Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam honor. Rzeczywiście jedzie.

 

"Tomasz Kuchar w 307-ce z Bozian Racing, prowadzi w Rajdzie Barbórka po 3,5-kilometrowym Żeraniu 1. Załoga Peugeot Sport Polska wyprzedza o 3,39 sekundy Kajetana Kajetanowicza. Kolejne lokaty zamują Zbigniew Staniszewski (+6,25), Filip Nivette (+6,50), Michał Sołowow (+8,09), Luca Rossetti (+9,69).

 

Leszek Kuzaj zgasił silnik Fabii na nawrocie i zajmuje 61 miejsce (+36,73). Bryan Bouffier, siedemnasty w wynikach, kręcił się w połowie oesu (+17,31).

 

Lider klasy 1, Tomasz Gryc wbił się C2-ką na 26 miejsce w generalce. W klasie 2, Tomasz Sawicki wyprzedza Aleksa Zawadę i Marka Kwaśnika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to Kuchar skutecznie wszystkich wydymał. bardzo mnie to cieszy.

 

Czwartek dojechał do mety z urwaną skrzynią i silnikiem, więc delikatnie rzecz ujmując lipa.

 

sznur do wypowiedzi Leszkowej:

 

jakiś taki Leszko zdołowany, nieswój, spokojny...

ale jako jedyny powiedział, że na Barbórce chodzi o wynik a nie o frajdę. U mnie malutki plusik zdobył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem na barbórce, ale było mega :idea: , jeszcze tu wrócę :lol: . Gratulacje dla Kuchara za wynik, a dla Kajtka , za show :idea: . Zrobił to w WIELKIM STYLU - brawo :idea:

Pozdrowienia serdeczne dla spotkanych forumowiczów :idea: , a szczególne podziękowania dla BUNCH-a za wożenie mnie cały dzień po wawie, ba rano byłem trochę nie "świeży" , była mała integracja z kibicami Marka Nygi :twisted:

Wielkie gratulacje należą sie dla Frycza, gość rok nie jezdził , wsiadł w seryjną Nkę, bez niewiadomo jakich mocy i przeróbek a wynik niesamowity :cool: , no i miałem w tym swój malutki udział bo jechał na moim silniku ( i nie wybuchł :shock: :mrgreen: ) i pozyczonym komputerze na seryjne paliwo :shock: . Dla mnie respekt, moze go zobaczymy dalej w rajadach, bardzo bym chciał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie było. Karowa super, w tym roku drabinka 2 szczebelkowa wystarczyła żebym widział beczkę dolna i cały zakręt pod górkę i miał widok z telebimu z 10m :) ale za rok już drabinka 2 szczebelkowa nie wystarczy. Niektórzy rusztowania chcieli budować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mamy Subaru (czyli od półtora roku), mój obecnie ośmioletni syn jest fanem rajdów i w tym roku był tak miły, że zabrał nas na Barbórkę -- moją żonę na Bemowo, a mnie na Karową :). Mam trochę niezbyt udanych zdjęć z tej ostatniej. Nieidealne miejsce, niewystarczający obiektyw i trzęsące się z zimna ręce spowodowały, że mało co oprócz kolorowych plam da się tam dostrzec, a w dodatku to wrzucone jak leci bez selekcji i obróbki. Miało to służyć tylko jako relacja dla rodziny i znajomych, ale pomyślałem, że podzielę się na gorąco i tutaj, zanim pojawią się lepsze fotoreportaże z tego wydarzenia. Zapraszam wyłącznie tych, którzy dysponują nadmiarem czasu i nie mają wygórowanych oczekiwań estetycznych ;).

 

Slajdy Karowa-09

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też oglądałem w tv (tvp warszawa) :cool:

fajnie było.. dwie rzeczy tylko -puścili zaraz po kościuszce zawodnika i go dogonił na górnej beczce (tam kościuszko zgasił suzuki) - jakby nie zgasił to by się spotkali po drodze :shock:

no i steca w ostatniej chwili zatrzymali bo na górze karetka była na trasie i jakoś tak nikt nie rzucił chyba informacji na start :shock:

ale poza tym fajnie, żałuję, że nie na żywo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też oglądałem w tv (tvp warszawa) :cool:

fajnie było.. dwie rzeczy tylko -puścili zaraz po kościuszce zawodnika i go dogonił na górnej beczce (tam kościuszko zgasił suzuki) - jakby nie zgasił to by się spotkali po drodze :shock:

 

To nie tak. W telewizji nie pokazywali wszystkiego. Kościuszko jechał pokazowy przejazd i to że potem wypuścili drugiego Swifta zaraz za Nim to było zaplanowane. Miał na Niego poczekac i potem za Nim wrócic na dół.

Wcześniej jak był pokaz po 16 to jechały 2 auta driftowe i jeszcze bylo też porównanie 1500KM Corvetty Steca z 400KM Evo X. A potem jeszcze przejazd równoległy 2 Nissanów 200SX driftowych (jw jednym jechal Polody). I to wszystko byly podwójne przejazdy, wiec to nie byl bląd.

 

 

Za to błędem był baner głównego sponsora zamontowany pod mostem, z którego w końcu zeszło powietrze i akurat gdy Luca Rosetti jechal swoją czasówkę lezal juz na ziemi a Luca pełnym ogniem w niego wjechal. Dlatego full respekt dla Rosettiego, że mimo takich przygód miał 2. czas swoim Punto. :shock:

Jutro wrzuce Wam zdjęcie bo stałem koło czerwonej trybuny i wszystko widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem dachem go trochę zachaczył, a potem go zdemontowali. Nie było tragedii.

 

A widziałem mine głownego organizatora??? Gośc był totalnie załamany tym banerem... Ale w sumie mu sie nie dziwie... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. W telewizji nie pokazywali wszystkiego. Kościuszko jechał pokazowy przejazd i to że potem wypuścili drugiego Swifta zaraz za Nim to było zaplanowane.

no chyba że tak :razz:

komentator madej słowem nie wspomniał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamer napisał/a:

To nie tak. W telewizji nie pokazywali wszystkiego. Kościuszko jechał pokazowy przejazd i to że potem wypuścili drugiego Swifta zaraz za Nim to było zaplanowane.

 

no chyba że tak

komentator madej słowem nie wspomniał

 

biedny redaktor nie wiedział pewnie :sad: a marki aut i nazwiska kierowców rozpoznawał czy znowu mylił :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten balon to i tak nic w porownaniu do barana ochroniarza biegnacego przed maska Clio Kamieńskiego. Dobrze, ze to był jeden z pierwszych przejazdów bo troche glupio by to w TV wyglądało. :roll:

 

No, to też było dobre.

 

img0718h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...