Skocz do zawartości

Wita się nowy administrator Forum


Hubeeert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

No to mamy Mitsumaniaki...

 

OK, niniejszym proszę o odebranie mi uprawnień moderatora / junior admina. Ja nie wierzę w takie nagłe zmiany charakteru / postępowania, szczególnie, gdy zaraz potem padają cytaty z forum (-> Mitsumaniaki), którego kształt był zawsze inny niż kształt The Forum. I nigdy nie chciałem, by na grunt tego forum przeniesiono tamte zasady.

 

Fakt, że forum Mistumaniaki to, jak tam jest napisane: "Oficjalny Klub Mitsubishi pod patronatem P.U.H. Grafix - Dealer Mitsubishi Białystok" oraz to, że tamto forum przez długie lata było prowadzone przez Hubeeerta i Subarytę, powinien być dla wszystkich jednoznaczny. Zmiana na stanowisku jest nie dość, że czysto kosmetyczna - podstawiamy zamiast jednej osoby myślącej o forach internetowych w określony sposób jego "brata bliźniaka" i przy okazji kumpla - to na dokładkę dla mnie jest ona obrazą dla intelektu Forumowiczów. "Że się nie zorientują, że tak naprawdę ta zmiana to żadna zmiana"... :roll:

 

Pisanie przez Subarytę, że długo zastanawia się nad osobą w swoim zastępstwie i potem prezentacja Hubeeerta jako tej osoby jest dla mnie wobec tego wszystkiego, co napisałem, szczytem hipokryzji. "Kogo by tu wziąć, kogo by tu wziąć... O wiem! Wezmę kolegę-moda z Mitsumaniaków. Eureka!" :mrgreen:

 

Po przeczytaniu czegoś takiego:

 

z czasów gdy byłem postacią nazwijmy to delikatnie "dośc kontrowersyjną" a mniej delikatnie działającą na nerwy wielu z Was.

 

byłem nastawiony bardzo pozytywnie. Pomyślałem - ok, każdy się zmienia, każdy popełnia błędy. Fajnie, że zdał sobie z tego sprawę i chce otworzyć nowy rozdział. Niestety zaraz potem przeczytałem litanię nowych przepisów rodem z Mistumaniaków i zrozumiałem, że ten tekst to zwykła zasłona dymna obliczona na to, że forumowicze-imbecyle kupią lipę i jeszcze będą szczęśliwi... :roll:

 

Tak bardziej żartobliwie dodam, że dobre intencje nowych Administratorów przypominają mi dobre intencję Senatora Palpatine z czasów, gdy jeszcze nie był Imperatorem. Jak to się skończyło, wszyscy wiemy :mrgreen:.

 

Co do swojego dalszego losu na forum: oczywiście będę tu wpadał. Co do respektowania zasad forumowych, mam zamiar respektować te związane z faktem, że to Forum SIP, a więc nie będę robił niczego, co godziłoby w interes jego gospodarza (typu reklamowanie konkurencji). Zamordystycznych przepisów jednak nie mam zamiaru respektować, tak że znając życie będę regularnie balansował na granicy zakazu pisania. Trudno :twisted:.

 

Dodam tylko, że żałuję, że to się stało. Długo pozostawałem na "stanowisku" moda w nadziei na to, że stanowię balans dla niefortunnych zachowań części moich Kolegów-Modów. W tej jednak sytuacji nie widzę możliwości dalszego pełnienia tej roli, gdyż - zakładam - liczba decyzji grona moderatorskiego, pod którymi mógłbym się podpisać, spadnie z dotychczasowych 40% do 4% :twisted:.

 

Jeśli ktoś chciałby ze mną polemizować, od z góry zaznaczam: proszę nie wytykać mi tutaj jakieś mitsumaniakofobii. Mój post nie jest oceną tamtego forum - mam je serdecznie gdzieś - a tylko apelem o to, by nie robić z tego Forum o niepowtarzalnym charakterze karłowatego brata z prowincji Mitsumaniaków.

 

Życzę wszystkim Forumowiczom dobrej zabawy na Forum Subaru prowadzonego przez zespół Mitsubishi. Forum Subaru na pewno na tym dobrze wyjdzie :mrgreen:.

 

PS Za wszystkie teksty obrażające, szkalujące, naruszające dobre imię/imiona przyjmę stosowną liczbę pasków. Jestem nawet przygotowany na jackpota :mrgreen:.

