Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Jestem świeżo po rozmowie z Panem który wygrał licytacje w CH. Za ok 2 tygodnie będzie w Polsce ten oto przedliftowy Spec.B  

 

Już jest na allegro:

http://otomoto.pl/subaru-legacy-aso-4x4-dwa-komplety-felg-18-C35471264.html

 

Czyli ile kosztuje rejestracja tego cuda ? czy te 24 k to już po wszystkich opłatach ? 

 

24k to cenka bez opłat. Choć sprzedający radośnie twierdził, iż koszty rejestracji to ok 2 tys zł  :facepalm: 

 

zupełnie się na tym nie znam, ale rozmawiałem z Panem który regularnie sprowadzana samochody ze Szwajcarii i twierdzi że można tanio ale to już jego sprawa jak, może mi ktoś wyjaśni co miał na myśli ? dają w łapę ? czy co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spec.b kombi niestety nie mamy w posiadaniu - chyba ze ktoś bedzie skory zapłacić odpowiednia sumę, to wszystko sie zmajstruje :mrgreen:

Tzn. ile ? :)

Znajdujemy dawcę nadwozia kombi (moze byc i z diesla) a resztę przekładamy z naszego spec. B ;) czy sie to opłaci czy nie to juz inna sprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spec.b kombi niestety nie mamy w posiadaniu - chyba ze ktoś bedzie skory zapłacić odpowiednia sumę, to wszystko sie zmajstruje :mrgreen:

Tzn. ile ? :)

Znajdujemy dawcę nadwozia kombi (moze byc i z diesla) a resztę przekładamy z naszego spec. B ;)czy sie to opłaci czy nie to juz inna sprawa :P

 

2698.jpg

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Taki tam test/prezentacja śnieżynki :)

24202_2.jpg

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój bedzie na srzedaż jeśli pojawi się Levorg w odpowiedniej specyfikacji a jak nie to poczekam rok i biore S4 Avant

Czekaj na Levorga a SPEC. B zostaw dla mnie :)

 

A tak przy okazji Raju; czy coś wiadomo kiedy ma się pojawić Levorg i jakie wersje są przewidziane na nasz rynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lista potencjalnie zainteresowany jest dość długa.... ;)

 

Wiesz, przy negocjacjach ze mną o cenie Levorga Twoje auto może być Twoim asem w rękawie ;-)


 

 

A tak przy okazji Raju; czy coś wiadomo kiedy ma się pojawić Levorg i jakie wersje są przewidziane na nasz rynek?

 

Informacje, które posiadam są na tyle nieoficjalne, że byłbym nieprofesjonalny dzieląc się nimi z Tobą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kola i zderzak przedni wskazuja na to, ze tak. Niestety nie widac zawieszenia.

 

Ale.... LPG????  :mellow:  :huh:  :wacko:


antyradar, CB, jakies dziwne dodatkowe ustrojstwo przy wentylacji, dodatkowe oszpecowanie...znaczy sie, ospojlerowanie... wszystko wskazuje na to, ze latwo nie mial po sprowadzeniu do Polski...  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze świeca szukać starszej H6 (chodzi mi o II gen Outbacka), która by nie miała LPG. To samo chyba spotka większość tych aut. No chyba, że będą robić przebiegi do 5 tys km rocznie.

O jakie ospojlerowanie Ci chodzi, akcesoryjna siatka na grill?

Ustrojstwo nad kratką może być od czujników parkowania w przednim i tylnym zderzaku.

Taka ciekawostka, oryginalne tylne czujniki Subaru nie wymagały wiercenie, przynajmniej tak twierdzi broszura http://www.subaru.pl/docs/accessories/09MY_LegacyOutback_Accessory.pdf, przednich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, po co kupować Spec B z AT? Największa frajda i różnica w stosunku do 3.0 R to właśnie skrzynia <_<

 

 

 

O jakie ospojlerowanie Ci chodzi, akcesoryjna siatka na grill?

Spojler na tylnej klapie.

Edytowane przez So What!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O jakie ospojlerowanie Ci chodzi, akcesoryjna siatka na grill?

 

nakladka na przedni zderzak

 

C35640392_21.jpg 

 

oraz spojler na klapie:

 

C35640392_23.jpg

 

 

faktem jest, ze sa to fabryczne akcesoria. Ja tylko pozwolilem sobie wyrazic subiektywna ocene wg mojego gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na 100% Spec.B.

Było o nim 2 strony wcześniej " ------ hm.....

 

 

 

Czy aby na pewno - na tamtych zdjęciach są z przodu 2 czarne czujniki ten egzemplarz ma 4 w kolorze nadwozia

Edytowane przez boqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Na 100% Spec.B.

Było o nim 2 strony wcześniej " ------ hm.....

 

 

 

Czy aby na pewno - na tamtych zdjęciach są z przodu 2 czarne czujniki ten egzemplarz ma 4 w kolorze nadwozia

Dorobić czujniki to chyba najmniejszy problem w takim samochodzie ;)

 

ale czy ktoś kupiując auto na handel bawiłby sie w cos takiego ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What!, Than Junior rzeczywiście tego spojlera nie dojrzałem. No, ale ta nakładka zderzaka akurat wyjątkowo dobrze pasuje.

Tylko nie widzę powodów do narzekań na to że auto było jeszcze doposażone. Zwłaszcza, że akcesoria do Legacy IV są naprawdę niezłe (w przeciwieństwie do niektórych akcesoriów do Legacy V).

OWOC czyli mamy tą nakładę zderzaka, siatkę na grill, dodatkowy spojler, owiewki na szyby, listę chroniącą krawędź bagażnika, coś jeszcze?

ps Ma ktoś może link do postu w którym był skanu testu Spec B vs Alfa 159 3.2 ? Wydawało mi się, że widziałem go w tym temacie.

Edytowane przez JJacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Na 100% Spec.B.

Było o nim 2 strony wcześniej " ------ hm.....

 

 

 

Czy aby na pewno - na tamtych zdjęciach są z przodu 2 czarne czujniki ten egzemplarz ma 4 w kolorze nadwozia

Dorobić czujniki to chyba najmniejszy problem w takim samochodzie ;)

 

ale czy ktoś kupiując auto na handel bawiłby sie w cos takiego ?? 

 

Żeby tylko takie zabiegi były wykonywane w autach na handel.... ;)

...

OWOC czyli mamy tą nakładę zderzaka, siatkę na grill, dodatkowy spojler, owiewki na szyby, listę chroniącą krawędź bagażnika, coś jeszcze?

ps Ma ktoś może link do postu w którym był skanu testu Spec B vs Alfa 159 3.2 ? Wydawało mi się, że widziałem go w tym temacie.

Ja bym jeszcze dodał te czujniki cofania/dojeżdżania bo to też było wyposażeniem akcesoryjnym ;)

 

Co do testu Alfy i Suby to.... proszę bardzo B)

Poniżej wklejam zdjęcia testu - porównania z miesięcznika auto moto z września 2007 :)
qe0n.jpg
 
jral.jpg
 
wc2y.jpg
 
akyr.jpg
 
h8s8.jpg
 
jzz9.jpg
 
Odkopałem to się dziele tym co wtedy pisali o Spec.B jako nowości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...