Skocz do zawartości

szparka-sekretarka


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga na cieciówki! Te to potrafia...zamiatać. (chyba, nie sprawdzałem 8) )

 

no a już myślałem że dowiemy się coś więcej :roll:

Proponuje odwiedziny w mojeuj szkole. Do wyboru, do koloru. Wzrostu, wagi, urody, wieku, stopnia zasmrodzenia przez dym tytoniowy i czego jeszcze dusza zapragnie. :roll: Jak Ci sie uda, to zaproszą Cie do "pokoju socjalnego" na tanią kawę i szluga. :wink: A dalej... nie wnikam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje odwiedziny w mojeuj szkole. Do wyboru, do koloru. Wzrostu, wagi, urody, wieku, stopnia zasmrodzenia przez dym tytoniowy i czego jeszcze dusza zapragnie. :roll: Jak Ci sie uda, to zaproszą Cie do "pokoju socjalnego" na tanią kawę i szluga. :wink: A dalej... nie wnikam. 8)

 

Ja też nie wnikam i wole raczej napewno NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dotarłeś do taniej kawy i szluga w pokoju socjalnym, któryś z kolegów zabrnął dalej :?: :lol:

Słyszałem o tym tylko z licznych mitów i opowiastek na dużej przerwie. :wink: Czasem przemykam obok i czuje zalatujący swąd kazy z leader price i faleczek sławnej marki "bezrobotne". :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dotarłeś do taniej kawy i szluga w pokoju socjalnym, któryś z kolegów zabrnął dalej :?: :lol:

 

Ale nie chcemy wedzieć co dalej, prawda :roll:

Boimy się iść pod prysznic, bo one (sztuk sześć, słownie:siedem) grasują... Ostre, niemyte zęby sie szczerzą. :shock: :arrow: :D

Co najgorsze... ten zapach... Nie lubią jak im sie otwiera okna, bo wtedy ulatuje aromat spoconych butów-ich naturalny zapach. :? Jeśli juz trzeba dotknąć okna, posiłkują sie miotła. (nie tą, co na niej latają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...