Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

555, ja ostatnio w empiku kupiłem go w platynie, więc nie jest xle z tą ceną. Ale oczywiście można polować jeszcze na allegro :)

spalili, żeby dobrze grać w RBR to bez kierownicy się nie obejdzie, natomiast problem jaki ja mam to zamocowanie jej sensowne. Co z tego, ze mam kierownicę jak na dłuższą metę nie mam jej gdzie przykręcić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie dokoła komputerowego bezpieczeństwa.

 

Znalazłem fajny link do bazy darmowych skanerów antysofych rożnej maści. Jak cos z komputerem nie teges to zapraszam do lektury. Należy jednak pamiętać że w komputerze jednocześnie może działać tylko jeden program antywirusowy i jeden antyszpiegowski :!:

 

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... entry18592

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki ja co prawda w sc nie grałem długo z powodu matury, ale juz po więc mysle o powrocie ale musze sobie najpierw przypomniec jak sie w to grało LOL :!: ] mój profil to Contender555 -moze kiedys gralismy :wink:

 

ja dopadłem RBR w cd-ekszyn (preferuję tylko gry oryginalne)

kierownicę mam kilkuletnią(sam naprawiam jak cos) , i gram w rózne rajdówki, RBR to jednak najlepsza jaką widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotor, dzięki serdeczne juz o tym myslalem i moze kiedys się za to zabiore,

jak na razie jezdzę sam. powiedz mi czy łątwo się wbic do czołówki?

nie lubię upalania i nauki oesów na pamięc, na menishafcie pokonałem nieswiadomie (jadąc mistrzostwa) Richarda o ponad 3 sekundy. dobre to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* - urwiesz na Mainshaft'cie 30 sekund

 

jezdząc na pamięć bez opamiętania, to TAK!!!

sztuką jest przejechac kilka razy w rozne dni i wygrac :mrgreen:

 

to co fajne kończy sie wtedy, gdy przestajesz jechac na opis, a zaczynasz na pamięc...

 

dla mnie nie jest sztuką urwac komus 5 minut jezdząc oes 50 razy i znac kazdy kamień,

ale na nowym oesie wykręcic dobry czas i nie zrobic błędu, umiec jezdzic szybko na nowych!

TO MNIE BAWI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z krakowa ma Diablo II + dodatek (Pan znieszczenia), nadeszla mnie ochota sobie pograc w wekend (bo wszystko pozamykane, zakorkowane z okazji wizyty papieza). Niestety przy dyzuch porzadkach wywalilem gdzies ta gre, uznajac ze juz do niej nie wroce:)

 

Jak ktos by mial i mogl pozyczyc to bym podjechal po plytki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD AWD ?

 

Nowa platforma AMD "4x4"

AMD poinformowało o zamiarze wprowadzenia w drugiej połowie tego roku nowej platformy, określanej mianem4x4. Oficjalna prezentacja tego rozwiązania ma się odbyć jeszcze dzisiaj, podczas konferencji AMD Technology Day. 4x4 ma stanowić połączenie dwóch dwurdzeniowych procesorów na jednej płycie głównej - wykorzystane układy to AMD Athlon64 X2 w wersji dla podstawki Socket AM2. Procesory te będą połączone ze sobą przy pomocy architektury AMD Direct Connect, umożliwiającej każdemu z rdzeni bezpośredni dostęp do pamięci operacyjnej i pozostałych rdzeni. Oprócz tego 4x4 będzie korzystać z typowych pamięci DDR2 i oferować wsparcie dla technologii wirtualizacji o nazwie Pacifica. Jak na razie więcej informacji o tej platformie nie zostało podanych.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...