Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem wczoraj onboard Hirvonena to był chyba OS 14 jeden przed tym kiedy mu się maska otworzyła i powiem Wam, że jestem do dzisiaj w szoku :shock:

Dawno ale to naprawdę dawno nie widziałem takiej dzidy !

Hirvo szedł tam chyba poza limitem ..... coś naprawde niesamowitego i to w takich warunkach :shock: :shock: :shock: ( na tym OS wklepał 11s ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też oglądałem... raz go tak postawiło, że byłem przekonany, że albo go obróci, albo w ogóle wydzwoni, a on skorygował i pojechał dalej

 

ja dzisiaj rano na Eurosporcie to oglądałem,miał 2 takie momenty że jechał baaaaardzo długo bokiem w zakręcie :cool:

 

kiedy mu się maska otworzyła i powiem Wam, że jestem do dzisiaj w szoku

 

praktycznie nic nie widział ,jechał dobry kawałek tylko na opis pilota zanim się zatrzymał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą uważam, że jest tu jest miejsce na poprawę bezpieczeństwa w rajdach.

To nie pierwszy raz kiedy otwarta maska miesza w wynikach i stwarza niebezpieczną sytuacje dla zawodników i kibiców.

 

Może w WRC zainstalowac taki mechanizm, który pozwala "wyrwać" maskę , oczywiście każdorazowe użycie takiego ustrojstwa musi być odpowiednio udokumentowane. ( no i sposób musi byc jakiś wydumany , zeby taka odlatująca maska nie urwała głowy kibisom :wink: )

 

:?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj onboard Hirvonena to był chyba OS 14 jeden przed tym kiedy mu się maska otworzyła i powiem Wam, że jestem do dzisiaj w szoku :shock:

Dawno ale to naprawdę dawno nie widziałem takiej dzidy !

Hirvo szedł tam chyba poza limitem ..... coś naprawde niesamowitego i to w takich warunkach :shock: :shock: :shock: ( na tym OS wklepał 11s ...)

Jest coś na youtube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w WRC zainstalowac taki mechanizm, który pozwala "wyrwać" maskę , oczywiście każdorazowe użycie takiego ustrojstwa musi być odpowiednio udokumentowane. ( no i sposób musi byc jakiś wydumany , zeby taka odlatująca maska nie urwała głowy kibisom :wink: )

I co jak taka maska wyląduje na drodze w miejscu gdzie nie ma kibiców i za dwie minuty napadnie na ten kawał blachy (czy innego kosmicznego materiału z którego maska jest zrobiona) jakiś kolejny napędzony wurc?

 

To już chyba bezpieczniej jechać tylko "na opis" nic nie widząc niż trafić na taką przeszkodę.

 

IMO

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy napisał/a:

Oglądałem wczoraj onboard Hirvonena to był chyba OS 14 jeden przed tym kiedy mu się maska otworzyła i powiem Wam, że jestem do dzisiaj w szoku

Dawno ale to naprawdę dawno nie widziałem takiej dzidy !

Hirvo szedł tam chyba poza limitem ..... coś naprawde niesamowitego i to w takich warunkach ( na tym OS wklepał 11s ...)

 

Jest coś na youtube?

 

tu jest :

 

http://www.youtube.com/watch?v=zgDKALsqlTI

 

18 sek ALE SLAJD :shock: :!: :!: :!: a potem jest maska :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka szkoda.jedna z fajniejszych imprez w sezonie ...

 

no to prawda...zawsze cos się działo ;)

ale jeszcze Barbórka Warszawska i Spotkanie Mistrzów w Sosnovej, więc jeszcze jest co pooglądać ;)

do tego Cyna i Adrenalina :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może będzie rekordowy skok na mostku os Bemowo :razz: :wink:

 

żeby przeskoczyć np Sławka Jarka (virnika)/Adama Piatkowskiego, taki Block musiałby wylądować niedaleko...okolicznych bloków :mrgreen:

 

tournee po trzecim świecie chłopaki robią...ale będzie próba na Bemowie zakręcona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i są szanse ,że już nie wygra :idea:

w przyszłym roku to nie eliminacja MŚ a w 2011 Loeb być może już nie będzie startował :?:

Nie no ja słyszałem że ma być Polski w kalendarzu WRC 2010 :) Mówili o tym na Eurosport podczas relacji z rajdu Anglii.

 

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 7:44 am ]

Oglądałem wczoraj onboard Hirvonena to był chyba OS 14 jeden przed tym kiedy mu się maska otworzyła i powiem Wam, że jestem do dzisiaj w szoku :shock:

Dawno ale to naprawdę dawno nie widziałem takiej dzidy !

Hirvo szedł tam chyba poza limitem ..... coś naprawde niesamowitego i to w takich warunkach :shock: :shock: :shock: ( na tym OS wklepał 11s ...)

 

Wierz mi że jak ja to zobaczyłem to wszedłem na allegro.pl i zamówiłem zapinki na maskę :)

 

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 7:46 am ]

Swoją drogą uważam, że jest tu jest miejsce na poprawę bezpieczeństwa w rajdach.

To nie pierwszy raz kiedy otwarta maska miesza w wynikach i stwarza niebezpieczną sytuacje dla zawodników i kibiców.

 

Może w WRC zainstalowac taki mechanizm, który pozwala "wyrwać" maskę , oczywiście każdorazowe użycie takiego ustrojstwa musi być odpowiednio udokumentowane. ( no i sposób musi byc jakiś wydumany , zeby taka odlatująca maska nie urwała głowy kibisom :wink: )

 

:?: :mrgreen:

 

Proponuję 0,5 kg ładunku C4 (plastiku) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...