Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Than_Junior, prawdę gadasz.

Nie będzie SWRT ale pewnie te imprezy nie pójdą na żyletki, tylko weźmie je (albo kupi :D ) jakiś prywaciarz. Prodrive będzie wypożyczał inżynierów itd... Podobnie jak kiedyś Kronos miał wsparcie Citroena.

Nie sądzę, że FHI wyszło definitywnie z MŚ. Prędzej to jest straszak na MaxaM...mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, masz racje , tak długo człowiek czekał na RSMŚ w PL a tu takie rozczarowanie... dla mnie jako kibica trąci kurcze taką małą katastrofą ...

 

niestety brutalna prawda jest taka że nasz ukochany sport motorowy powoli umiera...

 

strasznie szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dramatyzować.Prawda jest taka,że subaru nie miałoby większych szans w 2009 tym autem,jakie zrobili.Ochłoną przez rok,zbudują lepsze auto i będzie dobrze.My musimy robić swoje tzn organizować imprezy,jeździć na rajdy,oglądać je i popularyzować,bo tylko w ten sposób możemy pomóc.Jak sobie wszyscy damy na wstrzymanie to szybko to szlag trafi.

Jeszcze będzie tak,że na Tychach i Kielcach będziemy rywalizować z .........................Kajetanowiczem,Kucharem,

bo nie będą mieli gdzie jeździć :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, i tak i nie kolego ponieważ brak ciągłości w działaniu w tym przypadku startach powoduje degresje i to nie jest tak, że za rok powrócą i nagle będzie tip top ... zresztą wnioski z powrotów zespołów można jakieś wysnuć na podstawie Hyundaia i Mitsu... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie SWRT ale pewnie te imprezy nie pójdą na żyletki, tylko weźmie je (albo kupi ) jakiś prywaciarz

Dla takiego prywaciarza niestety lepiej kupić dopracowanego Forda, niż niedopracowane Subaru.

Kupią je słabi zawodnicy ze słabym budżetem i ciężko będzie zobaczyć S14 w pierwszej dziesiątce.

Tak oto rodzi się legęda, dołączy do legędy Lanci i Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak ciągłości w działaniu w tym przypadku startach powoduje degresje

 

Degresję czego? Może chodziło bardziej o regres? :cool: :twisted: Bo degresja to obniżanie (się) czegoś (czyli np. degresja poziomu sportowego), gdy regres to uwstecznianie się (cofanie się) 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka,że subaru nie miałoby większych szans w 2009 tym autem,jakie zrobili.Ochłoną przez rok,zbudują lepsze auto i będzie dobrze

 

 

Tu sie zgodze, niestety...,widzac Solberga jadacego na Walii po Fordzie i Cytrynie to byla przepasc doslownie :roll: Co nie zmienia faktu ze na rajdzie Polski bedzie brakowac tej jednej slusznej marki :sad: Pozostanie spektakl dwoch aktorow(Ford I Citroen) :???:

Zastanawiam sie rowniez nad samym Prodrive, czy nie ma winy w tym ze poszli w inne dziedziny sportu samochodowego i tym samym team rajdowy mial poswiecone mniej uwagi a co za tym idzie gorszy rozwoj i osiagi na odcinkach :roll: Jezeli robi sie jedna rzecz to robi sie dobrze i widac efekty tej pracy a Prodrive zaczal robic Astony i kilka innych wynalazkow....

 

No ale jak Holek mowil ze bedzie staral sie gryzc tych najlepszych na rajdzie Polski to teraz ma jeszcze wieksze szanse na lepsza lokate :wink:

 

Mam tylko nadzieje ze SWRT powroci w dobrym stylu i nie bedzie come back ala Mitsu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC- World Rally Crisis :( Nie mogę uwierzyć w to, że Subaru odchodzi ;( Płakać mi się chce. Mam przed oczami Rally GB 2003, kiedy Petter wywalczył ostatnie Mistrzostwo Świata dla Plejad...

