Skocz do zawartości

WRX Sedan - to co poprawi humor Rajowi


ŁukaszG.

Rekomendowane odpowiedzi

ak tak dalej pójdzie to nie opędzę się od gapiów

 

Pokazałem mojej Żonie zdjęcia tego sedana... czkałem na krytykę... o dziwo powiedziała "bardzo ładne i w super kolorze... niebieskim!"

2 lata edukacji i przekonywania... kupiłem spec.B żeby teraz usłyszeć, że lanos z tyłkiem jest ładny... chyba więc nie mam wyboru, pewnie pojawię się pogapić ;-)

 

Pozdrawiam,

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak tak dalej pójdzie to nie opędzę się od gapiów :mrgreen:

 

 

nie możesz go po prostu wystawić przed salon np w niedzielę - przyjdziemy z popcornem i balonikami i zrobimy sobie taki oglądawczy piknik na krakowskiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju gratuluje odwagi i samochodu...

 

Abstrachującod tego jak Raju wybrnie z tego wątku , który zafundował mu kolega Łukasz :mrgreen: to powiem , ze byłem zaskoczony ładna linią tego auta . I chyba niedługo taką limuzyne powinienem mieć do ogladania..

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie, bo to naprawde ładne auto jest :mrgreen: a Raju już nie ma wyboru :wink:

 

tak jak wspominalem wczesniej to auto to idealne na auto słuzbowe, takze zadowolny sales man, to zwiekszona sprzedaz, po za tym juz widac jakie zrobilo sie zainteresowanie, tym niewatpliwie oryginalnym modelem imprezy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak tak dalej pójdzie to nie opędzę się od gapiów

 

Pokazałem mojej Żonie zdjęcia tego sedana... czkałem na krytykę... o dziwo powiedziała "bardzo ładne i w super kolorze... niebieskim!"

2 lata edukacji i przekonywania... kupiłem spec.B żeby teraz usłyszeć, że lanos z tyłkiem jest ładny... chyba więc nie mam wyboru, pewnie pojawię się pogapić ;-)

 

Pozdrawiam,

mc

 

moja Żona to samo powiedziała :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Paź 03, 2008 10:58 pm ]

Abstrachującod tego jak Raju wybrnie z tego wątku

 

jak to jak ?!

 

poproszę fakturę i komplet dokumentów do rejestracji :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju gratuluje odwagi i samochodu...

 

Abstrachującod tego jak Raju wybrnie z tego wątku , który zafundował mu kolega Łukasz :mrgreen: to powiem , ze byłem zaskoczony ładna linią tego auta . I chyba niedługo taką limuzyne powinienem mieć do ogladania..

AK

 

Ładny to będzie w wersji STi z poszerzonymi błotnikami, teraz jest przeciętny, taki cicho ciemny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, piękny jest :cool: Poważnie mówię, chyba też sobię takiego sprawię.

 

bierz mati bierz tego sedana bo jest Z A J E B I S T Y - przestraszliwie mnie siem podobuje

 

pierwszy na prawde ladny WRX od czasu GTka i bugeye na morettach

 

raju mecz Szefunia o sluzbowke :mrgreen: wygra dolnoslaski to bedzie w humorze :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 8:12 am ]

a a ja poprosze takiego latajacego outbacka co w tle sie pokazuje :mrgreen: i jeszcze pytanie: kto i gdzie tym outbackiem lecial :mrgreen:

 

pa020114yt9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nic na temat sedana STI niewiadomo. na pewno będzie mocniejsza wersja WRXa w sedanie i HB. a co dokładniej będzie to okaże się już niedługo :twisted:

 

Na pewno w pierwszej kolejności ukaże się wersja WRX sedan "Koper Edition". Narazie nic więcej nie mogę powiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...