Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MARKO RALLY, czyżbym wyczuwał delikatny sarkazm? ;) Skąd ta pewność? Nie, żebym na to nie liczył, ale ciekaw jestem opinii.

Eeeeeee, no nie. Przewrażliwiony jesteś. Po prostu widzę że troszkę interesujesz się rajdami i wyznajesz religię Subaru :wink: a ponadto często masz ciekawe informacje z Teamu Subaru. Pomyślałem że potwierdzisz to, co ja się domyślam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiejś normalnej telewizji będzie coś live?

TVP sport od 18.

 

Ja w tym roku bojkotuję oglądanie live :razz: Rok temu mimo, że siedziałem na trybunie to:

a: jeden telebim zasłaniało mi drzewo

b: drugi telebim stał tak jakby tyłem, więc widziałem lustrzane odbicie tego co na ekranie

c: zmarzłem jak cholera bo nie mogłem się rozgrzać %% (wracałem po rajdzie do domu)

 

W tym roku mam więc lożę honorową przed TV, w kapciach i z piwkiem w ręku :cool:

 

Pierwsza od chyba 8 lat barbórka którą odpuszczam. Ale od kiedy Karowa została "zamknięta" barierkami i obstawiona lożami to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelku widze, ze ktos tu sie starzeje :mrgreen:

 

Powiem Ci więcej. Pojeździłem ostatnio BMW 750iL (V12, 350kucy) w automacie i Ci powiem, że zaczynam dostrzegać zalety takich samochodów :twisted: Tylko patrzeć jak Żabę na jakieś limo zamienię :wink:

 

Inna sprawa, że w kwestii osiągów to moja Żaba do tego limo podejścia nie ma :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelku widze, ze ktos tu sie starzeje :mrgreen:

 

Powiem Ci więcej. Pojeździłem ostatnio BMW 750iL (V12, 350kucy) w automacie i Ci powiem, że zaczynam dostrzegać zalety takich samochodów :twisted: Tylko patrzeć jak Żabę na jakieś limo zamienię :wink:

 

Inna sprawa, że w kwestii osiągów to moja Żaba do tego limo podejścia nie ma :oops:

 

Do ponad dwutonowego samochodu z automatyczną skrzynią biegów i mocy 350 km? Chyba nie doceniasz swojego samochodu. Przynajmniej ze startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...