Skocz do zawartości

Lista obecności na spotkaniu w Kielcach 15.01.2005


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no chyba sie cos koledze pomieszalo. forum jest dla wszykich chyba nie.. :!: wiec mi tu nie wyskakuj z takimi textami bo ci wjade na hate i co :P dalko nie mam :) niestety nie moge sie zjawic z powodow rodzinnych. mam pogrzeb :( ale obiecuje ze na nastepnym szkoleniu bede obecny.

pozatym Buffy nie zapomnij kto cie jezdzic nauczyl. wiec wiesz badz lojalny wobec mistrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejjj sory teraz juz nie farmanozuj. jezdzlilismy razem gdy jeszcze srales w gacie :) kto pierwszy jechal z toba 200km/h na osiedlowce ? no jaa !! tak mi sie odwdzieczasz :( chcialem tylko pogadac z innymi o wspolnym zainteresowaniu a ty mnie juz skreslasz :( przykre ze sa tacy ludzie... najwyrazniej mnie nie kcesz tutaj.. szkoda bo myslalem ze znajde fajne towarzystwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejjj czlowieku ty chyba nie wiesz kto ja jestem w colina!! czlowiku moj klan jest najlepszy!! czlowieku mam tylko 2004 i jak przyniewsiesz kierownice to ci opkaze jaksie wymiata!! mozemy nawet myszkom zagarac i tak przegrasz 8) a jak taki cfaniak jestes to mzoe zagramy jeszcze w tonego hawksa underground 2 albo cs`a ??!! albo jk3 ??? hhyyyy ??!!

 

p.s=> Niuniek ty jedyny mnie powitales z usmiechem. szancunek dla ciebie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiu, ja również witam w imieniu moderatorów...czyli mnie ;-)

 

 

Tylko dwie małe prośby - spróbuj się choćby luźno trzymać tematu i nie napastuj nam Buffiego. Jazdą uiczkami 200km/h też bym się nie chwalił bo to chyba bez sensu i na nikim tu nie zrobi wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z tego SJSa i powiem ze bylo EXTRA :D Dziekuje Michałowi za ciekawe, rozgrzewajace jazdy w Imprezie STI SE nr 07 :) Azraelowi za jazdy Cossim i 2 czas toru zaraz po Sub-Fanie (z obydwoma jechalem podczas krecenia najlepszego czasu 8) ) :) Kortonowi za dojazd do Kielc :) Ekipie z sjs za mile przyjecie i takze przejazdzki sjsowym GT itd itd.... jak bylo niesamowicie oddadza fotki ktore wrzuci mk.si a kiedys tam bedzie zgrany film prawie godzinny z poczynan "kursantów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to juz nie podziękuje za przejazdzke... A tak apropo zmieniam swoje zdanie.. Jezdziłem Solbergiem.. To co dają mu te dyfry to jest niesamowite.. Auto sie samo prowadzi tylko nie mozna mu przeszkadzać.. Kazdy zakręt idzie poślizgiem w pełni kontrolowanym.... Słucha kazdego chodzby najmniejszego ruchu kierowncą!!!!!! Wszystko da sie skorygować jadąc tym autem..... Ono jest doskonałe w 100% Michałku dziękuje za udostępnienie fury.... Było ekstra..!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA SJS-ie było MEGA :!: :twisted: Dziekuje Michałowi,Azraelowi,Pawłowi i Panu Andrzejowi za możliwość przejażdzek,ktore na dlugo zapamietam 8) Wielkie dzieki też dla Kortona i jego wściekłej Fiesty dzieki ktorym dotarliśmy na tor :D Podziekowania też dla Mateusza i Wełniacza dzięki którym przerwy miedzy przejazdami spędziłem w miłej atmosferze 8)

 

PS.to ja z Michałem (Michał's Team 8) ) mielibysmy najlepszy czas gdyby nas nie wyrzuciło lekko na zakręcie :P 8)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz DZIĘKI :!: 8)

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...