Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy Państwo - do dzieła, trzeba zakładać wątek "Rajdowe Spekulacje na sezon 2009". Kto pierwszy, ten będzie się cieszył przez rok chwałą autora popularnego wątku 8) .
Tak sobie myślę i spekuluję, że tytuły zdobędę JA

 

Than_Junior, gratuluje pierwszego tytulu :twisted: cieszysz sie :?: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio. Jak widzicie rywalizację w WRC? będzie zwyżka formy Subaru ?
Ja stawiam że będzie. Na zwycięstwo jeszcze trochę za wcześnie, ale tak około drugiego, trzeciego miejsca powinni dojeżdżać.

 

no też mi się tak coś wydaje, przynajmniej mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem leszq rozbije jeszcze wiecej aut

 

ruta bedzie jeszcze wolniejszy

 

a subaru bedzie nadal giga wolne na czele z giga wolnym dealerem rajdowcem

Hehe :cool:

 

A co z MŚ ? Powiem szczerze, że nie spodziewałem się że Hirvonen i czasami Latvala będą tak blisko Loeba a po OSach Loeb prawie zawsze mówił że jedzie na 100% :grin:

 

Odnośnie Subaru: w tym roku to chyba tylko Grecja poszła po ich myśli i Petter w debiucie Lanosem był drugi, reszta sezonu to w sumie klapa (aż 4 rajdy bez punktów a reszta to zdobywał po 3-5 punktów na rajd) i jakoś nie widzę żeby miało być lepiej, co jest z Petterem kurde że tak kijowo w tym roku jeździł?

Mam nadzieję, że wreszcie Atkinson się rozkręci bo w tym roku było w miarę spoko (2 drugie i 3 razy trzecie miejsca) ale miał też kilka dzwonów (niestety 4 rajdy bez punktów).

 

Ciekaw jestem co pokarze Latvala bo w tym roku kilka razy jechał ładnie mimo dopiero 23 lat na karku, gdyby nie 3 rozwałki z rzędu w Niemczech, Nowej Zelandii i Finlandii to na pewno byłby na trzecim miejscu w generalce.

 

W przyszłym roku stawiam na Hirvonena, ale Loeba bardzo ciężko będzie pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a subaru bedzie nadal giga wolne na czele z giga wolnym dealerem rajdowcem

Byc moze nic sie nie zmieni , byc moze powstanie klasa Open co zdecydowanie juz" nie N-ke Subaru" przyspieszy a w SPST i tak nie widze chetnych wiec bede sobie jezdzil dla przyjemnosci sam.... :mrgreen: ..co nie zmienia faktu , ze wygram z Toba " samochodzik ' swoja powolna N14 w zasadzie na kazdym wiekszym rajdzie........ :idea: ..nie przyspieszajac zbytnio... :mrgreen: ( nie moge sie stresowac ze wzgledu na wiek :cool: )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się że Hirvonen i czasami Latvala będą tak blisko Loeba a po OSach Loeb prawie zawsze mówił że jedzie na 100%

 

Wszystko wskazuje na to że po prostu Fordy są lepsze niz Cytryny, tylko Loeb nadrabia.

 

[ Dodano: Nie Lis 02, 2008 2:32 pm ]

samochodzik napisał/a:

a subaru bedzie nadal giga wolne na czele z giga wolnym dealerem rajdowcem

 

Byc moze nic sie nie zmieni , byc moze powstanie klasa Open co zdecydowanie juz" nie N-ke Subaru" przyspieszy a w SPST i tak nie widze chetnych wiec bede sobie jezdzil dla przyjemnosci sam.... ..co nie zmienia faktu , ze wygram z Toba " samochodzik ' swoja powolna N14 w zasadzie na kazdym wiekszym rajdzie........ ..nie przyspieszajac zbytnio... ( nie moge sie stresowac ze wzgledu na wiek )

AK

 

 

A może samochodzikowi chodziło o Bełtowskiego? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem leszq rozbije jeszcze wiecej aut

 

ruta bedzie jeszcze wolniejszy

 

a subaru bedzie nadal giga wolne na czele z giga wolnym dealerem rajdowcem

 

 

Chyba trochę przegiołeś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruta bedzie jeszcze wolniejszy

 

Ruta i Chwist nie sa wolni :idea: , jada na tyle na ile pozwala te N11/12 . Tez zasugerowałem sie ogólna opinia ale trzeba byc , zobaczyc i miec mozliwosc porownania wtedy mozna wyrazac opinie. Mówie o Dolnoslaskim . Te C2R2 zrobiły na mnie wrazenie , nie przypuszczałem , ze to jest takie szybkie , tak hamuje , prawie nic nie wazy... :shock:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to że po prostu Fordy są lepsze niz Cytryny, tylko Loeb nadrabia.

