Skocz do zawartości

Euro a ceny subaru w salonach..


imprezowicz

Rekomendowane odpowiedzi

wszedłem sobie dzisiaj tak z nudów zobaczyc ceny subaru przy obecnym kursie euro i... zatkało mnie!!

impreza 1.5 najtańsza 76tyś

2.0 95 tyś

a WRX .. 162 tyś ( nie przymierzając tyle kosztuje infiniti G37) :roll:

przeca to szaleństwo i nie ma na świecie Takich sprzedawców, co se z tym poradzą

ciężkie czasy dla SIP idą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą niezły interes zrobili ci, co kupili legacy dyszla w zeszłym roku, bo teraz mogą roczne auto sprzedać drożej niż nowe :shock:

 

:cool:

 

ale nie sprzedam :razz: za fajny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile STI kosztuje :wink:

 

kurs Euro plus zwyżka akcyzy robi swoje ...

 

ostatnio mając cennik w reku zrobiłem :shock: :shock: :shock:

 

w cenie TOP-DOG'a ok. 250 tyś PLN -ów można już 911 4S niezłą kupić 2-3 letnią z salonu PL

 

ceny aut z wakacji prędko nie powrócą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem sobie dzisiaj tak z nudów zobaczyc ceny subaru przy obecnym kursie euro i... zatkało mnie!!

impreza 1.5 najtańsza 76tyś

2.0 95 tyś

a WRX .. 162 tyś ( nie przymierzając tyle kosztuje infiniti G37) :roll:

przeca to szaleństwo i nie ma na świecie Takich sprzedawców, co se z tym poradzą

ciężkie czasy dla SIP idą..

Mam kilka sztuk po dobrym kursie :razz: ( rózne modele )...ale to oferty dla zdecydowanych.... :mrgreen:

AK

ps.pablonas ...dla Ciebie też.....jezeli jest decyzja.... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym kursie prawie 280k pln. Masakra. Kto to kupi? :shock:

 

mhm w tych pieniądzach można już bardzo fajne autko dostać od S8 2007 zaczynając na nówce XF-a kończąc :shock:

 

gdzieniegdzie można dostać STi w cenie ok 160 tyś także nie ma co narzekać :cool: jak ktoś jest chętny oczywiście :wink:

 

A jak sie ma co doceny Zakup Nowej Imprezy WRX lub STI w USA ?

 

w USA zawsze było taniej.. trzeba chyba tam mieszkać by to odczuć. Nowe STi można tam kupić za ok 40 tyś $ ale dodaj do tego transport, opłaty (VAT i akcyza) to wyjdzie trochę ... ponad 200 tyś szybko licząc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą niezły interes zrobili ci, co kupili legacy dyszla w zeszłym roku, bo teraz mogą roczne auto sprzedać drożej niż nowe :shock:

 

Aż tak dobrze to nie będzie :wink: Chociaż może wrzucę na alledrogo i zobaczymy jakie będzie zainteresowanie :lol: A ja to się nawet przez moment w zeszlym roku martwilem, że kupując nie wstrzelilem się w kurs 3,2 za 1pln.. teraz widzę, że niepotrzebnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile STI kosztuje

 

O W MORDĘ :shock:.

 

Zaraz biegnę do ubezpieczalni doubezpieczyć swojego. Co ja bym se kupił, jakby mi gwizdnęli tego? Torbę fistaszków? :twisted:

jak to co?

kupilbys 265-konnego Lanosa - niebieskiego sedana, w dobrej cenie som... serio (265-konny sedan kosztuje tyle co 230-konny heczbek :idea: )

 

 

p.s. jakies felusie, parapecik, chlapaki, i bedzie miod malina :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

getar3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...