Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczegolne pozdrowienia dla zalogi 7 turystycznej

 

My tez goraco pozdrawiamy :!: Was i Wszystkich uczestnikow

 

Milo nam jako debiutantom, ze nas wspominacie ;)

Dziekujemy za pozdrowienia! i do zobaczenia ...

 

Ze swojej strony dodam tylko, ze 555km do domu zajelo nam niecale 7h :mrgreen:

 

ps. na PW wysle link bo mamy pare Waszych fotek...

 

Poszukiwany kierownik "22" szosowa ... oryginal zdjecia moge wyslac tylko prosze o namiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników Zlotu. Jakoś nie miałem szczęścia do Forumowiczów ale z zapamiętanych szczególne pozdrowienia dla BartkaFi, Mamusi, Pumexa, Vergette, Felixa, Subaryty, Allrad. Pozdrawiam także załogi z którymi jeździliśmy na terenowej oraz całą ekipę mieszkającą w Sarmacji. Szczególne gratulacje za pudło za szosową. :mrgreen: Brawo. :mrgreen:

 

Poniżej wrzucam na szybko kilka zdjęć. Reszta później. :wink:

 

ee6fb4d77ca78071m.jpg

f496f179f57c0ce7m.jpg

23fc448637e37c00m.jpg

db502b30271842afm.jpg

30cb98e908dc28fdm.jpg

c15ec09e2d713f8bm.jpg

92aba8fa6cd7d79em.jpg

eec5c2cd4c81072em.jpg

abd2b9324461e335m.jpg

 

Co to tego że twardym trzeba byc to i racja ale i mimo że z cukru nie jesteśmy ale jakoś jednak w momencie gdy zaczynało sie wszedzie przesączac to i zacięcia zabrakło tym bardziej że wiedzieliśmy o tym że jeden solidny namiot załatwiłby sprawę i zapewnił zabawe do białego rana :evil:

Zdecydowany nieteges.........

 

Niestety jestem tego samego zdania. Bardzo słabo to wyszło. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już przy piwie w domu..

było super :lol: nawet moja żona, mocno niepewna przed wyjazdem, jest bardzo zadowolona :lol:

pozdrowienia dla wszystkich poznanych forumowców i liczę na to, że następne plejady też będą tak fajne

 

rzeczywiście jeden zgrzyt to pogoda na imprezie.. ale ja akurat zostałem moknąc i nie żałuję :mrgreen:

 

jak dojdę do ładu z kamerą to krótki klip wrzucę na tubę

 

dzięki za atmosferę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo to wyszło.

 

Szczególnie, że my mogliśmy polatać po torze w Mikołajkach - to SUPER :mrgreen: ,

ale zorganizowanie dużego namiotu chyba nie przyszło organizatorom do głowy :evil: .

 

Szkoda - ja miałam parasol, ale niektórym woda kapała z nosa :roll: .

 

Dlatego ewakuacja do hotelu była dość szybka ... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję powrót do Krakowa - zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Na podsumowanie potrzeba trochę czasu, na gorąco oczywiście mam podobne uwagi ja te wypunktowane powyżej. :evil:

Pozdrawiam wszystkich starych i nowych Znajomych - nie wymieniam, bo jeszcze kogoś pominę i będzie obciach. :twisted: Podkreślę jednak, że WSZYSCY bardzo zyskujecie przy bliższym (na realu) poznaniu. :lol:

Żałuję, że rozrzucenie forumowiczów po różnych hotelach i klapa finałowej imprezy nie pozwoliły na lepszą integrację, ale mam nadzieję, że co się odwlecze ...

Dziękuję Organizatorom, że jest coś takiego jak PLEJADY. Czekam już z niecierpliwością na następne. :smile:

Dziękuję mojej Żonie, że zechchciała ze mną pojechać i chce (BARDZO) jechać na następne Plejady. :smile:

Dziękuję klanowi Żelaznych za wspaniałe towarzystwo i wsparcie w drodze powrotnej. :mrgreen:

Dziękuję, uczestnikom wieczornych spotów koło recepcji hotelu "Na Skarpie" za ciekawe rozmowy i przepraszam, jeżeli przynudzałem. :wink:

Żałuję, że (z powodów o których wielu z Was wie) nie mogłem pojechać trasy szosowej. Mam nadzieję, że za rok ...