Wszystko czyli co? Nie sądzę, żeby Cytryny były wolniejsze, moim zdaniem Sordo nie jest jakimś wielkim talentem a czasami kopał Fordy i był zaraz za Sebem, a zobacz jak Aava świetnie sobie radzi w prywatnej Cytrynie - praktycznie w każdym rajdzie był w pierwszej 10-tce mimo prywatnego auta... Akurat jeśli chodzi o auta to jestem zdania że Fordy, Cytryny i Subaraki są równie szybkie, kwestia tylko kierowców i czasami taktyki (np. ustawka Fordów na rajdzie Turcji kiedy to za Loebem "ustawiły się" 3 Fordy a później dopiero Hirvonen po to, żeby miał już przetarte ze żwiru drogi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, nie przesadzajmy z tymi C2R2. Seryjnym STI/EVO zwalczasz te natrety.

 

A samochodzik ma u mnie plusa za odwage :)

carfit, przynajmniej cos sie dzieje, a nie tylko wazelina kapie z monitora.

 

Michał tu nie chodzi o odwagę ( pisania ) tu chodzi o krytykę, bo zajebiście łatwo się krytykuje za pomocą klawiatury :roll: a samemu nic wiele w sporcie motorowym nieosiągajac :evil:

Chętnie bym widział samochodzika, jak by gowsadzić w Nke i kazac miedzu drzewami zapi..... Ciekawe kto by był giga wolny

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a subaru bedzie nadal giga wolne na czele z giga wolnym dealerem rajdowcem

Byc moze nic sie nie zmieni , byc moze powstanie klasa Open co zdecydowanie juz" nie N-ke Subaru" przyspieszy a w SPST i tak nie widze chetnych wiec bede sobie jezdzil dla przyjemnosci sam.... :mrgreen: ..co nie zmienia faktu , ze wygram z Toba " samochodzik ' swoja powolna N14 w zasadzie na kazdym wiekszym rajdzie........ :idea: ..nie przyspieszajac zbytnio... :mrgreen: ( nie moge sie stresowac ze wzgledu na wiek :cool: )

AK

 

ja w to nawet nie smiem watpic :mrgreen: nie obrazaj sie, w koncu kazdy z nas jezdzi za swoja kase i to jego sprawa jak ja wydaje...takze lajcik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, nie przesadzajmy z tymi C2R2. Seryjnym STI/EVO zwalczasz te natrety.

 

A samochodzik ma u mnie plusa za odwage :)

carfit, przynajmniej cos sie dzieje, a nie tylko wazelina kapie z monitora.

 

Michał tu nie chodzi o odwagę ( pisania ) tu chodzi o krytykę, bo zajebiście łatwo się krytykuje za pomocą klawiatury :roll: a samemu nic wiele w sporcie motorowym nieosiągajac :evil:

Chętnie bym widział samochodzika, jak by gowsadzić w Nke i kazac miedzu drzewami zapi..... Ciekawe kto by był giga wolny

:shock:

 

sluchaj zapraszam na jakies powazne zawody, a nie pojezdzawki w kielcach...moze byc RC, moga byc gory jesli tak bardzo chcesz miec baobaby i wtedy mozemy cos powiedziec o tym kto co jedzie

 

ale nie przesadzajmy mowiac ze chwist i ruta jedzie wszystko co N11 czy 12 potrafi....bo to juz jest przeginka nawet bedac na forum subaru

 

JEDNO POWIEM, SZCZERA WYPOWIEDŹ (SŁUSZNA LUB NIE, ALE SZCZERA) BUDZI W WIELU CIŚNIENIE NA POZIOMIE 200

 

zeby bylo wszystko jasne...ja tez w tym sezonie przegrywalem z przednionapedowym clio...ale kto mi zabroni wydawac swoja kase na RC :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj zapraszam na jakies powazne zawody, a nie pojezdzawki w kielcach...moze byc RC, moga byc gory jesli tak bardzo chcesz miec baobaby i wtedy mozemy cos powiedziec o tym kto co jedzie

 

Ja jestem amatorem , a Ty "zawodowcem " :twisted: więc nie ta liga :cool: i ani mi w głowie udowadnianie kto jest lepszy :razz:

BUDZI W WIELU CIŚNIENIE NA POZIOMIE 200

 

mam w normie :lol: bo właśnie pije sobie drinka przed F1 :mrgreen:

ale kto mi zabroni wydawac swoja kase na RC :?: :cool:

 

Nikt, i nikt Ci nie wypomina że jedziesz jak baba i clio Ci trzepie dupe :twisted:

 

P.S. Nie miej mi za złe że krytykuje Twoją krytyke Ruty, Kuzaja, Andrzeja, ale zwyczajnie nie lubie takich wypowiedzi , bo przypominają mi się teksty kibiców na Rallyonline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...