 

SZACUKEN Kudlaty

 

Hubert prywatnie troche pogadalismy swojego czasu i jestes spoko gosc, ale jako Admina The Forum to ja Cie nie widze :roll: zamordyzm, ktory jest na mitsumaniakach nie pasuje mi - z reszta nie darze sympatia calej marki mitsu - poza E6 :mrgreen:

 

zasady, ktore przedstawiles w pierwszym poscie nie odpowiadaja mi - dlatego przez tyle czasu tu jestem, bo jest tu kupa zajebistych ludzi, ktorzy luzno podchodza do tematow wszelakich

 

bede walil oftopem, gdzie popadnie bo taki mam charakter ;) (w dyrekcyjnym sie powstrzymuje - bo go po prostu nie czytam), jak ktos napisze kórwa to mu to wytkne i wysmieje ze nie umie pisac, jak komus wysle PW to napisze ze mu wyslalem

 

BTW - BEBEN :arrow: PW

 

P.S. zaraz dostane 3ci pasek pewnie wiec na razie chyba urlop - jak ktos chce poogladac postepy prac nad BIALUGA to zapraszam na "wciagniecie" :mrgreen:

 

P.S. BEBEN - lej paskiem

 

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 3:47 pm ]

Ja też nie mam zamiaru moderować forum Mitsumaniaki 2. Więc proszę o cofnięcie uprawnien moderatorskich. (nawet paska nikomu nie zdążyłem dać :roll: )

 

dawaj mi pasek

mati, beben - rowniez SZACUKEN

radekk - czekam na Ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać Subarycie dwa paski na pożegnanie :cool: . Ale to forum tak kurewsko zamula że wysłały się dwa razy :roll: . I niechcący go zbanowałem.

 

Sorry. :razz:

 

mistrz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

leze i kwicze ROTFL

 

Widok szczegółowy ostrzeżeń dla użytkownika: Subaryta

 

2 mati Dzisiaj 14:45 Weż się ogarnij, nie chcemy tu Mitsumaniaków

2 mati Dzisiaj 14:43 Węż się ogarnij, nie chcemy tu Mitsumaniaków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako epilog dodam, że takiej mojej reakcji na pierwszy post z tego wątku można się było spodziewać. Myślano długo, co by tu ze mną zrobić, bo byłem wybitnie niewygodnym modem - z jednej strony lojalnie oddanym marce i broniącym interesu SIP, z drugiej ewidentnie czarną owcą, nie akceptującą dziwnych zachowań forumowych Kaprali :twisted:, a przy tym zadającym się prywatnie z "niewłaściwymi" tj. kontestującymi nowe trendy w moderatorstwie :mrgreen: Forumowiczami.

 

Problem polegał na tym, że nijak nie można się było do mnie dobrać: nie bluzgałem, krytykę wyrażałem w sposób kulturalny i rzeczowy, tam, gdzie powinienem reagować jako mod, reagowałem. Czyli nie dało się ugryźć z żadnej strony, a usunięcie mnie w sposób ostentacyjny było z góry wykluczone, bo nie przeszłoby bez echa.

 

No to wymyślono sposób :mrgreen:.

 

Pozdrawiam jednocześnie BIG_ZENKA. To dziś dzień jego chwały. A nowym Administratorom z góry gratuluję popleczników :mrgreen:.

 

APELUJĘ DO FORUMOWICZÓW, by z tego Forum nie odchodzili. Być może pozbycie się mnie jest częścią szerszego planu wymiany garnituru nie tylko zarządzających forum, ale i piszących tu. Dopóki nadal będziemy mogli pisać, piszmy i przypominajmy, jakie wspaniałe potrafiło być kiedyś to Forum i jak bardzo łączyło fanów marki... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od niedawna, a coraz mniej mi się tu podoba.

 

Czułam, że Przemeq zmieni kolor na niebieski, to była tylko kwesia czasu :roll: .

Byłeś super Modem, chociaż z Piekła :twisted: . Gratuluję decyzji :idea: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako epilog dodam, że takiej mojej reakcji na pierwszy post z tego wątku można się było spodziewać. Myślano długo, co by tu ze mną zrobić, bo byłem wybitnie niewygodnym modem - z jednej strony lojalnie oddanym marce i broniącym interesu SIP, z drugiej ewidentnie czarną owcą, nie akceptującą dziwnych zachowań forumowych Kaprali :twisted:, a przy tym zadającym się prywatnie z "niewłaściwymi" tj. kontestującymi nowe trendy w moderatorstwie :mrgreen: Forumowiczami.

 

Problem polegał na tym, że nijak nie można się było do mnie dobrać: nie bluzgałem, krytykę wyrażałem w sposób kulturalny i rzeczowy, tam, gdzie powinienem reagować jako mod, reagowałem. Czyli nie dało się ugryźć z żadnej strony, a usunięcie mnie w sposób ostentacyjny było z góry wykluczone, bo nie przeszłoby bez echa.

 

No to wymyślono sposób :mrgreen:.

 

Pozdrawiam jednocześnie BIG_ZENKA. To dziś dzień jego chwały. A nowym Administratorom z góry gratuluję popleczników :mrgreen:.

 

APELUJĘ DO FORUMOWICZÓW, by z tego Forum nie odchodzili. Być może pozbycie się mnie jest częścią szerszego planu wymiany garnituru nie tylko zarządzających forum, ale i piszących tu. Dopóki nadal będziemy mogli pisać, piszmy i przypominajmy, jakie wspaniałe potrafiło być kiedyś to Forum i jak bardzo łączyło fanów marki... :idea:

 

Ostatnie wydarzenia na forum są moim zdaniem dużą porażką samej marki SUBARU w Polsce, bo jak wszyscy wiedzą jest to oficjalna strona SiPu. I aż dziw bierze, że nikt z osób wyżej postawionych w SiP praktycznie nie reaguje na ostatnie wydarzenia. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...