Nie żałuję baaardzo dalekiego miejsca. Po zeszłorocznych doświadczeniach uznałem, że takie rzeczy jak czas przejazdu i PKC na turystycznej nie maja znaczenia, tylko trzeba miło spędzić czas i zobaczyć wszystko po drodze. :mrgreen:

Dziękuję wszystkim, którzy chcieli pojawić sie przed obiektywem mojego aparatu i z góry przeprosić za efekt :wink: Zdjęcia pokażę tak wcześnie, jak będzie to możliwe. :grin:

 

No i będzie, jeszcze jeden browarek i spać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 23 z trasy terenowej też melduje się już z domu :cool:

 

To były nasze pierwsze Plejady, ale na pewno nie ostatnie :!:

Niesamowite cztery dni; aż się z Mikołajek nie mogliśmy zebrać :cool:

 

Gratulacje dla zwycięzców, pozdrowienia dla wszystkich poznanych plejadowiczów i forumowiczów;

nie chcemy nikogo pominąć, bo długo by wymieniać:

:arrow: towarzyska ekipa łódzko-lubelsko-litewsko-warszawska

:arrow: załogi terenowe

:arrow: plejadowy konwój

...

 

Jeszcze raz dzięki za super zabawę i towarzystwo :!:

 

 

 

 

 

Osobno dziękuję Elkowi, który tak nas przewiózł swoją Imprezą, że moja Madzia już o innym samochodzie nie chce myśleć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia od śląskiej ekipy przede wszystkim dla FITNESA i EMOTORSPORT bez których chyba moje auto zostałoby 600km od domu.

co prawda przez awarię nie startowałem ale jestem cały w skowronkach :mrgreen: że mogłem swoim WRX'em wrócić do domku. Wielkie dzięki dla serwisu w Olsztynie bo musieli znosić moją obecność od 7.00AM do 6.00PM :twisted: szczególne pozdrowienia dla Daniela Gawrysia który załatwił wszystko jak należy i mechanika który perfekcyjnie ogarnął moją awarię. Wielkie dzięki dla Countdowna i Intaka którzy zrobili wszystko co w ich mocy aby najszybciej naprawić moje autko.

 

P.S. miałem napisać trochę innego posta :twisted: ale już mi przeszło i skoncentrowałem sie tylko na podziękowaniach :twisted:

pozdr

l.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile rpm masz ustawiony shift warning? :smile:

 

5,5 tys obr . Ustawiony jest tak bo w ferworze walki zawsze przeciągniesz na wyższe obr. Więc lepiej by piknął wcześniej i powiadomił mnie że to już za raz będzie grubo hehehehe

 

Yako tak wymieniłem filtr jeszcze świece ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

 

gratulacje --> dobrze zrobiona impreza + dobry kierowca = zwycięstwo.

 

A filtr powietrza wymieniony przed imprezą? :mrgreen:

 

Tu należą się podziękowania dla koleżanki z forum, dzięki której felix mógł go otrzymać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin melduje się w domu, pozdrowienia dla wszystkich plejadowiczów, w szczególności plejadowiczów-forumowiczów, gratulacje dla zwycięzców. Niezapomniane chwile, dużo emocji, do zobaczenia za rok.

 

P.S.

- pozdro i podziekowania dla załogi 27 trasa turystyczna, za miłą pogawędkę w wieczór ulewny.

 

- wszystkich wątpiących, że trasa turystyczna jest mniej ekscytująca od szosówki czy terenówki zapewniam, że są w błędzie. Chociażby, praca pilota jest trochę bardziej skomplikowana niż powtarzanie: "gazu, gazu, gazu" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga nr 36 Terenowa dotarła do domu!

 

Bartekfi, ominięcie korka przed Wyszkowem przez las szutrami spowodowało, że na nowo wrzuciłem "Mazurski bieg" w moim AT :) znowu było szybko...ale zyskaliśmy dobrą godzinę.

 

rpw, szkoda że nie jechaliśmy z bliższymi numerami. Gratuluję 11 miejsca Tobie i Kasi!

Slesz, pamiętaj że musimy wskrzesić wątek z GN'R

Siekla, naprawiaj turbinę, bo bez niej w końcu się zabijesz przy wyprzedzaniu - dzisiaj Bóg darował Ci życie chłopie....

