Skocz do zawartości

WRX Sedan - to co poprawi humor Rajowi


ŁukaszG.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

raju, to może inaczej zadam pytanie: czy mam rozumieć, że teraz w Europie będzie można kupić również sedana?

 

Ty to masz refleks szachisty jednak. Moderator od siedmiu bolesci...

 

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 4:45 pm ]

Na pewno w pierwszej kolejności ukaże się wersja WRX sedan "Koper Edition".

 

Nowa twarz SPRT, to raczej sie nazywal bedzie Subaru Impreza WRX SPRT2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

raju, to może inaczej zadam pytanie: czy mam rozumieć, że teraz w Europie będzie można kupić również sedana?

 

WRX sedana tylko w Polsce.....inne w Europie....

 

Nowa twarz SPRT, to raczej sie nazywal bedzie Subaru Impreza WRX SPRT2.

 

SPST :idea: staraj sie czytac uwaznie....i zapamietywać :wink: ( w SPST nie moze być "nowej twarzy") :mrgreen:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, wiec bedzie SPST.... czym sie bedzie roznic? dodatkowym uchwytem na szklanke z zebami?

Byc moze... :mrgreen: Pojemnik na pampersy , pielgniarka :idea: na każdym PKC...to sa dodatkowe wyzwania stojace przed chcącymi w tym team-ie wystartować.. :mrgreen:

AK

ps.dochodzi do tego jeszcze....lęk przed kompromitacją. :shock: ...i po to wlasnie powolano do zycia SPST który byc moze kogoś jeszcze wskrzesi..... :wink:..a jest parę osob... :mrgreen:

ps.oglądając wywiady to ten pojemnik przydałby sie kilku zawodnikom już.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, ja wiem, ze jest sedan, bo byl oficjalny komunikat. Czy cala gama, czy bez WRX to juz trzeba by sie dopytac, bo na oficjalnej stronie Subaru Spain poki co nie ma nawet slowa o sedanie.

 

Chodziło mi o wersje WRX....z tego co wiem tylko w Polsce. :idea: ..inne w sedanie oczywiscie będa dostepne...

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, ja wiem, ze jest sedan, bo byl oficjalny komunikat. Czy cala gama, czy bez WRX to juz trzeba by sie dopytac, bo na oficjalnej stronie Subaru Spain poki co nie ma nawet slowa o sedanie.

 

Cześć michał

 

może i mam refleks, ale zauważyłem, że masz w avatarze www.kmh24.eu, w związku z tym moje pytanie brzmi:

 

jesteś jakoś związany z gazetą "kmh" ??

 

Pozdrawiam

raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju należy Ci się medal z ziemniaka za spostrzegawczość :mrgreen:

 

 

A ja mam pytanie odnośnie tego, że w Polsce będzie (jest) wrx sedan a indziej nie ma.

 

Od czego to zależy? Jak to się robi ?

 

Diler lokalny musi poprosić i już, czy żółte ludziki same o tym decydują czy jak to jest ?

 

 

 

 

No Joshimoto ! Zamykaj oczy i kręć globusem !

 

Piła Jaja Mu Harata Sedan Będzie Tu !

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Joshimoto ! Zamykaj oczy i kręć globusem !

 

jest ostry kręt. globus zawsze zatrzymuje się na Polsce (jeśli tak można powiedzieć :roll: )

 

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 10:23 pm ]

Mialbym inne www, ale nie wolno ;D

 

znaczy się na dobrą sprawę to dobrze :wink:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku w jakim tempie nowy wizerunek imprezy zyskał przychylnosc forumowiczow :shock: :lol:

 

Sorka Raju ale dla mnie to nadal wyglada jak zemsta faraona, co dziwne w hatchbacku jakby minimalnie mniejsza. Wiele razy próbowałem sobie wmówic ze moze jednak nie jest tak żle ale nadal nie moge pogodzić sie z nowym imagem rajdowej kiedys marki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka Raju ale dla mnie to nadal wyglada jak zemsta faraona, co dziwne w hatchbacku jakby minimalnie mniejsza. Wiele razy próbowałem sobie wmówic ze moze jednak nie jest tak żle ale nadal nie moge pogodzić sie z nowym imagem rajdowej kiedys marki

 

beben_wrc, wiesz, że szanuję Twoje zdanie :smile: Ja i tak jestem w szoku :shock: , że WAM ten sedan się podoba :roll: Na żywo jest jeszcze lepszy :mrgreen:

 

Dlaczego mówisz "rajdowa niegdyś"?! Przecież SUBARU w dalszym ciągu wystawia swoje maszyny na oesy :roll: Może chwilowo bez większych sukcesów, ale jest w tym świecie (Solberg i Atkinson) kilka razy pokazali, że są szybcy). A jak wiemy mało firm wystawia swoje produkty na tak ciężkie próby jakimi są rajdy. Umówmy się, żę np. S2000 nie ma nic wspólnego z serią. SUBARU N14 JEST SAMOCHODEM SERYJNYM, który to jest tym próbom poddawany :idea:

Nie od razu Rzym zbudowano...mawiają...może potrzeba czasu :roll: Nie wiem. Wiem, że STI mi się podoba. A jeździ jeszcze lepiej jak wygląda. I prowadzi się lepiej od każdej poprzedniej :idea:

 

Wiem, trochę się zapędziłem, bo Ty o "disajnie" a ja swoje takie tam :razz:

 

pozdro

raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...