Skocz do zawartości

WRX Sedan - to co poprawi humor Rajowi


ŁukaszG.

Rekomendowane odpowiedzi

Raju , bidulo Ty moja :roll: , coś Ty chłopie kupił :idea: aż mi Campari przestało smakować :twisted:, jak zobaczylem te zdjecia :mrgreen:

Sprzedaj go szybciej jak go kupiles, zanim dzieci w przedszkolu bedą na Ciebie pokazywać palcem :mrgreen:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

P.S. Zajebiście mi sie podoba :twisted: Jaka to marka :?: :roll: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Paź 04, 2008 10:55 pm ]

A jeździ jeszcze lepiej jak wygląda. I prowadzi się lepiej od każdej poprzedniej :idea:

 

tak, widziałem w czwartek na słomczynie :roll: , prawie samo jezdzi, i skreca, tylko jakoś czasy o 5 sek. gorsze z N12, ale co tam :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

carfit, zubry w puszczy juz odlicza czas do balu?

 

No jak nie jak tak :twisted: , obecność obowiązkowa :twisted::mrgreen:

Rychtuj sie chłopie, bo was w tym roku zmiazdze :wink: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... :mrgreen:

 

To Raja zwolnili z salonu Subaru :shock: :shock: :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie... nie pisz rzeczy tego typu. Zadna Nka w obencych czasach nie jest samochodem seryjnym.

 

Hamulce i zawias mają ogromny wpływ na prędkość - zdaję sobie z tego sprawę. Skrzynia jest kłowa - ok. Silnik? Mocowanie podzespołów? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że eNka to prawie WRC :roll:

Wiem, że "prawie" robi wielką różnicę, ale proszę Cię, nie pisz takich rzeczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUBARU N14 JEST SAMOCHODEM SERYJNYM, który to jest tym próbom poddawany :idea:

 

Prosze Cie... nie pisz rzeczy tego typu. Zadna Nka w obencych czasach nie jest samochodem seryjnym.

 

michal - zostaw raju w spokoju - on tylko chce więcej sprzedać - nie przeszkadzaj mu

 

 

 

PS. Aż dziw bierze jak dużo osób się nabrało na ten wątek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUBARU N14 JEST SAMOCHODEM SERYJNYM, który to jest tym próbom poddawany :idea:

 

Prosze Cie... nie pisz rzeczy tego typu. Zadna Nka w obencych czasach nie jest samochodem seryjnym.

 

michal - zostaw raju w spokoju - on tylko chce więcej sprzedać - nie przeszkadzaj mu

 

 

 

PS. Aż dziw bierze jak dużo osób się nabrało na ten wątek :mrgreen:

 

maciekSubru, Ty jak pier.....niesz jakiś swój "farmazon", to ZAWSZE jest on wprost proporcjonalny do Twojej wagi :roll:

 

michal - zostaw raju w spokoju

hmmm, nie wiem co mam sobie myśleć :roll: . Może umówmy się już na początku. Ja nie mam z Wami nic wspólnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, zubry w puszczy juz odlicza czas do balu?

 

No jak nie jak tak :twisted: , obecność obowiązkowa :twisted::mrgreen:

Rychtuj sie chłopie, bo was w tym roku zmiazdze :wink: :mrgreen::mrgreen:

 

Srutu tutu, kawal drutu. Niestety chyba nie zdazymy X przygotowac, wiec IX lecimy.

 

[ Dodano: Nie Paź 05, 2008 12:02 am ]

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że eNka to prawie WRC :roll:

 

To zle wnioskujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srutu tutu, kawal drutu. Niestety chyba nie zdazymy X przygotowac, wiec IX lecimy.

 

michal, jak mógłbyś swoje "srutki trutki" przenieść do innego wątku, będę zobowiązany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal - zostaw raju w spokoju - on tylko chce więcej sprzedać - nie przeszkadzaj mu

 

Sam sie podklada, to mam robic. Znasz mnie ;D

 

Licze jednak, ze kiedys raju wsiadzie w takiego sedana :)

 

Spadam na miasto. Keep the beat!

