasilisz swoją osobą nasze forumowe spotkanie dziś , w Rally ok. 20.00...c.d. rozwinięć..na w/w. spotkaniu

:wink:

 

Od bladego switu ustawiam dzien pod to spotkanie... wiec jest nadzieja, ze dotre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry charlie ale wczesniej zgubilem ten post... teraz odpowiadam dopiero..

 

już się pogubiłem - OGS masz już Subaraka :?: bo jeśli nie to nadal będzie tylko sztuk 1 :roll: Bart się ostatnio nie zjawił to może tym razem go zmusić :?: :twisted: w końcu nam obiecał przewózkę... :twisted:

 

Subarak jedzie :D ... bedzie polowa kwietnia dopiero... co by zimowek nie trzeba bylo kupowac :D ... dzisiaj i tak przyjade bez samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry charlie ale wczesniej zgubilem ten post... teraz odpowiadam dopiero..

 

już się pogubiłem - OGS masz już Subaraka :?: bo jeśli nie to nadal będzie tylko sztuk 1 :roll: Bart się ostatnio nie zjawił to może tym razem go zmusić :?: :twisted: w końcu nam obiecał przewózkę... :twisted:

 

Subarak jedzie :D ... bedzie polowa kwietnia dopiero... co by zimowek nie trzeba bylo kupowac :D ... dzisiaj i tak przyjade bez samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedaku..to jak ty nie spałeś to jak Ty wytrzymasz :!: 8)

fajnie..zapowiada się że będzie nas troche.. :wink:

 

Krotko spalem, ale mocno ... wczoraj ojciec dal mi wino wlasnej roboty

- i wina nie ma :D za to sen byl gleboki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki OGS, jakiś czas później w innym temacie znalazłem jeszcze raz termin przybycia Subaraka i ciutke się zmartwiłem bo to oznacza, że nadal tylko 1 Subarak będzie-wiem wiem, nie ilość a jakość - w końcu to Szczała będzie ale jednak sama :roll: , a ja znów muszę obejść się zmakiem przewózki w Imprezce :( chyba że gr1zly jednak uratuje honor krakowskich Imprezowiczów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ciutke się zmartwiłem bo to oznacza, że nadal tylko 1 Subarak będzie-

chyba musze Cie zmartwić..ponieważ Szczała nie pije..znaczy nie jedzie jak kierownictwo pije..musi zostać w domu..będzie spotkanie Subaru..bez Subaru...no chyba że Alex..albo ktoś inny 8)

 

bo nie chcą przyjechać :evil:

jak chcesz to ja Cie Hansem rozjade..ale taki plaskaty to dziwnie będziesz wyglądał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki OGS, jakiś czas później w innym temacie znalazłem jeszcze raz termin przybycia Subaraka i ciutke się zmartwiłem bo to oznacza, że nadal tylko 1 Subarak będzie-wiem wiem, nie ilość a jakość - w końcu to Szczała będzie ale jednak sama :roll: , a ja znów muszę obejść się zmakiem przewózki w Imprezce :( chyba że gr1zly jednak uratuje honor krakowskich Imprezowiczów :roll:

 

Czas leci szybko... jeszcze 1,5 miesiaca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie - co chodzi ta klasyfikacja na forum? :wink:

Jestem tu niecale 3 tygodnie... Zaraz stalem sie "Swój" teraz "Starszy User"... a jeszcze nikogo nie znam ... chyba ten ranking niezbyt odzwierciedla stan faktyczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie - co chodzi ta klasyfikacja na forum? :wink:

Jestem tu niecale 3 tygodnie... Zaraz stalem sie "Swój" teraz "Starszy User"... a jeszcze nikogo nie znam ... chyba ten ranking niezbyt odzwierciedla stan faktyczny :wink:

 

W zależności od napisanych postów zmienia się Twój "status", i odpowiednio jeśli przekroczysz:

-50 postów - stajesz się "swój"

-100 postów - "starszy user"

-itp itd :)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w imieniu Mamusi ktora ma problemy z trafieniem w klawiture nawet z pomoca nawigacji w postacie mnie ...zwoluje oficjalnie..wszem i wobec podajac ze w czwartek..roku panskiego 2005 , dnia 24 lutego w Rally Caffe w grodzie Kroku..yy..Kraka odbedzie sie nadzwyczjne plenum komisji sledczej z tematem, przewodnim..:"kto lyka wiecej..ja czy moje Subaru"..stawiennictwo obowiazkowe..za abstynencje i absencje bedo kary cielesne..

to bylam ja..Monia.. 8)

przepraszam za pytanie, ale gdzie jest to rejly kafe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie - co chodzi ta klasyfikacja na forum? :wink:

Jestem tu niecale 3 tygodnie... Zaraz stalem sie "Swój" teraz "Starszy User"... a jeszcze nikogo nie znam ... chyba ten ranking niezbyt odzwierciedla stan faktyczny :wink:

 

Po pierwsze JAK TO NIKOGO !! Tak dla wyjasnienia - znamy sie chyba dluzej niz SIP w kraju istnieje.... i ciekawostka jest to, ze po raz kolejny spotykamy sie.... i to w tak milych okolicznosciach 8)

 

Co do tego pytania (retorycznego z reszta) .... odpowiesz sobie sam jutro na nie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...