Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zacznijcie od leczenia a potem idźćie na żywioł

Rozumiem preferujesz starą szkołę Hitchcocka:

Zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie narasta

 

spotkanie w okolicach Hotela "Mazur", we czwartek (06.11) wieczorkiem, jak juz wysluchamy szkolen

Dobra propozycja, do hotelu "Mazur" będę miał blisko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijcie od leczenia a potem idźćie na żywioł

Rozumiem preferujesz starą szkołę Hitchcocka:

Zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie narasta

 

zacznie się pewnie od trzesienia ziemi ale jak znam te imprezy to na tej ziemi również się skonczy, ew na/pod ławkach, stołach, krzakach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Mazurski Dworek bazą zlotu. To dobrze. Kilakset metrów spaceru od hotelu :mrgreen:

 

Co do miejsca spotkania - jeśli będzie więcej osób, to pamiętac trzeba, że to długi weekend i nie będzie kolorowo z miejscówkami do zabawy w Mikołajkach. Może jakas inna lokalizacja, no ale wtedy ktoś nie wzmacnia się, aby wzmacniac się mógl ktoś :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chlejady bede we formalinie ... tfu ... we formie. Popełniam profesjonalne treningi.

 

mamusia

nooo, co jak co, ale na Mamusie to zawdy można beło liczyć, Mamcia zawsze w foremce łod kiedy znam :wink: Trza ino uważać przy tych treningach żeby klawiatury nie zalać bo w tem topiku dziołchy kiecki zdymajo, zakładajo, przymierzajo ... mać :twisted:

 

dawno z Mamcio nie piłem, tęsknie tak bardzo że aż mi się wontrobiana marszczy

Synuś

 

[ Dodano: Sro Maj 27, 2009 11:40 am ]

Nie zgadzam się :!: Protestuję :!: I veto :!:

Ja po takiej "agendzie" zostanę odwieziony na OIOM :D Mowy nie ma ;) Pax ma być ;)

Pazdrawliajem

Jacuś, Ja-cuś Ci nie wierze, jaki łojom? ... samuraju, przeca samurajo skóry nie łojom, toż w każdych Plejadach można przeczytać, żeś w Japonii z karatekami trinkował ... yyy ... znaczy trenował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamcia zawsze w foremce łod kiedy znam

 

Ale na wszelko przypadłoś, biere se pilota z takiem czerepem i tako krzepom, że przeczyma nas nawet jak by my z niem po kolei pili, a potem nas obu odniesie pod pachą na miejsce ...spoczynku, a i auto na plecach z błota wyniesie.

 

mamusia

 

[ Dodano: Sro Maj 27, 2009 12:00 pm ]

Ja, po 5-ciu Plejadach.... w tym roku pasuję... Wszystkim życzę udanej zabawy i kontynuacji klimatu "plejadowego" :wink: :mrgreen:

 

Sunuś, Ty kcesz matkie bez ochrony w te maliny wysłać. To ja tam mam umaczać ryja bez ukochanych latoroślin. Pakuj mię w tej chwili flanelówke, jedne skarpetkie na wymiane i won mię do Miałkichjajek.

 

Mamusia ... Mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na wszelko przypadłoś, biere se pilota z takiem czerepem i tako krzepom, że przeczyma nas nawet jak by my z niem po kolei pili, a potem nas obu odniesie pod pachą na miejsce ...spoczynku, a i auto na plecach z błota wyniesie.

ło Jezusicku, pieron jaki cy co? skąd łun, zza buga? gdzie takich pilotóff hodujo... yyy... wychowujo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samuraju, przeca samurajo skóry nie łojom, toż w każdych Plejadach można przeczytać, żeś w Japonii z karatekami trinkował ... yyy ... znaczy trenował :mrgreen:

"nec Hrecules..." ;) ale nic to, mam Hubeeerta i nie zawaham się go użyć :D:mrgreen:

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agenda spotkania mogłaby wyglądać tak:

- Okazanie nicków

- Dawanie w mordę wybranym nickom

Nie zgadzam się :!: Protestuję :!: I veto :!:

Ja po takiej "agendzie" zostanę odwieziony na OIOM :D Mowy nie ma ;) Pax ma być ;)

Pazdrawliajem

 

(...) ale nic to, mam Hubeeerta i nie zawaham się go użyć :D:mrgreen:

Pazdrawliajem

 

chlopaki (Subaryta i Huuubert), zakladamy Frakcje samoobrony (aka Frakcje tych, ktorych to chca "bic w morde"), hm :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bic w morde"

chyba żeś bidulku nigdy na Plejadach nie był, jako stały bywalec mogem Ci powiedzieć że na Plejadach leje się w morde ino gorzałe :arrow: zgodnie z hasłem "Alkohol Twój wróg, więc lej go w morde ile wlezie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie 80 butelek wodki i 80 zapojki sie miesci

A ja słyszałem , że rano , przed startem ma być alkomat.....w użyciu.. :roll:

ale może tylko wyznaczone osoby...... :twisted:

AK

 

a tak sie pieknie zapowiadalo :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie 80 butelek wodki i 80 zapojki sie miesci

A ja słyszałem , że rano , przed startem ma być alkomat.....w użyciu.. :roll:

ale może tylko wyznaczone osoby...... :twisted:

AK

Ja się właśnie zastanawiam jak to będzie wyglądać. Od czwartku do soboty wieczór wytrzymać w takim wesołym towarzystwie :mrgreen: Jakby z każdym spotkanym zjeść tylko jabłko to już się chyba uzbiera ponad 0,2 :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem , że rano , przed startem ma być alkomat.....w użyciu.. :roll:

ale może tylko wyznaczone osoby...... :twisted:

AK

i dlatego wlasnie pytalem o mozliwosc wspolzamiennosci kierowcy i pilota/-ki :idea::mrgreen:

 

dozwolone to to, prawda? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam jak to będzie wyglądać. Od czwartku do soboty wieczór wytrzymać w takim wesołym towarzystwie Jakby z każdym spotkanym zjeść tylko jabłko to już się chyba uzbiera ponad 0,2

To może byc poważny problem..... :shock: z tymi owocami..... :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...