 

[ Dodano: Nie Paź 05, 2008 12:04 am ]

michal, jak mógłbyś swoje "srutki trutki" przenieść do innego wątku, będę zobowiązany :wink:

 

Klimat ja na evo.org.pl sie udziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru i machal, gratuluję rozwiązania zagadki :idea:

I powiedzcie mi teraz, czy mam może w imieniu ŁukaszaG. poprosić o zamknięćie wątku?!

 

Wpadacie jak do siebie i za wszelką cenę chcecie mi uświadomić, że jesteście mądrzejsi :roll:

 

[ Dodano: Nie Paź 05, 2008 12:12 am ]

Klimat ja na evo.org.pl sie udziela.

 

Nie wiem, nie byłem. Na pewno wiem jak się zachować w wątku, który cieszy się powodzeniem i jest na temat. Ne wnosicie nic w temacie. A krytyka wobec moich działań w naszym wątku (wątek jest dla mnie, na poprawę humoru) i psucie mi humoru w nim nie są na miejscu :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Paź 05, 2008 12:15 am ]

maciekSubru i machal, jeśli myślicie, że jestem przeczulony na Waszym punkcie, to skontaktujcie się z moim psychoterapeutą :idea:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru i machal, :

I powiedzcie mi teraz, czy mam może w imieniu ŁukaszaG. poprosić o zamknięćie wątku?!

 

Wpadacie jak do siebie i za wszelką cenę chcecie mi uświadomić, że jesteście mądrzejsi :roll:

 

 

Na pewno wiem jak się zachować w wątku, który cieszy się powodzeniem i jest na temat. Ne wnosicie nic w temacie. A krytyka wobec moich działań w naszym wątku (wątek jest dla mnie, na poprawę humoru) i psucie mi humoru w nim nie są na miejscu :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Paź 05, 2008 12:15 am ]

maciekSubru i machal, jestem przeczulony na Waszym punkcie, skontaktujcie się z moim psychoterapeutą

 

 

Tak jest redaktorze Pośpieszalski :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, to może inaczej zadam pytanie: czy mam rozumieć, że teraz w Europie będzie można kupić również sedana?

 

dokładnie tak Przemqu :smile:

 

BTW, spójrzcie na tą linię :arrow:

 

Obrazek

 

 

Mówcie co chcecie, ale mi się podoba :smile:

 

Wymarzone auto dla bylych i obecnych GTkowcow!

 

Slyszalem kiedys piekna piosenke w pr 3 PR:

"dziewczyne* ze wsi wyciagnac latwo, za to wies z dziewczyny* - trudno" - jakos to tak lecialo...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

*tu wstaw odpowiednie slowo

 

Ale tak zupelnie szczerze - to gratuluje - fajnie miec nowe Subaru (?) z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mówisz "rajdowa niegdyś"?! Przecież SUBARU w dalszym ciągu wystawia swoje maszyny na oesy

 

bardziej chodziło mi o cywilne auta i ich styl i obecny image. Subaru było kojarzone głównie z imprezą, dość bezkompromisowym autem jak na ta klasę, dającym niezapomniany fun z jazdy. Niestety z każdym kolejnym modelem Impreza jest coraz grzeczniejsza, bardziej komfortowy itd dla zupełnie przypadkowych osób nie zwiazanych emocjonalnie z marką. Szkoda że Subaru nie zostawiło w swojej ofercie takiego zadziornego auta dla pasjonatów , zarabiać można chyba całkiem nieźle na foresterkach i legacy, można było tez wprowadzic zupełnie nowy model, nie nazywac go impreza i wtedy myśle nie było takiej krytyki. Ale to wszystko niestety jest podyktowane ekonomią i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...