Skocz do zawartości

Wita się nowy administrator Forum


Hubeeert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Nie znam praktycznie żadnego z forumowiczów osobiście (bo niestety poprostu brak mi czasu na wszelkiego rodzju spoty itd.) i w związku z tym ciężko mi określic kto jakim jest człowiekiem w realu, ale kiedy zaczynałem swoja przygodę z Subaru i Forum naprawde atmosfera tu mi się bardzo podobała. Ok, nie wszyscy do końca przestrzegali zasady, offtopowali itd., ale ten dowcipny offtop nawet w technicznym miał swój urok, czasami ktoś dostał jakiś pasek ale nikt sie za to nie obrażał bo był swiadom że zrobił źle i sie należy bez zadnego ale. Potem było trzęsienie ziemi związane z 4T, a następnie z Foreksem i Michaelem . W ostatnich dwóch sporą rolę odegrał Subaryta, którego osoba rodzi pewne kontrowersje. I nagle pojawia się nowy admin Hubeeert, który ma być lekiem na całe zło :shock:

Nie znam gościa ale po przeczytaniu komentarza i rezygnacji Przemqa (moda do którego nie miałem żadnych zarzutów) mogę stwierdzić że ktoś (nie wiem kto) traktuje nas forumowiczów (szczególnie z mniejszym stażem) jak niemyślących idiotów. W związku z tym niech będzie świadom tego że takim postępowaniem wystawia sobie świadectwo iż sam zachowuje sie jak niemyślący idiota !

Ps. Szczerze mam głęboko w dupie czy dostanę pasek/urlop/bana za użycie takich a nie innych dosadnych słów, ale nie lubie jak ktos traktuje mnie jak idiotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze dopisze punkt że na forum można pisać bez uprawiania spamu domowego czyli nie można pisać na forum i rozmawiać z jakimś domownikiem bo inaczej pasek

 

:evil: :mad:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen: niech nam żyje pan spam i OT na ich cześć hip hura hip hura hura hura :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, wyjaśnij jeszcze proszę to, o czym pisałem ja, vero czy raju - czyli "tematy typu osobistego" - bo to jest niejasne i niesprecyzowane.

Odpowiem może na Wasze Pytanie - tematy typu osobistego oznaczają tematy w których atakuje się na przykład personalnie Forumowiczów, pisze o nich i ich zyciu bzdury, dokonuje się wiwisekcji życia własnego. Ale jedna uwaga jest moim zdaniem istotna, Zwróćcie uwagę na sformułowanie - FORUM PRZYJAZNE. Jka dla mnie oznacza to, że na Forum musimy WSZYSCY dołożyć starań, żeby się tu dobrze czuć. Oznacza to, że paski (vero -> do Ciebie) w systemie 1+2+4+8 są wartościami maksymalnymi, oznacza to, że walka z OT nie ma przypominać nalotru dywanowego. Łatwiej jest załozyć, że Hubeeert to świnia niż to, że można by spróbować czegoś innego. ;-)

Mam jeszcze jedną informację dla Forumowiczów - skoro to ma być nowe to zróbmy nowe. Właśnie wprowadzam w życie grubą kreskę i jak tylko się z tym uporam znikną aktywne paski Użytkowników.

Nikt nie chciał NOWEGO forum ani zapominania o tym co było. CHŁOPIE stawiając grubą kreską skreślasz wszystko co ja i setki innych Forumowiczów tu napisali i czego dokonali na tym Forum. Były chwile radości, były chwile smutku (BLUE - pamiętamy, wciąż duchem z nami jesteś !) były też chwile gdzie łączyliśmy siły i pokazywaliśmy, że jesteśmy społecznością, rodziną wręcz - mam na myśli np.: zbiórki pieniędzy na szczytne cele.

Nic do Ciebie nie mam ale jeśli naprawdę wierzysz, że bez poparcia forumowiczów zaprowadzisz tu spokój to odwazny jesteś. Tu nie chodzi o to jaki byłeś - każdy powinien mieć drugą szansę. Ale powinien zacząć od nowa jako użytkownik, a nie administrator. I nie ma tu znaczenia Twoje doświadczenie w zarządzaniu forum. Admin ma być osobą lubianą pomimo tego jaką pełni funkcję i że czasem musi "dać klapsa" swojemu dziecku.

