Skocz do zawartości

szparka-sekretarka


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie wrocilem i pierwsze co:

 

 

KTO NIE PRZYSZEDL NIECH ZALUJE!!!!

 

Kto byl:

Mamusia

Monisia

Mk.Sina

WRCfan

Charlie

Zyga

Bart

Flipper

oraz moja osobowosc

 

Bardzo mily wieczorek przy pifku, tequili, czystej oraz soku w szklance Finlandii zamiast soku i Finlandii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za mily wieczor oraz rownoczesnie moje spotkanie inauguracyjne... Moj kierowca moze nie strzelil popisem na szosie, ale szybko i bezpieczenie zawiozl mnie do domku - za co tez mu dziekuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto byl:

Mamusia

Monisia

Mk.Sina

WRCfan

Charlie

Zyga

Bart

Flipper

oraz moja osobowosc

 

Jak to jest, ze faktycznie bylo 9 osob a mnie nie wymieniles? :D

Teraz to juz nie rozumiem... Kto to jest Bart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Ju chyba za bardzo namieszał z sokiem i finlandią i stąd taki efekt Bartowo-OGSowy :lol:

tak poważnie to było chyba najfajniejsze spotkanko forumowe na jakim byłem 8) kolejny raz spotkanie forum Subaru bez Subaru :roll: ale co tam, w takich sytuacjach liczą się ludzie a nie fury :) a Ci jak wiadomo byli super :D

fotki niebawem bo teraz nie mam czasu... :roll:

co do tematu tego tematu :P to nie do końca nie wiadomo o co chodzi - przecież była dyskusja z Moniqą na ten temat, a że ktoś nie słyszał to jego strata :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notatka ze spotkania Forumowiczów w dn.24.02.05 w Rally w Krakowie

 

1)było SUPER EXTRA FANTASTYCZNIE..stawiła się dośc liczna reprezentacja forumowiczów..co prawda bez Subaru..ale na takie spotkania przyjdzie jeszcze czas..(listę obecności udostępnił kolega ThanJu)

2)konsumowano płyny integracyjne (listę udostępnił kolega ThanJu)

3)obsługiwała nas sympatyczna kelnerka która niestety musiała się uśmiechac ..ale sądze że potem robiła to już z własnej woli

4)Poruszono kwestię tematu...kto nie słuchał ...jego strata...

5) sporządzono dokumentację fotograficzną która po uprzednim ocenzurowaniu zostanie dopuszczona do obiegu publicznego.. :wink:

6)podjęto decyzję o ukaraniu kolegi Alexa...srogo..bardzo srogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie widziales?
Teraz to juz nie rozumiem... Kto to jest Bart?
No właśnie, jak to jest że mnie nie było i żałuje a na liście jestem
Than_Ju wziął Ciebie za Barta

 

:oops::oops::oops:

 

 

P.S. to bynajmniej nie z powodu soku z wodka, ktorej nie bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poważnie to było chyba najfajniejsze spotkanko forumowe na jakim byłem 8)

 

..... podzielam opinie, jednak dodaję: "najfaniejsze spotkanko forumowe w skladzie czysto krakowskim", bo jak panowie z wawy przybyli to było równie nice :D :wink: ...... ja bym tylko chciał się dowiedzieć czy taksówkarz mamusi i Moniqi przeżył kurs bo chłop tak jechał że ja ..... eghm no..., nie w stylu preferowanym przez wyżej wymienioną dwójkę, o tak powiem 8) ..... jeszcze jak OGS wyprzedził nas swoją taksą - poldkiem to zauważyłem w oczach Moniqi te, no ...... kurwiki 8) ........, o takie: :evil::evil: .....

 

..... aha no i dziwna sprawa, ktoś chyba zapłacił za moje dwa piwa, bez mojej wiedzy :!: ...... albo naciąłem rally cafe :twisted::lol: nie, poważnie proszę się przyznać to kwota zostanie zwrócona co do grosza :) ....

 

pozdr. mk.si 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak OGS wyprzedził nas swoją taksą - poldkiem to zauważyłem w oczach Moniqi te, no ...... kurwiki 8) ........, o takie: :evil::evil: .....

 

..... aha no i dziwna sprawa, ktoś chyba zapłacił za moje dwa piwa, bez mojej wiedzy :!: ...... albo naciąłem rally cafe :twisted::lol: nie, poważnie proszę się przyznać to kwota zostanie zwrócona co do grosza :)

 

Mowilem, ze Subaru po mnie przyjechalo to wiezyc nie chcieliscie :wink:

A co do rozliczen - to mnie Pani skrupulatnie podsumowala co wypilem, co zjadlem ile i ile mnie to kosztuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... a własnie, a kolega ALEX to raczej nas wyrolował :roll: ..... jak to mówi moja nauczycielka od geografii (ok 65 lat): KARA MUSI BYĆ :!: :!: :!: 8) .......

 

pozdr. mk.si

P.S. .... ale wybaczymy ....... :wink: po wcześniejszym zakupie tequili dla mamusi 8) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si ja Cię nie chcę martwić ale raczej typowałbym ten drugi wariant z naciągnięciem rally, bo chyba wszyscy płaciliśmy indywidualnie za siebie, na spotkanku z wawą nie byłem, na zlocie też jeszcze nie więc dla mnie ze wszystkich było naj :D

nauczycielka geografii lat ok.65 - pani Ola G. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si ja Cię nie chcę martwić ale raczej typowałbym ten drugi wariant z naciągnięciem rally, bo chyba wszyscy płaciliśmy indywidualnie za siebie

 

 

..... ale Moniqa mówiła, że pani co się "musiała" uśmiechać o tak: :D wyszło na zero, więc coś jest nie tak :?: :!:.....

 

nauczycielka geografii lat ok.65 - pani Ola G. :?:

 

..... no procho :lol:

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...eeeeee..... wogole bylo jakos tak nijako tako... i wogole smutno ....i to stracony czas byl..... i wiecej nie ma co jechac..... szkoda nawet o tym spotkaniu pisac......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

........ klamalem :twisted::D

Zapraszam do galerii: http://www.corsa-a.pl/rallycafe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...