Skocz do zawartości

Lista obecności na spotkaniu w Kielcach 15.01.2005


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Meteo coś wspominało o gwałtownym załamaniu pogody w połowie miesiąca...

No to będę wtedy się wpraszał :)

 

 

Jeżlei chodzio mnie to zawsze jesteś mile widizany, jak znam ekipe SJS to Cię też nikt nie pogoni - szczególnie jak będiesz miał odpowiednią ilość biletów NBP ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a moze ktos z Krakowa bedzie jechal tylko na 1 dzien bez nocowania i moglbym sie z nim zabrac (jesli czegos na uczelni mi nie wymysla dodatkowego :? ? 2 dni odpadaja bo sesja tuz tuz a czasu i wiedzy tak sobie :lol:

 

Wstepnie ja bym jechal, ale tez tak jak Ty na jeden dzien (sobota). Jesli tylko to wypali, to nie bedzie problemu zebys sie zabral.

 

a jak cos to znalazło by sie jeszcze jedno takie miejsce?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos z Krakowa bedzie jechal tylko na 1 dzien bez nocowania i moglbym sie z nim zabrac (jesli czegos na uczelni mi nie wymysla dodatkowego :? ? 2 dni odpadaja bo sesja tuz tuz a czasu i wiedzy tak sobie :lol:

 

Wstepnie ja bym jechal, ale tez tak jak Ty na jeden dzien (sobota). Jesli tylko to wypali, to nie bedzie problemu zebys sie zabral.

 

a jak cos to znalazło by sie jeszcze jedno takie miejsce?

 

pzdr

 

Jesli tylko wyjazd dojdzie do skutku, to nie ma problemu. Zreszta napisalem na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakich oponach ....lato czy zima...

Chyba przywioze dwa komplety kół...

 

I zabierz wiosenne, jesienne, kilka na sapas, ze trzy dojazdowki i ...........gume na wieczor. . No to flaszka Ci sie juz zmiesci ?

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wyglada ze mój wyjazd dojdzie do skutku, czekam teraz na kontakt od WRC Fana, Wełniacza, Mateusza (mk.si) jak byście chcieli zabrać, umówimy sie co do miejsca spotkania i godziny wyjazdu (sobota rano).

Czekam na kontakt, najlepiej na gg: 1974640 lub mail tomasz.zak@comarch.pl

Niezainteresowanych przepraszam za zaśmiecanie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto prognoza na sobote w rejonie Kielc http://pogoda.wp.pl/mi.html?mid=1201091&date=2005.01.15

oby sie sprawdzila a nawet byla gorsza :D

 

Pochmurno i prawdopodobne śnieżyce..

yeeahh :twisted:

 

 

 

juz prawie sie zdecydowalem na wyjazd z Kortonem w koncu nauka nie Gołota czy zajac.... NIE WAZNE :)

 

prawie????nauka to zdecydowanie NIE WAŻNE :twisted:

 

jedziemy jedziemy

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie długo się starałem i się wystarałem 8) ..... będę mieć kamerkę także trzeba się będzie postarać żeby ładnie na torze wszystko wychodziło :wink: ..... tylko ja mam kasetkę godzinną, będę chciał dokupić drugą nie wiem tylko czy zdążę, może ktoś mógłby dostarczyć drugą dodatkową, po zgraniu jej wysłałbym ją pocztą właścicielowi :) ....

 

pozdr. mk.si

P.S. te kasetki są takie malutkie, kamera jest cyfrowa, zawsze myślałem że jak cyfrowa to nie potrzeba kaset ??! zresztą ja się na tym nie znam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...