 

Praktycznie połowę Plejad mam nagrane na kamerze. W ciągu tygodnia wrzucę je na YouTube'a.

Oczywiście na pierwszy ogień pójdzie moja słynna już chyba 8 - semka:) Ci co widzieli na żywo wiedzą o co chodzi....

 

Grzegorzp - raz jeszcze dziękuję za solidną płytę!!! Bez niej nie przejechałbym Mazur nie uszkadzając miski nie wspominając o Czasówkach na pełnym ogniu - chociaż 2 spieprzone były ewidentnie przez załogę nr 36 :(

 

Dziękuję tym, którzy nagrywali moje czasówki: Siekla, Apal, Firek, Zamieszanie

 

Szczególne podziękowania dla mojej wspaniałej pilotki Kasi - ja bym lepiej nie poprowadził.

Kasia, 8 - semka i żwirownia na długo pozostaną w naszej pamięci:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzynki z Piły również na miejscu - no i oczywiście z pozdrowieniami dla wszystkich poznanych (a z obawy o pominięcie kogoś nie wymienianych :grin: ) oraz dla tych których poznać się jeszcze nie udało (prawdopodobnie dzięki sobotnio-wieczornej pogodzie :???:). Zaległość ta, mam nadzieję, będzie do nadrobienia w przyszłości, gdyż to familia moja, dała mi wyraźnie do zrozumienia iż w roku przyszłym na plejady również MUSIMY jechać (może tym razem uda się szosową zaliczyć :razz)

 

- wszystkich wątpiących, że trasa turystyczna jest mniej ekscytująca od szosówki czy terenówki zapewniam, że są w błędzie. Chociażby, praca pilota jest trochę bardziej skomplikowana niż powtarzanie: "gazu, gazu, gazu" :lol:

 

Szczególnie jeżeli opis trasy jest bardzo "dokładny" a stan nawierzchni niektórych dróg nadawał się niemal na terenową :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... dotarliśmy :mrgreen: Po trzech pitstopach i dwóch dotankowaniach dojechaliśmy na metę. Żal było opuszczać krainę wielkich jezior, no cóż ale co dobre kiedyś sie kończy...

To były 4 fantastyczne dni, spędzone wśród starych i nowo poznanych forumowiczów, których serdecznie pozdrawiamy:

PRIMAR & Krystyna (dzięki za podwózkę :wink: ), Żelazny x 3, vergette , andrzej :) i dobi, JuNo, Urabus z rodzinką, Szubaru - "zastępczak" dał radę :wink: , AllRad (dzieki za super OS :wink: ) i resztę ekipy z "czerwonej skóry" w holu "Na Skarpie" , których nicków niestety nie znamy.

Wszystko dopisało, szkoda tylko ze pogoda sprawiła nam figla i wieczorna imprezka wyglądała jak wyglądała ale bigosik był dobry :mrgreen:

Fotki porobione, postaram sie wrzucić na stronę.

Teraz idę odsypiać te przejechane kilometry ..... trzymajcie sie , pozdrawiamy wszystkich uczestników tegorocznych Plejad :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AllRad (dzieki za super OS :wink: )

 

Machoń, dla mnie ten OS pod Gołębiewskim był Wisienką na Torcie - o mały włos nie spotkaliśmy się przodami / było podbramkowo...:)

 

Wszystko jest nagrane. W ciągu tygodnia obejrzysz swoje wyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Były to nasze pierwsze plejady, za rok obowiązkowo będziemy, było rewelacyjnie, dzięki za wspólną jazdę, ogarnianie trasy która płatała figle czasem :roll: :wink: załodze 14 z terenowej za pomoc kiedy złapaliśmy 2 gumy na raz, chłopakom z serwisu za ogarnięcie kółek, wszystkim organizatorom, sędzią, całej obsłudze :mrgreen: i wszystkim uczestnikom.

Zdjęcia podzielone na subaru 1, 2, 3.

Zdjęcia plejady 2009 terenowo

 

Pozdrowienia. :cool:

 

Ps: Koleżanka robiła zdjęcia pod sceną praktycznie na zakończenie imprezy jak tańczyliśmy z kolegą tak dziwnie dziwnie :lol: Obecna? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...