Skocz do zawartości

Lista obecności na spotkaniu w Kielcach 15.01.2005


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, musialo byc naprawde niezle. JEszcze nigdy nie widzialem Azraela tak wesolego i uzywajacego tak czesto ":-D" :mrgreen:

 

Powiedzcie mi, czyje byly te sliczne MAzda Szostka i BMW M3? Zrobiliscie moze porownanie przyspieszenia SE Vs. M3? To by bylo ciekawe (na suchej nawierzchni oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wow, musialo byc naprawde niezle. JEszcze nigdy nie widzialem Azraela tak wesolego i uzywajacego tak czesto ":-D" :mrgreen:

 

Nadal nie mogę się otrząsnąć z wrażeń po jeździe Solbergiem, zwykłe STi mnie bardzo zawiodło, a to w żadnym wypadku, nie wiem czemu też moim zdaniemnie miało wad które mi przeszkadzały w Vefurowyum - np. miekkiego hamulca.

 

:o:o :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliscie moze porownanie przyspieszenia SE Vs. M3? To by bylo ciekawe (na suchej nawierzchni oczywiscie)

 

M3 bawił sie głównie driftem, żadnego porównania z innym autem nie było, oprócz kilku kierowców co mieli porównanie i przegląd, bo prowadzili różne samochody :) i jak widać SE wszystkich oczarował. Dodam, że mnie urzekł wściekły i wymagający dużej precyzji cosworth (moje odczucie było takie, jak by wszystko w fordzie działo sie dużo szybciej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę orginalny i też podziękuję 8) a więc dzięki wielkie dla :arrow:

 

:arrow: p. Andzreja L. za profesjonalną przewózke w profesjonalnym aucie i potrzebną dawkę humoru :D ......

 

:arrow: Pawła L. (vel Buffy22) za całość (ciężko by wymieniać 8) ) a zwłaszcza za gościnność na swoich włościach :wink: .....

 

:arrow: Jana K. za ostre przejażdżki i to cossim i solbergiem ...

 

:arrow: Michała vel agent 007 :wink: za udostępnienie miejsca na środku tylniej kanapy solberga w celu zrobienia onboard-ów (chyba pierwszych w PL solbergach :wink: ) ..... sorki za te dywaniki, takie czyste były :P ......

 

:arrow: Kuby vel. Azrael za przejażdżki cossim i również możliwośc zrobienia onboard-ów .......

 

:arrow: Kortona za miłe i bezpieczne podróżowanie na lini Kraków- miedziana góra i odwrotnie :)

 

:arrow: WRCfana i Wełniacza za towarzystwo no i autorstwo zdjęć z mojego aparatu 8) ( dziś jeszcze postaram się je wrzucić na forum).....

 

to chyba tyle :roll: ........ aha film wczoraj oglądnąłem na tv i fajne rzeczy się ponagrywały :wink: teraz tylko go zgrać, poddać lekkiemu montażowi (bynajmniej nie cenzurze 8) ) i można gdzieś umieścić ... i analizować błedy 8) .....

 

pozdr. mateusz vel mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucypher napisał: Od kiedy obowiązuje wyłącznośc na zdjęcia wykorzystane do awatarków ? I nie bądź taki pewny siebie...

 

 

Nie jestem pewny siebie ale czy byś sie nie wkurzył gdybym zrobił zdjęcie rejestracji Towjego auta i dał sobie je jako Awatarek???? A właśnie moja impreza chyba jest bardziej rozpoznawalna niz Twoja rejestracja ... Jak facet ma do mnie jakieś ale to prosze mozna łatwo rozwiązać sprawe... Chyba że sie boi...... 8) w co jednak watpie bo to kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz szpady czy pistolety :?: :twisted:

 

Kochani ni ma "tego tamtego" jes pozno, poprosze klocki pochowac do pudelecze, na nocniczki i lulu. Buffy !!!! Pamientaj. Raczki zawsze na .......koluderce !!!! Swierzy !!! przepiszesz szejset razy " nie bede umieszczal cudzych samochodow w avatarku ......na daremno.

 

Normalnie ...........mokrom szmatom przez pysk

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uc Uc Uc

Tor W Kielcach jest nice ...

ale ja mysle ze jka bym tam byl to bym wam pokazal skilla za kolkiem 8)

w sumie widzialem kilka razy ten tor z daleka i wydaje mi sie ze cos bym tam mogl pokazac :):twisted:

i nie jestem lamka widzialem tez kilka razy subaru na wlasne oczy na ulicy i tez mogl bym nim nawet niezle przejechac tak mysle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci coś ostatnio dochodzi a forum bardzo duzo prowokatorów któży nie mają zielonego pojęcia o samochodach... Ich rajcuje jak my sie denerwujemy..... Np KOSIU..... Ciekawe co zrobi jak mu wyśle rachunek za naruszenie praw autorskich za zdjęcie które ma na swoim Awatarku???? :lol: A my nie mozemy dać sie podpóścić.....POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Ja tam swoje wiem i sie nie boje . . .

prowokator nie jestem ale wyspecjalizowany kierowca. . . fiata 125p ( w wersji 17 konnej ) reszta umarla w trakcie ekspolatacji ( panie swiec nad ich duzsza [*] ... ) .... wiem tez ze moja niebiesko czerwono zielono biala bryka ( kilka razy malowalem swojego kanta ) przejechala tor w kielcach w okolo 7 min co uznaje za calkiem niezly czas ( maly tor ofc. ) jako ze ostatnie 50 metrow pchalem ( skrzynia mi podwoziem wypadla ... podobno jest to usterka fabryczna w limitowanej edycji z skrzynia alfy 147 ... :P ) .... wiec jezeli jakis kozak chce sie zmierzyc swoja niebieska torpeda z moim PUSSY WAGONEM to zapraszam .... )

8) :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...