Skocz do zawartości

WRX Sedan - to co poprawi humor Rajowi


ŁukaszG.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, tak moi drodzy. W "lanosie" brakowało mi bagażnika, stąd nie byłem skłonny przesiąść się w MY 08. Zamiast tego będzie "accent" sedan MY 09 :mrgreen: Powoli zaczynam się przyzwyczjać. Dużo na niego patrzę i...

ciekawe jak jeździ, już nie mogę się doczekać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, a gdzieś Ty go wytrzasnął?

 

no jak kto gdzie ?!

 

zamówiłem. Szef był tak pewien, że mi się spodoba, że nawet nie brał zadatku.

Nie mam wyjścia - gentlemen's agreement :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie cztery rzeczy bym w nim zrobił od razu.

1. Felgi przemalować na Gunmetall

2. Szybki przyciemnić najjaśniejszą folią z odcieni czerni

3. Nie wiem dlaczego ale ta srebrna listwa na tylnej klapie mi nie pasuje, ja bym ją przemalował pod kolor nadwozia.

4. Lampy wymienić jeśli jest taka możliwość na diodowe

 

Ps.

Dlaczego parking w firmie taki pusty, zamykacie salon?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju żartujesz prawda

 

nie no wiesz, wziąłem WR BLUE MICA żeby chociaż trochę nawiązywał do legendy. Zresztą przynajmiej widać, że to Impreza. Aktualnie poszukuję dużego skrzydła - kto kolwiek widział, proszę o cynk - :mrgreen:

 

ojej... aczkolwiek gratulacje mimo wszystko

 

Dziękuję. Technologicznie jesat to lepsze auto od mojego GT. Większe, bezpieczniejsze a do tego ja wiem, chyba nawet ładniejsze :smile:

Ja mam rodzinę, dwójkę dzieci, muszę iść z duchem czasu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to już jest wersja MY'09 czy jeszcze MY'08 ? generalnie w 09 poprawione jest zawieszenie i większa jest moc silnika pomijam już detale wnętrza i "pakiet aerodynamiczny". Sam się przymierzam do nowego WRX, chociaż gdyby był już w sprzedaży Lancer Ralliart mój wybór padłby właśnie na Lancera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego parking w firmie taki pusty, zamykacie salon??

 

nie, przecież Subaru się nie psują to co Ty chcesz żeby tam stało :roll:

 

 

:mrgreen:

 

 

Czy to już jest wersja MY'09 czy jeszcze MY'08 ? generalnie w 09 poprawione jest zawieszenie i większa jest moc silnika pomijam już detale wnętrza i "pakiet aerodynamiczny". Sam się przymierzam do nowego WRX, chociaż gdyby był już w sprzedaży Lancer Ralliart mój wybór padłby właśnie na Lancera.

 

to już jest MY 09. Jeszcze chwilę nie będe mógł go zarejestrować ponieważ chyba jednak są jakieś zmiany homologacyjne. Ale dokładnie, MY 09 jest zmieniony technicznie w stosunku do MY 08!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to już jest wersja MY'09 czy jeszcze MY'08 ? generalnie w 09 poprawione jest zawieszenie i większa jest moc silnika pomijam już detale wnętrza i "pakiet aerodynamiczny". Sam się przymierzam do nowego WRX, chociaż gdyby był już w sprzedaży Lancer Ralliart mój wybór padłby właśnie na Lancera.

 

to jest model MY09 ale nie mocniejsza wersja. to ma być rodzinne i wygodne auto dla Raja :razz: po co sztywne zawieszenie i 265 km. evo wymięka przy tym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Technologicznie jesat to lepsze auto od mojego GT. Większe, bezpieczniejsze a do tego ja wiem, chyba nawet ładniejsze

 

co to sobie ludzie potrafią wmówić :mrgreen:

 

ale jak najlepszy sprzedawca Subaru w Polsce sam sobie to sprzedał to musi byc przekozak :mrgreen:

 

 

 

ale i tak gratuluje zakupu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, to może inaczej zadam pytanie: czy mam rozumieć, że teraz w Europie będzie można kupić również sedana?

 

dokładnie tak Przemqu :smile:

 

BTW, spójrzcie na tą linię :arrow:

 

pa020114yt9.jpg

 

 

Mówcie co chcecie, ale mi się podoba :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...