 

Gruba kreska wyłącznie w odniesieniu do ostrzeżeń - tzn juz ich nie ma poza dwoma wyjątkami. Mało tego WiS nie ma juz bana. Zapraszam do dalszej dyskusji. Może dla odmiany spokojnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w każdym razie nie wiem że jest inaczej.

 

pewnie i tak, ale carfit nie wchodzi w śmierdzących skarpetkach do czyjegoś domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, takiego wątku jeszcze nie było...Nie będę komentował tych wszystkich wpisów, nic to nie da ale proponuję, żebyście przeczytali temat raz jeszcze i zadali sami sobie pytanie: jakie stare forum? Z kim? Tak ordynarnych wypowiedzi, tak zajadłego komentowania i tak brutalnego jeżdżenia po innych nie widziałem na żadnym forum. Po tym co przeczytałem nie żal mi większości z Was, nawet nie zastanowię się czy mi kogoś brakuje... Nawet nie próbujecie rozmawiać.... Rzuciliście się jak banda wściekłych psów, warcząc, gryząc, szczekając, klnąc... Mogę powiedzieć tylko tyle, że jest strasznie przykro, jeżeli tak wygląda prawdziwe oblicze niektórych tu piszących. Z drugiej strony-to chyba dobrze, że się pokazało....

 

No nie bylby to pierwszy raz, kiedy skupiasz sie nie na tym, na czym trzeba w wypowiedziach forumowiczow.

Reakcja jak rozumiem nic do myslenia nikomu nie daje, a Subaryta tylko jak zwykle o wscieklych atakach marudzi... pewnie bedzie jeszcze o chamstwie i drobnomieszczanstwie niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się Hubercik po swojemu porządził. Wszystkie paski pokasował, jakiś nikomu niepotrzebny śmietnik zrobił :roll:

A po co się liczyć ze zdaniem forumowiczy :roll:

 

 

 

 

 

Hubeeeeeeeeeeeeeeeeert, zrobiłeś mi na złość, czy nie czytałeś wątku :?:

W gwoli przypomnienia :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=790275#790275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ostrzeżenie pojawia wraz z punktem Regulaminu za który się je dostało - co oznacza, że pojawi się ich umocowanie w Regulaminie Forum

 

A to faktycznie wiele zmienia... Jak rozumiem mamy czekac na pojawianie sie kolejnych coraz bardziej bzdurnych punktow tegoz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną informację dla Forumowiczów - skoro to ma być nowe to zróbmy nowe. Właśnie wprowadzam w życie grubą kreskę i jak tylko się z tym uporam znikną aktywne paski Użytkowników.

 

Obawiam sie, ze _nowego_ forum chce glownie dyrekcja oraz Ty z Subaryta.

Cala reszta forumowiczow jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci czula sie lepiej na starym, takim pewnie sprzed przynajmiej 2 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, jak odniesiesz się do tego, że jesteś tu niechciany?

Nie zauważyłeś tego? Czy dla Ciebie to po prostu deszcz?

 

Chcesz zmieniać to, z czego to forum słynie, żyje tym. Stworzyli je użytkownicy, nie Ty. Jakim prawem chcesz to zmieniać?

 

Jakbyś nie zakumał (celowo lub nie) to o OFFa mi chodzi.

 

OFF typu: "sprawdź priv" nikomu nie wadził. Chcesz za to karać. Po co? Komu to przeszkadza?

 

Łatwiej jest załozyć, że Hubeeert to świnia niż to, że można by spróbować czegoś innego. ;-)

 

Pewnie dobrze wiesz, że opór przeciwko zmianom jest wprost proporcjonalny do wielkości zmiany.

 

Było tu super przed Jackiem. Z nim jakoś "kontrowersyjnie". Teraz następna zmiana. Gradację widać.

 

Czy sądzisz, że przy tak dużej niechęci uda Ci się stworzyć coś nowego ze "starymi"? Czy po prostu jest to swojego rodzaju "rozdwojenie jaźni" Jacka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bylby to pierwszy raz, kiedy skupiasz sie nie na tym, na czym trzeba w wypowiedziach forumowiczow.

Reakcja jak rozumiem nic do myslenia nikomu nie daje, a Subaryta tylko jak zwykle o wscieklych atakach marudzi... pewnie bedzie jeszcze o chamstwie i drobnomieszczanstwie niebawem.

 

Bo najlepszą obroną osoby bez argumentów jest zmiana tematu...

Każdy psychiatra Wam to powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...