Ehhh, dobrze, że kolega nagrywał wszystkie transmisje z WRC z Eurosportu na VHS, będzie co oglądać i wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim smutkiem pisałem dzisiaj newsa na strone o tym, że Subaru rezygnuje :/ Od kiedy pamiętam zawsze byłem fanem SWRT i wszystkich innych rajdowych Subaraków. Musimy pokazać, że fani Subaru nie odwrocą sie od niej i wszedzie gdzie się da w niebieskich kurtkach, koszulkach czy czapeczkach dopingować każdego rajdowego Subaraka. Jest jeszcze PCWRC czyli Nki nadal będą budowane i miejmy nadzieje, że WRC (starsze, nowsze) trafią w ręce prywatnych kierowców którzy godnie będą repezentować Subaru na rajdowych trasach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co Impraza podzieli los Delty :?: i bedzie lada moment "stylowym inaczej" kompaktem w śmierdzielu :???: :evil:

a rajdy bedą wygrywały najbardziej wysmiewany brandy - gufnow arty Fjord i inne auta na "F" :mad:

 

Oco kaman tym STId :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dramatyzować.Prawda jest taka,że subaru nie miałoby większych szans w 2009 tym autem,jakie zrobili.Ochłoną przez rok,zbudują lepsze auto i będzie dobrze.My musimy robić swoje tzn organizować imprezy,jeździć na rajdy,oglądać je i popularyzować,bo tylko w ten sposób możemy pomóc.Jak sobie wszyscy damy na wstrzymanie to szybko to szlag trafi.

Amen.

 

Wierze również w to

że będzie Wieli Come Back :!:

ba... nie wyobrażam sie sobie żeby było inaczej, wiec oby...

Przecież subaru w rajdach to jak Ferrari w F1 :!: Wyobrażacie sobie F1 bez Ferrari NIE, wiec własnie...

 

Puki co, jak dla mnie żałoba :neutral: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Przecież subaru w rajdach to jak Ferrari w F1 :!: (...)

bez przesady... :roll:

ile lat Subaru bralo udzial w RMS? i ile liczacych sie tytulow wywalczylo?

badzmy szczerzy, statystyka nie jest oszalamiajaca... od jakiegos czasu SWRT w WRC bylo de facto statysta, wiec w obecnej sytuacji (nowe regulacje FIA + globalny kryzys) takie posuniecie FHI jest jak najbardziej logiczne...

 

[ Dodano: Wto Gru 16, 2008 9:43 pm ]

(...) Oco kaman tym STId :?: :?: :?:

o co, o co... niebawem maja pojawic sie w sprzedazy zizlowe wersje WRX'ow i STI'ajow :roll: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No konczy się pewna epoka i smutno mi z tego powodu ale od Burnsa Subaru zjezdza w dół. Zastanowić się należy czy jest to do końca wina samochodu? A moze to kierowca jest słaby? Kiedys mówiło się Hołowczyc sie skonczył bo woli czipsy od rajdów moze i tak może jest z Solbergiem....

 

Ehhh... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jest z Solbergiem....

lubi czipsy :roll:

niebawem maja pojawic sie w sprzedazy zizlowe wersje WRX'ow i STI'ajow

to że robią SUVa Ferrari, chcą ładowac diesla do Bentleya, Jaguar to kombi w dieslu, o dieslowskich boxerach nie wspominając, co za parszywe czasy :sad: :???: :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo napisał/a:

i tak jest z Solbergiem....

 

lubi czipsy

 

idzie w komerche....

 

bzdury gadacie, strasznie mnie drażnią te teksty o hołkowych czipsach. On poprostu zbieral budżet żeby walczyc na topowym poziomie. To źle? Lepiej zeby wtedy skończył jeździć z powodu kasy? Nie zdobyłby kilku znaczących wyników i nie promowałby jak nikt inny tej dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...