Skocz do zawartości

Lista obecności na spotkaniu w Kielcach 15.01.2005


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również dziekuję wszystkim za super zabawę i super atmosferę.

Potwierdzam to co napisał Buffy, SE to suuuuuuuuuper autko, a Ci wszyscy, którzy twierdzą że DCCD jest niepotrzebny lub nie działający niech się schowają, albo zweryfikują swoje poglądy, bo nie bardzo wiedzą co mówią. :)

 

 

 

Reszta, która deklarowała się że dojedzie niech żałuje że ich nie było.

 

 

Wrzucam kilka swoich fotek, zainteresowani fotkami proszeni o kontakt PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiu zmień ten Awatarek.... NAwet ja nie jestem godny by go mieć!!!!! nie jesteś osobą upowazniąną do tego..... I nie mieszaj sie w nie swoje sprawy bo mogą przerosnąć Twoją wielką impotencje umysłową!!!! POZDRAWIAM!!!!! 8)

 

A to juz jest text którego nie powinieneś byl napisac. Teraz to ty zachowujesz sie jak impotent umysłowy. Od kiedy obowiązuje wyłącznośc na zdjęcia wykorzystane do awatarków ? I nie bądź taki pewny siebie...

Nowy nie nowy, nie upoważnia cie to do osądów o takiej czy innej niepełnosprawnosci... Buta przemawia w niektórych twoich postach ... :roll:

, więc odpuśc sobie ten mentorski ton...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie pokory a jak nie to sie umów na mały sparing w Colina ........ W to tutaj wszyscy grają więc napewno Ty tez... Co ty na to ??

Wypraszam sobie :!: :!:

Ja się gierkami nie zajmuje więc bądź łaskaw nie mierzyć wszystkich jedną miarką. Miłego pojedynku w każdym razie.

 

Siema Kosiu, w jakichkolwiek powiązaniach jesteś z Buffym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dotarłem do kompa - odsyfiałem Cossiego z warstw błota ;-)

 

 

WIELKIE, OGROMNE podziękowania dla Michala za przejażdżkę NAJLEPSZYM samochodem jakim w życiu jechałem... nie wiem kiedy czymś lepszym pojadę... DCCD-A + PPP RZĄDZI. Jak ktoś mówi inaczej to nie wie co mówi i tyle. Wielkie dzieki dla dopingujących na trasie ;-), kolegów z forum umilających czas towarzystwem i rozmową, oczywiście dla załogi SJSowej i dla Sub-fana bez którego moje upalanie Cossiego byłoby niewykonalne :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.to ja z Michałem (Michał's Team 8) ) mielibysmy najlepszy czas gdyby nas nie wyrzuciło lekko na zakręcie :P 8)

 

Spoko, pocwicze i nastepnym razem pokazemy, co oznacza Michals Power!

 

juz sie nie moge doczekać :twisted:

 

Wielkie dzieki dla dopingujących na trasie ;-), kolegów z forum umilających czas towarzystwem i rozmową,

nie ma sprawy,polecam sie na przyszłość :wink:

 

czy to autko to jakas krolowa?

 

prawie :mrgreen:

 

 

pzdr-Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy jak już się kiedyś w końcu dorobię wymarzonego Legacy 96' - 97' Kombi z wolnossącym silnikiem 2.0 - 2.2 to też można czymś takim przyjechać i zrobić symboliczną rundkę po torze (nie koniecznie by pobić rekord toru :> ) czy to tylko dla super hiper turbo power nitro bolidów co gumy się w nich zmienia z powodu spadku ciśnienia o kilka hPa albo zmiany temperatury o 5 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dziś na komputer siadłem, wczoraj po przyjeździe zmęczenie dało znać już o sobie. Powiem krótko : Wspaniała impreza, ludzie i samchody. Miałem okazje pierwszy raz siedzieć w naprawdę mocnych wózkach 4x4 (podziękowanie dla Azraela i Michała z "07"). Porobiłem też kilka zdjęć, ale wrzuce dopiero w poniedziałek (kabelek w pracy został).

 

Ps. Dzięki zobaczeniu całej imprezy i szkolenia, postanowiłem, że sam musze zaliczyć taki kurs, co by sie wyzbyć dziwnych/złych nawyków i doszkolić się.

Zobaczymy jak się ułoży, bo wolałbym taki kurs w czymś mocniejszym zaliczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...