Skocz do zawartości

James Bond topic


foreks

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.09.2021 o 13:59, Neutrino33 napisał:

szanuje krawca, który mu szyje koszule i garniaki, nie tylko za krój i spasowanie, ale za to, że nie zachowuja się jak zbroja tylko jak stój sportowy

 

Screenshot_20211126-234659_Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zegarka to ubranko w cenie mojego Gacka. Myślę, że w Polsce dałoby się to zrobić nieco taniej i tak samo dobrze.

Mój tata pracował (jeszcze do niedawna) jako kierownik robót ziemnych na różnych budowach w Łodzi. Pewnego dnia jeden z kierowców obsługujących wykop poprosił go o przysługę, dużą uprzejmość - mój tata wziął sprawę na klatę i zgodził się.

Po latach ten kierowca odezwał się i zaprosił go do Warszawy gdzie jego syn pracujący w takim odpowiedniku Tom'a Ford'a uszył mojemu ojcu koszulę na miarę...w ramach odwdzięczenia się za tamta przysługę.

Stąd wiem, że taki zestaw da się skompletować w Polsce ^_^

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Neutrino33 napisał:

metka nie ma znaczenia

Nie tylko 

4 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Jeśli w garniaku i koszuli da się na setkę zrobić taki sam czas jak w stroju sportowym

 

Przynajmniej dla mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 27.11.2021 o 12:24, GREGG napisał:

 

Wszędzie by się dało, skoro w dobrach luksusowych większość ceny to opłata za znaczek, a nie koszt wytworzenia   

Znam osobę pracującą w pewnej szwalni gdzie wykonują różne rzeczy dla pewnej firmy odzieżowej. Na prostych liczbach powiem, że np. T-Shirty bardzo dobrej jakości można kupić za 15 zł brutto. Natomiast po przetransportowaniu ich i wszyciu "magicznych" metek ten sam T-Shirt nie w przecenie kosztuje 150 zł brutto.

 

Wracając do garniturów. U jednej z polskich marek specjalizujących się w tym temacie można uszyć garnitur z np. bardzo dobrych włoskich materiałów za +-4.000 zł. Uważam, że to nie jest wygórowana cena. Wyglądasz w takim garniturze później lepiej niż Bond, a garnitur jednak nie eksponuje swojego logo z kilometra jak np. rzeczy od PP.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NonPhixion napisał:

Znam osobę pracującą w pewnej szwalni gdzie wykonują różne rzeczy dla pewnej firmy odzieżowej. Na prostych liczbach powiem, że np. T-Shirty bardzo dobrej jakości można kupić za 15 zł brutto. Natomiast po przetransportowaniu ich i wszyciu "magicznych" metek ten sam T-Shirt nie w przecenie kosztuje 150 zł brutto.

 

Wracając do garniturów. U jednej z polskich marek specjalizujących się w tym temacie można uszyć garnitur z np. bardzo dobrych włoskich materiałów za +-4.000 zł. Uważam, że to nie jest wygórowana cena. Wyglądasz w takim garniturze później lepiej niż Bond, a garnitur jednak nie eksponuje swojego logo z kilometra jak np. rzeczy od PP.

 

 

 

Wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę ;) ...i wiemy, że być jak JB to nie tylko nosić takie ciuchy i gadżety, albowiem - Omnia mea mecum porto :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, NonPhixion napisał:

Znam osobę pracującą w pewnej szwalni gdzie wykonują różne rzeczy dla pewnej firmy odzieżowej. Na prostych liczbach powiem, że np. T-Shirty bardzo dobrej jakości można kupić za 15 zł brutto. Natomiast po przetransportowaniu ich i wszyciu "magicznych" metek ten sam T-Shirt nie w przecenie kosztuje 150 zł brutto.

W `Chinach na straganach na jednym stosie masz koszulki a na drugim metki. Wybierasz dowolną kombinacją i za kilka minut odbierasz koszulkę wymarzonej firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RoadRunner napisał:

W `Chinach na straganach na jednym stosie masz koszulki a na drugim metki. Wybierasz dowolną kombinacją i za kilka minut odbierasz koszulkę wymarzonej firmy :)

Tak, ale wtedy to jest podrobiona rzecz, a ja pisze o oryginalnych jeżeli można to tak nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodząc uliczkami miasteczka Gilgit w Pakistanie, co chwila byłem zaczepiany i nagabywany przez lokalnych krawców. W ciągu dnia, max dwóch, mogłem mieć szyty na miarę pełny garniak z wielbłądziej wełny w cenie skarpetek od Toma Forda :OO:

Edytowane przez Neutrino33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Chodząc uliczkami miasteczka Gilgit w Pakistanie, co chwila byłem zaczepiany i nagabywany przez lokalnych krawców. W ciągu dnia, max dwóch, mogłem mieć szyty na miarę pełny garniak z wielbłądziej skóry w cenie skarpetek od Toma Forda :OO:

Sa garniaki z wielbladziej skory ?!

 

A mozesz wybrac z jednym garbem czy z dwoma? :)

 

Edytowane przez piwozniak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 07:59, NonPhixion napisał:

…T-Shirty bardzo dobrej jakości można kupić za 15 zł brutto. Natomiast po przetransportowaniu ich i wszyciu "magicznych" metek ten sam T-Shirt nie w przecenie kosztuje 150 zł brutto.

Możesz zdradzić jakie to dokładnie t-shirty? Akurat muszę kupić :)

Edytowane przez PatLove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatLove i @Neutrino33 Panowie, ja znam osobę pracującą w szwalni, a nie właściciela. Posługując się nadal kodem, ale nie Da Vinci tylko jak z filmu o Bondzie dodam, że sklep na "L" jest praktycznie we większości galerii handlowych.

 

Odnośnie tanich dobrych T-Shirtów bez nadruku czy haftowanego logo, wystarczy pogooglować, zamówić próbki, a skala zamówienia zrobi dobrą cenę :-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...