Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mamusi też forum zamula :?: :mrgreen:

 

Mamusi to rybka, bo mamusia właśnie w tem tempie myśli.

 

mamusia

a czy Droga, Kochana Mamusia sie zlota w tem rozkroku ... yyy.... tfu ... w tem roku ... co by tradycji zadość uczynić - u Mikołajków jakiś bedziem ponoć pili ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam również nieco upiększyć Subarynkę - mam nadzieję, że do Plejad się wyrobię (wliczając ponad 2-tygodniowy wyjazd z kraju).

Nie mogę się jednak dogadać w kwestii noclegów i nawet argumentacja o rodzinie w Mikołajkach nie pomaga... Wobec tego jednak mój przyjazd zawisł pod znakiem zapytania - za dwie osoby naliczyło mi ponad 1200 zł, do czego muszę jeszcze doliczyć paliwo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Krakowa do Mikołajek jeszcze trochę dalej niż z Wrocławia,:

a co miałeś z geografii ?mamusia

Droga Mamusiu, a nie będę bili :?: ... to się teraz po latach przyznam - głównie wagarowałem, a ocenę (mocne 4) dostałem po znajomości - Pani była ładna i robiłem do niej słodkie oczy :twisted:

 

A tak naprawdę wg .TomToma to jednak mam rację (z centrum miasta do centrum miasta, trasa najszybsza, mapy ver. 825 - najnowsze):

Kraków - Mikołajki 570 km 7:35 h

Wrocław - Mikołajki 559 km 8:06h

:!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się jednak dogadać w kwestii noclegów i nawet argumentacja o rodzinie w Mikołajkach nie pomaga...

Coś mi się wydaje, że wolne miejsca w zamku będą do samego końca. Schodzi 1-2 pokoje dziennie, a jest jeszcze 79 pokoi. Może SIP w przyszłym roku wyciągnie z tego jakieś wnioski :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tajny agent :smile: albo anioł stróż prawości :wink:

Ani to, ani to :razz:

Opanowałem w zerówce zdolność liczenia do 100 i po prostu policzyłem pokoje 1 dnia zapisów III tury - dzisiaj jest chyba 79 wolnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tajny agent :smile: albo anioł stróż prawości :wink:

Ani to, ani to :razz:

Opanowałem w zerówce zdolność liczenia do 100 i po prostu policzyłem pokoje 1 dnia zapisów III tury - dzisiaj jest chyba 79 wolnych :mrgreen:

 

ale skąd wiesz, że 79 wolnych, to jest gdzieś na stroce Zlotu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza to faktycznie była przesada ale w druga stronę :mrgreen: . Generalnie lubię grzybki pod rózna postacią, jedynie tych na ścianie i w łazience nie trawię :mrgreen:

 

Mikołajki maja tak szeroka bazę noclegową że mozna było chyba troche bardziej zróżnicować cenowo bazę noclegowa. Na Plejady w moim przypadku musiałoby pęknąć 2 tys zł na parę, licząc nocleg w zamku. Trochę sporo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spał w "Puszczy" :?: :cool:

Nie spał, ale co nieco słyszał :mrgreen:

Mikołajki maja tak szeroka bazę noclegową że mozna było chyba troche bardziej zróżnicować cenowo bazę noclegowa.

Dokładnie o to chodzi.

 

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 11:37 am ]

Pojawiła się nowa miejscówka w formularzu Robert's Port :shock: Dwójka za 293 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja puściłem przelew (krajowy) jakoś pod koniec tygodnia i dopiero dzisiaj dostałem potwierdzenie. A z tego, co wiem, to międzynarodowe potrafią iść 7 dni roboczych.. :roll:

uff, juz jestem "ZAPLACONY" bananapowerslide.gif

 

czyli w moim przypadku przlew miedzynarodowy wedrowal 5 dni roboczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dodatek z Krakowa do Mikołajek jeszcze trochę dalej niż z Wrocławia
Jeżeli z Wrocławia do Mikołajek jest dalej niż z Gdańska do Wałbrzycha, to wszystko jest możliwe
A tak naprawdę wg .TomToma to jednak mam rację (z centrum miasta do centrum miasta, trasa najszybsza, mapy ver. 825 - najnowsze):

Kraków - Mikołajki 570 km 7:35 h

Wrocław - Mikołajki 559 km 8:06h

PRIMAR, z całym szacunkiem, ale jeśli chciałeś porównać, gdzie jest bliżej, a jako kryterium wyznaczania trasy dla GPS ustawiłeś "trasę najszybszą", czyli kryterium czasowe, to sprawdziłeś, która jest szybsza, a nie krótsza :) Chyba, że mówimy o długości (tudzież krótkości :mrgreen:

) czasu...

 

Natomiast ja porównałem to dla naszych 3 tras pod kątem najmniejszej odległości i wynik jest bardzo ciekawy... mianowicie mamy niemalże.... REMIS! :cool:

 

Kraków - Mikołajki

Długość trasy: 503,18km

Szacunkowy czas jazdy: 7g. 49min.

 

Wrocław - Mikołajki

Długość trasy: 508,06km

Szacunkowy czas jazdy: 7g. 56min.

 

Gdańsk - Wałbrzych

Długość trasy: 508,02km

Szacunkowy czas jazdy: 7g. 53min

 

Ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi, prawdopodobnie korzystałeś z innego urządzenia/programu GPS. Mój ulubiony TomTom ma opcję IQ Routes - do mapy są przypisane informacje o obciążeniu dróg w poszczególnych dniach tygodnia i godzinach. Informacje te są aktualizowane, podobnie jak mapy (usługa MapShare) po podłączeniu do serwera TT. Czasy i trasy mogą się więc znacznie różnić w zależności od planowanego terminu i czasu wyjazdu - stąd pewnie te różnice. :mrgreen:

Natomiast rzczywiście mam defaultowo ustawione "trasy najszybsze", bo z najkrótszymi TT sobie średnio radzi. Zawsze mnie przeraża pytanie, czy omijać drogi gruntowe? Zresztą parę razy przy takiej opcji wyprowadził mnie "na babci ogródek". :evil: Wolę więc najszybsze.

Co do remisu - zgoda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamku jets jeszcze wolnych 77 pokoi - w nowej miejscowie - Roberts Port - 2 kosztuje 293,18 PLn a 3 - 389,48 - jest jeszcze 25 wolnych pokoi

 

http://www.hotel-port.pl/news.php?t=1

 

chociaz nie wiem jak to licza bo wg cennika hotelowego 2 - kosztuje 220 pln w tym okresie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa :oops::oops::oops:

Zapisywałem na jedyną słuszną trasę :mrgreen:, ale jakieś chochliki spowodowały, że mnie zakwalifikowano do wolnych ssaków :mrgreen: na szosową .

Całe szczęście, że się w ogóle zorientowałem, ale o numerze 7 mogę zapomnieć - najniższy wolny to jakieś sześćdziesiąt kilka :cry:

Poprosiłem więc o dwie siódemki czyli 77 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...